Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Новини компаній

 • Концерн BASF відзвітував за третій квартал

  Операційний прибуток EBIT у третьому кварталі склав 2,1 млрд євро, що на 5% вище у порівнянні із минулим роком. Продажі зросли на 8% - до 19 млрд євро (головним чином, за рахунок збільшення обсягів). Нагадаємо, що продаж концернц компанії у 2011 році досягнув 73,5 млрд євро.

  Концерном відмічнено збільшення надходжень у нафтогазовому сегменті та сегменті рішень для сільського господарства, котре компенсувало зниження цього показника від виробництва хімічної продукції.

  У цілому, BASF підтвердила прогноз для 2012 року. Крім того, експерти компанії скорегували свої прогнози кінцевих показників світової економіки у 2012 році порівняно із попереднім роком. Прогнози приросту ВВП знизилися із 2,3% до 2,2% рості промислового виробництва з 3,4% до 2,8%, а збільшення виробництва у хімічній галузі – із 3,5% до 2,9%.

  BASF не очікує підйому світової економіки і збільшення попиту на продукцію хімічного виробництва у четвертому кварталі 2012 року. «Проте ми все ще ставимо перед собою завдання перевершити рекордні показники 2011 року із продаж та прибутків EBIT» - відмітив член ради директорів Бок. Ці наміри підкріплені поновлення нафтопередачі у Лівії, а також успішними результатами діяльності компанії у виробництві засобів захисту рослин.

   

  Джерело : http://www.ukroil.com.ua

 • Monsanto презентували програму для смартфонів

  Monsanto продемонструвала можливості спеціального програмного забезпечення для смартфонів, яке допомагає реалізовувати систему заходів боротьби із бур΄янами Roundup Ready Plus. Така «гербіцидна» програма має назву Weed Manager Plus. Із її допомогою можна отримати рекомендації по боротьбі з бур΄янами, до складу програми входить також інструмент для оптимізації бакових сумішей і спеціалізований калькулятор. Також тут є модуль для розрахунку остаточного вмісту пестицидів у продукції, котрий рекомендований для використання фермерами під час підготовки полів до обробки гербіцидами.

  Програма боротьби із бур΄янами Roundup Ready Plus була представлена у 2010 році і створена на основі даних використання гербіцида Раундап (гліфосат) та деяких інших агрохімікатів. Цілком ймовірно, що перелік представлених у програмі засобів захисту рослин найближчим часом розшириться.

   

  Джерело : agroxxi.ru

 • В США дозволили Instigate від DuPont

  DuPont повідомили про те, що Агентство із охорони навколишнього середовища (US EPA) дозволило новий гербіцид для догляду за кукурудзою. Instigate є комбінацією діючих речовин римсульфурон 4,2% і мезотріон 41,7%.  

  Він може застосовуватися для обробки полів перед посівом і на ранніх стадіях розвитку рослин. Очікується, що основним регіоном його використання стане північна і східна частини Кукурудзяного поясу.  
  Гербіцид має безпосереднб та остаточну активність проти однодольних та дводольних бур янів із широким спектром враження. Препарат є унікальною сухою формою мезотріону. Рекомендоване дозування складає 0,4-0,5 кг/га при використанні перед посадкою і 0,4 кг/га при використанні на ранніх стадіях розвитку кукурудзи. Також його можна використовувати для приготування бакових сумішей із іншими передсходовими гербіцидами, котрі використовуються для догляду за кукурудзою, зокрема атразин, гліфосат і паракват.
  Джерело : agroxxi.ru
 • MGK купляє права на рослинний інсектицид

  Агрохімічна компанія із США, MGK (Мінеаполіс, штат Мінесота) придбала активи американської фірми Dunhill Chemical (Азуса, штат Каліфорнія), котрі стосуються виробництва інсектицида із рослини сабадили. Угода розповсюджується і на зареєстрований у США і Каліфорнії Veratran D, котрий є єдиним представленим на ринку продуктом, до складу якого входить екстракт із сабадили у якості діючої речовини.  

