LNZ Group представила новий гібрид кукурудзи для посіву на зрошення - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

LNZ Group представила новий гібрид кукурудзи для посіву на зрошення

LNZ Group представила новий гібрид кукурудзи для посіву на зрошення

Компанія LNZ Group виводить новий гібрид кукурудзи EXPB003 ФАО 440 лінійки UNIVERSEED, який характеризується високою холодостійкістю і придатний до монокультурі.

Про це повідомила прес-служба LNZ Group.

Даний гібрид кукурудзи EXPB003 рекомендований для зони нестійкого і достатнього зволоження, для посіву на зрошення. Відзначається, що EXPB003 - ФАО 440, середньостиглий гібрид з зубовидним типом зерна. Має високу початкову енергію росту, посухостійкість і холодостійкість.

Гібрид має стійкість до сажкових хвороб та фузаріозу. У LNZ Group відзначили, що бренд UNIVERSEED поєднує кращу канадську генетику з українським досвідом. Кожен з гібридів в портфелі був відібраний канадськими фахівцями і ретельно протестований на українських полях.

Фахівці компанії заявили, що гібриди лінійки UNIVERSEED повністю адаптовані до українських грунтів і кліматичних умов. «Щорічно ми проводимо дослідження на власних полях і знаходить найбільш ефективні рішення для кожного з них. Крім дослідів ми закладаємо велику кількість демо-ділянок з метою вивчення продуктивності і потенціалу гібридів в конкретних умовах з використанням технології господарства », - розповіли фахівці LNZ Group.

Читайте також: LNZ Group виводить нові ЗЗР на ринок України

Джерело: latifundist.com


Новини компаній
Останні новини