Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Новини компаній

 • За 2012 рік Syngenta збільшила прибуток на 17%

  Добре відома споживачам агрохімічна компанія Syngenta може похвалитися зростанням прибутку: за 2012 рік компанія отримала 17%-зростання. Це стало можливим завдяки збільшенню попиту на пестициди та насіння, які є досить популярними у світі. 

  Сума прибутку, яку аналітику встановили після оцінки, сягає $ 1,9 млрд (прогнозовано було $ 1,75 млрд). За проаналізований період продажі компанії зросли на 7%: $ 14,20 млрд замість очікуваних $ 14,27 млрд.

  Syngenta сподівається отримати ще більш успішні показники за 2013 рік, адже попит на пестициди, насіння та добрива невпинно демонструє тенденції до зростання.

  pesticidov.net

 • Нові розробки від BASF

  BASF Crop Protection - централізований підрозділ компанії, який спеціалізується на виробництві і впровадженні засобів захисту рослин, обіцяє найближчим часом презентувати новинки для раціоналізації с/г. Така інформація була оприлюднена прес-службою компанії. BASF Crop Protection має намір здійснити низку додаткових програм, спрямованих на підвищення якості продуктів харчування знащенням токсичності хімічних агроречовин.

  "Наш 10-літній досвід роботи і великий успіх у проектах дали нам змогу йти далі, реалізуючи більш нові і корисні проекти, - коментує Міхаель Герхард, менеджер BASF Crop Protection по взаємодії з виробничими та збутовими компаніями харчової галузі. - Придбання компанії Becker Underwood допоможу нам і відкриє нові можливості для створення інноваційних проектів, котрі необхідні с/г виробникам".

  BASF є одним із передових постачальників ЗЗР. У його портфелі - вже відомі та нові фунгіциди, інсектициди, гербіциди, які використовуються як на полях, так і в міських умовах та в декоративному рослинництві.

  pesticidov.net

 • Кредитний договір

  ВАТ "ФосАгро" в січні 2013р. уклали дворічний непоновлюваний кредитний договір з UniCredit Bank, який дозволить компанії залучити до 250 млн дол. 
  Крім того, в жовтні 2012р. "ФосАгро" залучили трирічний кредит UniCredit Bank на 50 млн дол, який був використаний для покупки частки у ВАТ "Апатит" і вже повністю витрачений.
  ВАТ "ФосАгро" - вертикально інтегрована структура з повним циклом виробництва фосфоровмісних мінеральних добрив - від видобутку фосфатної сировини до кінцевих продуктів (добрива, кормові фосфати, фосфорна кислота). Товариство займає перше місце в Європі і друге у світі з виробництва фосфоровмісних добрив. Виробництво добрив та кормових фосфатів підприємствами холдингу "ФосАгро" перевищує 4,5 млн т на рік. Чистий прибуток ВАТ "ФосАгро" за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) за 9 місяців 2012р. зріс порівняно з аналогічним періодом попереднього року на 20% - до 19120000000 руб. (615 млн дол). Виручка досягла 79 млрд 237 млн ​​руб. (2 млрд 548 млн дол), що на 8% більше, ніж роком раніше.

  pesticidov.net за матеріалами http://quote.rbc.ru

 • Monsanto працює над розробкою біопестицидів

  Стала відомою інформація про те, що компанія Monsanto придбала активи американської біотехнологічної с/г компанії Agradis. Сума угоди на разі не оприлюднюється. Згідно з умовами угоди, було придбано назву Agradis, набір штамів мікроорганізмів та набуті дослідження і розробки, що були проведені в Каліфорнії, США.

  Разом з тим Monsanto уклала договір про співпрацю із Synthetic Genomics. Метою такого контракту є відбір корисних мікроорганізмів для розробки біопрепаратів. Нагадаємо, що геномна компанія Synthetic Genomics разом з біотехнологічною фірмою Plenus створили Agradis у 2011 році. Agradis сьогодні - власник широкого ряду мікроорганізмів, котрий налічує більше 150 видів. За допомогою них Monsanto планує розробку (на своїй платформіBioDirect) стійких біологічних препаратів для застосування на с/г культурах. 

  pesticidov.net

 • BASF розповсюджуватиме продукцію без допомоги Nufarm
  BASF і Nufarm Ltd оголосили, що після закінчення терміну їхньої дистриб'юторської угоди BASF буде прямо поширювати свій асортимент продукції для захисту рослин на австралійському ринку, починаючи з 1 березня 2014 року. 

  "Наші відносини були успішними протягом десяти років. Проте ми прийняли стратегічне рішення повторно ввійти на ринок самостійно", сказав старший віце-президент BASF Crop Protection Азіатсько-Тихоокеанського регіону. «Ми дуже раді цій можливості, і сподіваємося на активний розвиток на ринку Австралії з розширеною лінією продуктів".

  Nufarm коментує, що можливість продавати продукцію BASF допомогли встановити набагато сильніші позиції у ключових сегментах ринку, в тому числі на ринку садівництва.