  Veratran D зареєстрований у якості засобу для боротьби із трипсами на цитрусових культурах, авокадо і манго. MGK планує розширити реєстрацію, додавши в неї інші культури і штати. Менеджер компанії по продажу засобів захисту рослин Джон Беннек заявив, що цей продукт гарно пасує до набору продуктів MGK для органічного сільського господарства.

  У якості діючої речовини у цьому продукті використовується екстракт із насіння лілії, котра росте у Центральній та Південній Америці – сабадили (Schoenocaulon officinale). Насіння щороку збирають із дикоростучих рослин, переважно, у Венесуелі, Мексиці і Перу.

   

  Джерело : agroxxi.ru

 • Топ-20 світових виробників пестицидів : підсумки року. Монсанто

  Продажі Монсанто у фіскальному 2012 році зросли на 14%, валовий прибуток – майже на 16%.

  Незважаючи на падіння доходів у четвертому кварталі, продажі Монсанто зросли в цілому за фіскальний рік, котрий закінчився 31 серпня 2012 року, на 14,3%, досягнувши 13 516 млн доларів США. Продаж насіння збільшився на 14,2%, склавши 9 801 млн доларів США, агрохімічних препаратів було продано на 14,7% більше – 3 715 млн доларів США. Валовий прибуток збільшився на 15,9% - до 7 045 млн доларів США, а поточний прибуток на акцію (EPS) зріс на 25%. Генеральний директор Монсанто Хью Грант сказав : «Ми довели, що наш бізнес у світових масштабах із року в рік демонструє надзвичайну стійкість і потенціал розвитку».

  Зниження продаж насіння у четвертому кварталі на 10,1% призвело до падіння загального доходу за четвертий квартал на 6,1%. Продаж агрохімікатів зберігся на рівні 895 млн доларів. Значно знизився продаж посівного матеріалу бавовника (на 84%). У результаті валовий прибуток у цьому напрямку знизився на 87,1%. Продаж насіння кукурудзи (у США) впав на 12,4%, а валовий прибуток зменшився на 16,5%. Насіння сої було продано на 47,9% більше, але при цьому валовий прибуток знизився на 12%.

  У цілому за рік продаж агрохімічних продуктів Монсанто зріс на 69,8% (до 477 млн доларів США), а валовий прибуток збільшився на 27,6% (986 млн доларів США). Компанія продемонструвала високи обсяги продаж і користь від реалізації гербіцида Раундап (гліфосат). Цей рік знову супроводжувався ростом продажу селективних гербіцидів для газонів і садів.

   Більш високий продаж насіння кукурудзи у світі та насіння сої в США та Бразилії збільшили оберт у насіннєвому сегментів Монсанто на 14,2%, він склав 9 801 млн доларів США. Валовий прибуток вперше перевищив рубіж 6 млн доларів, збільшившись на 14,2%.

  Найбільший імпульс цього року здійснив сегмент кукурудзи. Продажі тут збільшилися на 21% до 5 814 млн доларів США, а валовий прибуток зріс на 25,3 % (3 589 млн доларів).  

  Протягом трьох років Монсанто розширює продаж в США насіння власної брендової кукурудзи темпами. Компанія заявила, що сегмент ринку посадкового матеріалу кукурудзи і сої, котрий належить їй, збільшився більше, ніж на 1%. У США генетично модифікованим насінням кукурудзи від Монсанто, котре потребує зменшення площ рефігіумів, засіяно 27 млн акрів (10,9 млн га). Для порівняння – у 2011 році ця площа складала 13% від поточної.

  Продаж насіння сої зріс на 14,9% до 1 771 млн доларів США, валовий прибуто збільшився на 11% до 1 160 млн доларів США. У США площі під гліфосат-толерантною соєю  Genuity Roundup Ready 2 Yield збільшилися із 17 млн акрів у 2011 році до 32 млн акрів у 2012 році. Дохід від продажу бавовника знизився на 8%, склавши 779 млн доларів США, а валовий прибуток впав на 8,9% (до 585 млн доларів США).

  Компанія «Монсанто» очікує, що її бізнес, пов΄язаний із насінням кукурудзи та сої, збереже високі темпи росту у 2013 році та наступного періоду. У сегменті кукурудзи очікується ріст валового прибутку більше 10%. При цьому ріст приблизно рівномірно буде розподілено між міжнародним ринком та ринком США. Агрохімічний бізнес, певно, залишиться на попередньому рівні, у 2013 році валовий прибуток складе біля 1 млрд доларів США.

  У 2013 фіскальному році компанія

 • Dow AgroSciences отримали патент на Enlist вдруге

  Ще один патент на генетично модифіковані культури з толерантністю до гербіцидів отримали 

  Dow AgroSciences. 

   

  Патент США під номером 8,283,522 стосується гена арілоксиалканоат діоксигенази і відповідного фермента, котрий надає толерантності до 2,4 - D та гербіцидів на основі пірідилоксиацетата, у дводольних, у тому числі сої та бавовника.

  Патент також стосується використання цієї генетичної модифікації разом із модифікаціями, котрі надають толерантності іншим гербіцидам. 

  Раніше компанія отримала патент номер 7,838,733, котрий стосувався 2,4 - D у кукурудзи та інших однодольних рослин. Обидві генетичні модифікації є складовою частиною боротьби Dow Enlist із бур янами.

  Джерело : agroxxi.ru
 • Продаж агрохімікатів Nufarm зріс на 3,2 %

  Продажі компанії склали 2,166 млрд доларів. Базовий прибуток до виплати податків і відсотків зріс на 19,9 %, а після виплати - на 17,5 %.

  Продаж гербіцидів зріс на 5,1 %. Вони приносять біля 70% прибутку компанії, котрий стосується виробництва засобів захисту рослин. Валовий прибуток від продажу гербіцидів в середньому склав 26 %. Продаж гліфосата склав 22% від усіх засобів захисту рослин. Минулого року ця величина складала 21 %. На певних ринках були значно підвищені ціни, а тому прибуток також зріс. Проте конкуренція у регіонах Австралії та Індонезії призвела до падіння продажу гліфосата.

  У більшості країн спостерігається стабільний попит на феноксил гербіциди, а Nufarm є лідером у цьому секторі. Було випущено кілька нових препаратів і засновано одне виробництво в Індії, де виробляється 2,4-D у формі порошку.

  Продажі інсектицидів знизилися на 6,3 %. Це пов язано із відмовою використання двох провідних препаратів компанії. Сталося це у Бразилії минулого року. Проте значний попит на інсектициди компанії спостерігається у регіоні Південної Америки. Тут особливо популярні препарати, до складу яких входить імідаклопрід. У більшій частині Європи та Австралії тиск із боку комах-шкідників був нижче середнього рівня, тому тут не було повтору ситуації із розмноженням саранчі (це призводить до значного збільшення попиту на фіпроніл). Добре продавалися у 2012 році такі інсектициди, як лямбда-цигалотрин та абамектин. Середній валовий прибуток по інсектицидам склав біля 35 %.

  Через сприятливу фітосанітарну ситуацію у більшості регіонів, з якими співпрацює Nufarm, продаж фунгіцидів знизився на 12,8 %. Причиною стали посушливі умови на півдні Бразилії, сильна посуха в США та сувора зима в Європі. Середній валовий прибуток - 28%. У Франції та Великобританії пройшов попередню реєстрацію азоксистробін.

  Джерело : http://infoindustria.com.ua

   

   

 • FMC - про нові гербіциди

  Компанії FMC і Kumiai Chemical повідомили про співпрацю, результутом якої має стати розширений перелік комбінованих гербіцидів на основі піроксисульфону.

  FMC і Kumiai Chemical заявили про подовження терміну підписаної раніше угоди про співпрацю, у рамках якої розробляється комплекс гербіцидів, основою яких є піроксисульфон. Поновлена угода дозволить FMC продавати нові комплексні препарати, до складу яких входить піроксисульфон та пропрієтарні речовини, для догляду за широким спектром культур, у тому числі арахісу, картоплі, овочей та пшениці.

  Угода стосувалася продажу суміші піроксисульфону із флутіацет-метилом для догляду за кукурудзою, соєю, пшеницею у США, Канаді, Мексиці. До кінця року FMC очікує отримати дозвіл на продаж гербіцидів для кукурудзи - Anthem (піроксисульфон та флутіацет-метил) і Anthem ATZ (піроксисульфон флутіацет-метил і атразин).