  Більш детальна інформація про трансформацію буде встановлено для обох компаній протягом найближчих місяців.

  pesticidov.net

 • Рівень продаж DuPont зріс на 14%
  Продажі DuPont у сегменті сільського господарства, в тому числі засобів захисту рослин та насіннєвого бізнесу, виросли на 18,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (до $ +1535 млн. в четвертому кварталі 2012 року, що закінчився 31 грудня). Компанія заявила, що зростання продажу було обумовлене збільшенням обсягу та ростом цін на насіння та засоби захисту рослин у Північній і Латинській Америці. Обсяги продаж зросли на 11%, а ціни зросли на 7%. До вирахування податків, операційний прибуток був покращений на 24 мільйони доларів зі збитками у розмірі $92 млн. 

  За повний рік продаж сегмент ринку виріс на 13,7% до $ 10426 млн., а до вирахування податків, операційний прибуток виріс на 17,8% до $ 2063 млн. Також збільшилися продажі насіння Pioneer, успішно зросли ціни на кукурудзу і соєві боби. Продажі Crop Protection зросли завдяки високому попиту на інсектициди і гербіциди у всіх регіонах.

  pesticidov.net

   

 • PETRONAS і BASF відмовилися від реалізації спільного проекту

  Представники BASF (Німеччина) і PETRONAS (Малайзія) оголосили про те, що попередня угода щодо створення спільного підприємства з виробництва спеціалізованих хімічних продуктів в рамках реалізованого компанією PETRONAS проекту розвитку нафтопереробного / нафтохімічного комплексу (RAPID) в Пенгеранге / Джохорі було розірвано за рішенням обох сторін.
  Попередня угода була підписана 5 березня 2012. Вона передбачала створення партнерства, яке б здійснювало проектування, будівництво та експлуатацію власних виробничих потужностей з випуску різних спеціалізованих хімічних продуктів в рамках проекту RAPID. За результатами проведених переговорів представники PETRONAS і BASF прийшли до висновку про те, що в інтересах обох компаній буде розірвати попередню угоду, оскільки сторони не змогли дійти згоди про умови реалізації даного проекту. Незважаючи на таке рішення, PETRONAS і BASF продовжать свою багаторічну співпрацю по проекту BASF PETRONAS Chemicals, що реалізується в промисловій зоні Гебенг, Куантан, Паханг.
  PETRONAS належить уряду Малайзії, компанія входить в перелік Global Fortune 500. В даний час вона веде роботу і присутня на ринках більш ніж 60 країн світу. У фінансовому році, що завершився 31 березня 2011 р., доходи PETRONAS склали 76,8 млрд. дол США.
  BASF - лідер світової хімічної галузі: The Chemical Company. Портфель пропозицій концерну включає хімікати, пластмаси, спеціальні хімікати, засоби захисту рослин, а також нафту і природний газ. Обсяг продажів концерну BASF в 2011 р. досяг 73,5 млрд. євро, а загальне число співробітників перевищило 111 000 чоловік. Акції BASF котуються на фондових біржах Франкфурта (BAS), Лондона (BFA) і Цюріха (AN).

  pesticidov.net

 • Новий фунгіцид від Bayer CropScience

  Новий фунгіцид широкого спектру, виробництво якого запущено в Канаді, має абсолютно новий спосіб дії. Він контролює борошнисту росу і сіру гниль винограду, а також парші та борошнисту росу яблуні. Luna Tranquility, представлений минулого вівторка Bayer CropScience, поєднує в собі піріметаніл, фунгіцид 9 групи, і флюопірам з групи 7.

  Флюопірам - нова діюча речовина. Як повідомляє Bayer, вона «вибірково проникає» в мітохондрії клітин гриба, блокуючи збудника, і продовжує діяти «значно довше, ніж більшість використовуваних в даний час фунгіцидів». «Як і раніше, повністю захищені до збору врожаю, причому у процесі зберігання можна також не турбуватися з приводу грибкової інфекції» - коментує компанія.

  pesticidov.net

 • Сингента досягла тих результатів, яких поки що не вдалося досягти нікому

  Денис Сазонов, керівник клієнтського маркетингу компанії Сингента, коментує діяльність компанії.

  Компанія «Сингента» - один з лідерів як світового, так і українського ринку насіння та засобів захисту рослин (ЗЗР). З введенням в 2011 році глобальної стратегії інтеграції багато процесів і підходи в компанії зазнали значних змін. Про те, що принесуть ці нововведення аграріям, а також, наскільки успішним був минулий 2012 для компанії «Сингента» в Україні, Національному агропорталу Latifundist.com розповів начальник відділу клієнтського маркетингу компанії Денис Сазонов.

  Latifundist.com: Розкажіть, яким був минулий 2012 для компанії «Сингента» в цілому?

  Денис Сазонов: Рік, судячи з його результатів, був для нашої компанії досить успішним. Це чітко видно і це визнають усі: як аналітики, так і гравці ринку, а також конкуренти. Ми є безумовним лідером як на ринку засобів захисту рослин, так і по насінню. Якщо говорити про успіх, то ключовим його чинником є ​​ті люди, які працюють в компанії. Головний успіх - це та команда, яка у нас є, незалежно від того, в якому напрямку вони працюють. Це успіх всіх і кожного окремо.