  Зараз компанії розробляють низку інших комбінованих препаратів, які потраплять на ринок у 2014 році. 

  Директор FMC із бізнесу та розробки продуктів Нейл ДеСтефано каже, що розширення співпраці із Kumiai зміцнить зв язки між двома стратегічними партнерами і дозволить FMC значно розширити різноманітність продуктів для збуту у різних країнах світу.
   
  Джерело : Agrow
 • Dow презентує новий бренд

  Dow AgroSciences представила новий бренд і візуальний образ. Серйозні зміни бренду компанія провела в минулому році. 

   «Наші тісні зв'язки з Dow дозволяють нам працювати як компанії, яка демонструє масштаби і сили бізнесу по всьому світу» - каже Антоніо Галіндез, президент і генеральний директор компанії Dow AgroSciences. 

  «Значні інвестиції в інновації компанії протягом останнього десятиліття дали життя багатьом новим сільськогосподарським технологіям і досягненням, запуску нових продуктів і в цілому швидкому зростанню бізнесу». 

  У рамках застосування нового бренду клієнти будуть бачити зміни маркетингових матеріалів та виробів. Нова компанія Dow AgroSciences пропонує слоган : «Рішення для світу, що зростає». Цей слоган відображає пристрасть Dow AgroSciences  до сільського господарства, а також свою прихильність до наукових відкриттів і допомоги тим, хто в прагне задовольнити зростаючі потреби планети у продовольствах. Новий бренд також підкреслює прихильність компанії до забезпечення потреб через інноваційні засоби захисту рослин і новітні рішення біотехнології. 

  Змінений бренд Dow AgroSciences зараз є на веб-сайтах компанії і по всьому світу. Крім того, клієнти по всьому світу почнуть бачити його через нову упаковку продуктів захисту рослин та насіння. Логотип компанії буде змінюватися в штаб-квартирі компанії в цьому місяці. 

   

 • Bayer оскаржили рішення суду у справі патентів Dow Agrosciences

  Dow AgroSciences – компанія, заснована в Індіанаполісі, штат Індіана, США, розробляє передові технології захисту рослин і засобів біотехнології рослин. Dow AgroSciences є дочірньою компанії Dow Chemical. Щорічний світовий обсяг продажу - $ 5,7 млрд. в 2011 році.

  У позові, поданому в грудні 2010 року Bayer CropScience SA, стверджувалося, що, виготовлення стійких гербіцидів за технологією Dow AgroSciences порушує один із патентів компанії. У постанові від 27 вересня 2012 Федеральний окружний суд у штаті Делавер став на бік Dow AgroSciences, визначивши, що їхні Enlist-технології не порушують патентів Bayer, і що надмірна інтерпретація компанією Байєр своїх патентних позивів робить їх недійсними. Відсутність порушень стосувалася патентних умов BAYER на 2,4-D гербіцид, що спирається на технології Dow AgroSciences (DAS).

  Dow AgroSciences неодноразово висловлював впевненість у своїй позиції. У цьому випадку рішення суду підтвердило переконаність компанії.

  «Ми раді, що органи влади повністю підтримують позицію Dow AgroSciences. Суд правильно встановив, що Dow AgroSciences не порушують права інтелектуальної власності Байєр» - сказав Вільям Уельс, віце-президент і генеральний радник Dow AgroSciences. 

  Bayer категорично не погодилися  із доводами суду і подали апеляцію. Патент на 2,4-D гербіцид є одним з 12 претензійних патентів Bayer.


 • Bayer заплатили $ 13900 штрафу за неправильно марковані пестициди

  Bayer CropScience LP (Канзас-Сіті, Міссурі) погодилася виплатити $ 13,900 штрафу в США, щоб залагодити ряд екологічних порушень, пов'язаних із неправильним маркуванням пестицидів.

  Перевірка Bayer у Канзас-Сіті в листопаді 2011 року показала, що Bayer CropScience поставляє пестициди Ethosumesate без етикетки продукту, EPA-реєстрації (EPA – управління із охорони навколишнього середовища) або з відсутніми номерами партії та дати виробництва.

  У грудні 2011 року, EPA region 7 отримав два повідомлення про прибуття на імпорт від компанії Bayer (у двох окремих поставках) незареєстрованого інсектициду Метоміл з метою виробництва іншого, вже зареєстрованого хімікату Larvin Technical. Етикетка, надана Bayer для двох партій незареєстрованих пестицидів, містить помилкові твердження у розділі «інструкції із застосування».

  Такі недоліки маркування етикеток зафіксовані для двох пестицидів. Це не відповідає умовам Реєстраційного федерального контролю над інсектицидами, фунгіцидами та родентицидами (FIFRA) Сполучених Штатів Америки.

  Продаж або розповсюдження неправильно або помилково маркованих пестицидів може становити серйозну небезпеку для здоров'я людини, рослинного і тваринного світу та навколишнього середовища. Без належного маркування чи інструкції з техніки безпеки на упаковці користувачі можуть ненавмисно зловживати пестицидами. Виробники також можуть не мати достатньої і правильної інформації для надання першої допомоги у разі надзвичайних ситуацій.

  У результаті примусових заходів EPA, Bayer CropScience LP був зобов'язаний повторно маркувати всі поставки. Компанія також внесла зміни у практичне виробництво, щоб запобігти подібним порушенням.

   

  Джерело : agropages.com

 • Bayer CropScience пропонує  пошуки нових гербіцидів, адже з кожним роком потреба в них посилюється. Компанія заявила про співпрацю із Mendel Biotechnology.

  Mendel Biotechnology - компанія зі США (Хейвуд, штат Каліфорнія), яка займається геномікою. Саме з нею Bayer CropScience підписали багаторічну угоду про співпрацю, метою якої є пошук нових гербіцидів із таких механізмом дії, який не був відомий раніше. Представники компаній відмічають, що нова хвиля активного пошуку гербіцидів пов язана з помітним збільшенням кількості форм бур янів, стійких до впливу відомих діючих речовин. Вдомі також випадки появи бур янів, стійких одразу до кількох типів гербіцидів (читайте "Супербур яни - нова проблема для фермерів"). 

  Компанії запевняють, що у своїй співпраці об єднали знання Mendel Biotechnology у галузі механізму регулювання геному рослин, а також пропріетарні нструменти і набори для роботи із генетичним матеріалом та набутки досвіду Bayer CropScience удослідженні і розробці гербіцидів. 

  Компанії працювали разом і раніше, створюючи нові хімічні продукти, призначені для підвищення стійкості рослин до стресу.

  Джерело : Agrow

 • Монсанто – про генетично модифіковану кукурудзу

  Журнал «Харчова та хімічна токсикологія» минулого тижня опублікував статтю групи дослідників французького університету про негативні наслідки генетично модифікованої кукурудзи. Багато дослідників з усього світу вже ознайомилися з результатами експерименту і оприлюднили свої коментарі з цього приводу.

  «Монсанто» оцінили дослідження і резюмували свою відповідь:

  «Це дослідження не задовольняє мінімальні загальновстановлені стандарти наукових експериментів такого типу. Немає необхідних даних, які б підкріплювали результати досліджень. Висновки не релевантні меті проведення дослідження щодо оцінки безпечності».

  Серед основних помилок експерименту:

  -          Незрозуміле джерело походження та якість кукурудзи, яка була використана для дослідів;

  -          Невідповідність стандартам Організації економічної співпраці та розвитку (OECD);

  -          Відсутність статистичного аналізу;

  -          Використання різної методології та ін.

  «У дослідженні відсутня переконлива аргументація, яка б доводила висновки щодо наслідків споживання генетично модифікованої кукурудзи. Результати суперечать методології та стандартам проведення наукових досліджень.  Таким чином, можна стверджувати, що гліфосат не спричиняє виникнення раку та інших пухлин, а також не впливає на ендокринну систему. Це дослідження не дає підстав сумніватися у безпечності гліфосату та гербіцидів Roundup».

  Джерело: monsanto.com.ua

 • Американська компанія «Монсанто», один із провідних виробників насіння та засобів захисту рослин, призначила Мікеля де Йонга офіційним керівником бізнесу компанії в Україні, Росії та Білорусії. Про це повідомляється в офіційному прес-релізі компанії.

  Мікель де Йонг – голландець за походженням – приєднався до компанії «Монсанто» у 2004 році і з того часу посідав ряд керівних посад на регіональному та глобальному рівнях у Південній Америці та Азіатсько-тихоокеанському регіоні. Перед приїздом в Україну працював виконавчим директором у Кореї, Японії, а також директором із продажу в Південній Латинській Америці.

  «Для мене велика честь отримати можливість керувати компанією «Монсанто» в Україні, Росії та Білорусії, адже ці країни розташовані в одному із головних зернових регіонів світу. Вони є провідними виробниками продуктів харчування і кормів на глобальному рівні. Постійно інвестуючи у технології і розвиток свої працівників, «Монсанто» змогли посісти важливе місце у поставках насіння кукурудзи і рапсу в цьому регіоні, і я маю намір і наділі розвивати наш бізнес, посилюючи репутацію компанії як виробника висококласного насіння, засобів захисту рослин і технологій. Ми зробимо все можливе, аби допомогти сільськогосподарським виробникам ставати успішнішими» - коментує МІкель де Йонг.

  Зміни керівництва компанії «Монсанто Україна» пов´язані з розширенням бізнесу «Монсанто» у регіоні СНД.

  Олена Фоміна, котра посідала посаду директора «Монсанто Україна» із серпня 2009 року, очолила напрям поставки насіння в Україні та Росії.

  Джерело: http://www.agroxxi.ru

 • Монсанто оголосили, що надаватимуть безоплатну ліцензію на дослідження Науковому співтовариству та іншим некомерційним науково-дослідним установам. Таке запровадження компанія встановила для досліджень, об´єктом яких є бактерія Agrobacterium. Таке новаторство компанії має велике значення для подальшої розробки і просування нових технологій, котрі застосовуються для дводольних культур (соя, бавовник, рапс, а також люцерна, картопля, помідори та цукровий буряк).

  Застосування Agrobacterium було винайдено вченими компанії Монсанто на початку 1980-х років. Сьогодні вчені з усього світу такі методи для поліпшення витривалості рослин (наприклад, краще перенесення посухи) та в інших цілях. Основна галузь розробки – захист рослин, зокрема гербіцидний та інсектицидний.

  «Ми сподіваємося, що доступ до однієї з провідних сільськогосподарських біотехнологі може сприяти стимулюванню та розвитку ключових рішень у сільському господарстві для фермерів та споживачів», - коментує Роб Фрейлі, Головний директор Монсанто із питань технологій.

  Цього тижня Монсанто отримала патент на розробку технології Agrobacterium, підкреслюючи свою підтримку просування досліджень громадського сектору. На думку компанії, саме такі розробки можуть запровадити у сільському господарстві ідеї, здатні вирішити найбільш нагальні проблеми.

   

  Джерело: agropages.com

 • Syngenta вкладає кошти у с/г СНД

  Syngenta має наміри інвестувати більше, ніж 3 млрд рублів у будівництво заводу по виробництву насіння і засобів захисту рослин у Краснодарському краї.

  Росія отримала чудову нагоду підвищити рівень не лише власної, а й міжнародної промислової безпеки, не витрачаючи значні кошти на економічний розвиток країни. 

  Голова компанії Syngenta в країнах СНД Олександр Берковський відмітив : "Застосування сучасних технологій має визначну роль у стабільному розвитку російського сільського господарства. Це, в свою чергу, відкриває можливості для економічного зростання. Тому надзвичайно важливо, аби вітчизняний агробізнес мав довіру до насіння і засобів захисту рослин, виготовлених у Росії згідно із найвищими європейськими стандартами". Пізніше Голова компанії додав : "Підписання цієї угоди підкреслює нашу прихильність до інтересів російського сільського господарства та довгострокової співпраці з ним. Нам дуже приємно працювати із представниками влади у Краснодарському краї, які не лише забезпечують хороший інвестиційний клімат, а й активно підтримують і розвивають сільське господарство в регіоні".

  Виробництво насіння очікується вже у 2015 році, а засобів захисту рослин - у 2016. На разі опрацьовуються інвестиційні рішення та ліцензії.

  Експерти відмічають, що до 2050 року людству доведеться виробляти на 70% більше продовольства, а це відкриває чудові перспективи для російського сільського господарства.

   

  agroxxi.ru

 •  Згідно з умовами угоди,  Syngentа придбає Pasteuria Bioscience за 86 млн доларів із відстрочкою платежів на суму до 27 млн доларів. Офіційне завершення угоди заплановано до кінця поточного року.

   Pasteuria Bioscience Inc. - американськf біотехнологічнf компаніz, яка займається розробкою біопестицидів. Свій перший продукт (Econem) компанія презентувала у 2010 році у США. Він спрямований на захист газонів від нематоди Belonolaimus longicaudatus.

    Із 2011 року Pasteuria Bioscience та  Syngentа були партнерами із розробки засобів контролю фітонематод, котрі застосовують природні грунтові бактерії Pasteuria SPP. Революційним став процес вирощування в лабораторних умовах вигідних та ефективних нематоцистів із новим механізмом дії. Першим проектом буде обробка насіння сої (для боротьби із соєвою нематодою – Heterodera glycines), він стартує в 2014 році.

   У Syngentа відмічають, що нематоди є одними із найважливіших шкідників для більшості сільськогосподарських культур. Придбання Pasteuria Bioscience сприятиме впровадженню продуктів, котрі розширюватимуть спектр засобів Syngentа для боротьби із нематодами. Це підтримуватиме активну та ефективну боротьбу у збереженні широкого кола культур : сої, кукурудзи, цукровий буряк, овочі тощо.

    Джон Аткін, головний операційний директор Syngentа, зазначає : «Результати нашої співпраці показали, що Pasteuria забезпечить чудовий контроль над нематодами у різноманітних умовах. Pasteuria Bioscience розробили ноу-хау для розмноження Pasteuria у штучних умовах, що дозволить розширити масштаби виробництва. Це ще один приклад нашої стратегії, котра демонструє застосування біологічних методів у новітніх рішеннях для фермерів».

    Ал Керн, виконавчий директор Pasteuria зауважив : «Pasteuria Bioscience щасливі стати частиною команди Syngentа, адже за останні роки у тісній співпраці ми досягли значного прогресу у розробці методів боротьби із рядом нематод-шкідників. Також ми плануємо розширити наші дослідження, щоб вони були ефективними для широкого списку культур у багатьох регіонах світу».

    Угода вкотре підкреслює важливість біопестицидів, котрі останнім часом посідають провідне місце на агрохімічному ринку. Зокрема, у серпні 2012 року Bayer CropScience підписали угоду про придбання біопестицидної компанії із США AgraQuest.

   За матеріалами syngenta.com

   

 • Монсанто будуть співпрацювати з Complix NV, щоб застосувати нові технології у сільському господарстві

     Монсанто і Complix NV оголосили, що підписали угоду про співпрацю для оцінки і розробки технологій Alphabody®, які працюють над застосуванням білка у технологіях сільського господарства. Complix є біофармацевтичною компанією, орієнтованою на відкриття і розвиток технологій платформи Alphabody®. Alphabodies – унікальний клас білків, які виявляють надзвичайну ефективність у боротьбі із широким спектром хвороб і шкідників. Alphabodies розроблені за допомогою комп´ютерного моделювання і являють собою одноланцюгові альфа-спіральні білки.

    Така співпраця презентує абсолютно нове застосування комплексу білків Alphabody у сільському господарстві, що не було відомим раніше.

    «Ми вважаємо, що ця технологія відкриває великі перспективи і може сприяти розвиткові нових засобів у захисті рослин і боротьбі зі шкідниками та хворобами. Ми раді співпрацювати з Complix і розвивати цю перспективну технологію таким чином, що може надати значні переваги виробникам» - коментує компанія Монсанто.

   Згідно з угодою, Complix надає Монсанто ексклюзивні права на доступ до платформи технологій Alphabody® для захисту рослин в усьому світі.

    Complix зазначає : «Ми впевнені, що працюючи з Монсанто, ми зможемо застосувати наші технології для вирішення деяких із найважливіших завдань, котрі поставлені перед сільським господарством. Цей стратегічний альянс також дозволить нам створити значні переваги для наших акціонерів, що буде сприяти подальшому розвитку і вдосконаленню нашої платформи технологій».

    agropages.com

 • BASF планує придбати Becker Underwood за $ 1, 02 млрд

  «За останні роки Becker Underwood зарекомендувала себе як постачальник інноваційних рішень для сільського господарства» - стверджує д-р Пітер Іннес, головний виконавчий директор. Becker Underwood – компанія, яка має 10 виробничих підприємств та 479 співробітників по всьому світу. Її продукцію можна знайти більше, ніж у 70 країнах. Компанія є одним із провідних світових постачальників технологій для біологічної обробки насіння, захисту сільськогосподарських культур, виготовлення торфу, ландшафтних барвників і покриттів, рослинних модифікаторів і біопестицидів. У 2004 році Norwest Equity Partners придбала контрольний пакет акцій компанії. BASF дійшли згоди на купівлю Becker Underwood за ціною $ 1, 02 млрд (€ 785 млн), тепер придбання підлягає затвердженню компетентними органами. Офіційне завершення угоди очікується до кінця 2012 року.

  «Ми вражені здатністю Becker Underwood знаходити інноваційні, нестандартні підходи до рішення нагальних проблем фермерів. Наша робота сприятиме підвищенню врожайності і збереженню ресурсів водночас» - повідомив д-р Андреас Краймейєр, виконавчий директор і член правління BASF, відповідальний за сільськогосподарський сектор.

  «Becker Underwood має сильні позиції в Північній Америці. Ми будемо продовжувати розширювати бізнес. Разом ми зможемо стабільно створювати корисні переваги для наших клієнтів» - коментує Маркус Хельдт, президент Відділу захисту рослин BASF.

   Becker Underwood будуть інтегровані в BASF як новий підрозділ із функціонального догляду за сільськогосподарськими культурами. Компанії планують об´єднати здобутки у дослідженнях новітніх технологій біологічного захисту рослин, обробки насіння та ін. Відділ захисту рослин BASF, до якого буде належати новий підрозділ, планує значно перевищити обсяг минулорічного прибутку (за 2011 рік було отримано близько € 4,2 млрд.). Андреас Краймеєр запевняє : «Ми раді, що з новими колегами зможемо продовжити розширення наших компетенцій і розробки інноваційних рішень для сільського господарства».

   

  http://news.agropages.com/

 • BASF оголосив про запуск Orvego ™ фунгіцид, щоб допомогти виробникам декоративного контролю цільових хвороб рослин протягом декількох секунд лікування. Orvego фунгіцид містить унікальну комбінацію хімії, яка бореться із всіма основними видами пухнастої роси і фітофтори протягом інфекційної стадії, забезпечуючи виробників новим інструментом управління.

  Детальніше
 • Eden Research plc, оголошує, що розширює свої спільні зусилля з Certis Europe BV ("Certis") для вивчення додаткових продуктів, у тому числі із застосуванням фірмової технології інкапсуляції Eden з існуючими агрохімічними.

  Детальніше
 • BASF підвищує ціни на поліспиртів неопентілгліколя (NPG) і тріметілолпропана (ТМП), з негайним вступом в силу, або як існуючі контракти дозволяють на 150 € / т в Європі.
   

  Детальніше
 • Монсанто готує до прем'єри новий фунгіцид.

  Останніми роками все більше і більше фермери України приділяють уваги вирощуванню сої. Прадавня американська культура не прижилася на теренах нашої країни у генномодифікованому вигляді. Проте подальше майбутнє модифікованих продктів має неоднозначний вигляд, оскільки навіть у Європейскому союзі є думки щодо зеленого світла для деяких генномодифікованих культур, заради зниження використання пестицидів. Гарним прикладом є Китай, де використання пестицидів на полях хлопку зменшилось на 50 відсотків. 

  Детальніше
 • Syngenta купує блок DuPont інсектицидів вартістю $ 125M

  Syngenta AG заявила у середу, що погодилася купити компанію DuPont Professional Products insecticide за 125 мільйонів доларів

  Детальніше
 • ОВ СП "Нібулон", найбільший експортер зернових культур в Україні, почав проводити закупівлі пшениці 1-го класу за ціною 2220 грн. / Т на умовах СРТ-порт.

  Детальніше