  Latifundist.com: Які завдання були поставлені і виконані?

  Денис Сазонов: Якщо говорити про конкретні проекти, які були запущені протягом 2012 року, то хотілося б відзначити сильний приріст продуктів Dow AgroSciences, ексклюзивним дистриб'ютором яких на території СНД є наша компанія. Великий обсяг продажів гербіцидної групи і якщо говорити конкретно про продукти, то це «Ланцелот» на зернових.

  Latifundist.com: Якими знаковими подіями для компанії запам'ятався минулий рік?

  Денис Сазонов: Я думаю, вже багато знають про запровадження в нашій компанії нової стратегії інтеграції. Вона стартувала 9 лютого 2011 року. Закінчення 2012 логічно завершило процес інтеграції - коли з трьох готельних підрозділів компанії - засоби захисту рослин, насіння польових культур і насіння овочевих культур, які раніше мали абсолютно різні стратегії, структури відділів і навіть окремі штаб-квартири, вийшла одна, цілісна організація. Що це нам дає? Це нам дає більш ефективне використання тих ресурсів, які у нас є, мінімізацію дублюючих функцій, які несуть за собою додаткові витрати і це додаткова можливість бути більше, так скажемо, «в полях».

  Інтеграція «Сингента» ні в якому разі не означала хвилю звільнень або скорочень штату. Йшлося саме про активізацію людей «в полях»

  Latifundist.com:  Чи Ви зіткнулися зі скороченням співробітників?

  Денис Сазонов: Зараз в Україні налічується близько 300 співробітників, а в цілому в 90 країнах світу в «Сингента» працює більше 25 тис. чоловік. І от, уявіть, коли компанія інтегрується, всіх співробітників потрібно перевчити і дати нові, додаткові знання. Ми відкрили так звані «агрошколи» із залученням як наших, так і провідних світових фахівців, і провели величезну кількість як навчальних, так і роз'яснювальних зустрічей. Ми витратили величезну кількість часу і ресурсів, однак це приносить свої плоди. Ні, наша інтеграція в жодному разі не означала хвилю звільнень або скорочень штату. Йшлося саме про активізацію людей «в полях» - тепер у нас їх більше, і тепер вони більше часу можуть приділяти виробникам, фермерським господарствам, швидше і оперативніше реагувати на запити ринку.

  Latifundist.com: Які результати нової стратегії вдалося побачити за цей час?

  Денис Сазонов: Головний результат 2012

 • Університет Аргентини проти Монсанто

  Аргентинський Національний Університет Ріо-Куарто (UNRC) ставить під сумнів діяльність компанії Монсанто в Кордобі, попереджуючи про соціальні, екологічні наслідки для населення та сільськогосподарської галузі Аргентини.
  Електронний журнал Huerquen.com.ar, на сторінках якого представлені критичні статті з проблем країн Латинської Америки, опублікував витяги з резолюції 284, прийнятої переважною більшістю голосів членів Вищої керуючої ради університету Ріо - Куарто. UNRC публічно висловлює незгоду з монопольною практикою ведення діяльності в агробізнесі з боку багатонаціональних компаній, таких як Монсанто. Монсанто розгорнула активну роботу на території Аргентини приблизно з червня 2012 року, створюючи наукові станції і проводячи досліди з новим ГМ-насінням.
  Соціальне обурення не змусило себе чекати. Відбулося кілька масових демонстрацій проти діяльності на території країни багатонаціональних корпорацій. Проводяться кампанії проти застосування пестицидів і розробки нових ГМ-рослин. 
  Національний Університет Ріо-Куарто висловлює також свою стурбованість посиленням процесу концентрації багатств у галузі сільського господарства. «Дрібні та середні виробники перебувають під загрозою зникнення, а діяльність великих господарств спрямована тільки на оптимізацію власних фінансових та інвестиційних можливостей, перетворюючи сільське господарство в інструмент фінансових спекуляцій», - написано в резолюції.
  У UNRC стурбовані появою такого гіганта, як Монсанто, в законодавчому полі Аргентини і закликають прийняти всі необхідні захисні заходи щодо збереження агроекологічного та продовольчого суверенітету країни, а також «не допустити нанесення непоправної шкоди навколишньому середовищу в результаті діяльністю компанії».
  Національний Університет Аргентини в своїй резолюції вказує на те, що сільськогосподарська модель Монсанто призводить до «ерозії землі, втрати органічних речовин у ній», до забруднення вод, вирубування лісових масивів.

  pesticidov.net

 • Новий стійкий ріпак від Monsanto

  У наступному році в Канаді Monsanto планує організувати демонстраційні випробування нового покоління генетично модифікованого толерантного до гліфосату ріпака Truflex Roundup Ready (MON88302). Компанія має намір здійснити "комерційний перегляд" даної технології в 2014 р. і запустити її в 2015 році, за умови, що будуть відкриті зовнішні ринки для даної продукції.

  У цей час отримано схвалення на використання в кормових і продовольчих цілях, а також підтверджена безпека для навколишнього середовища Truflex в Канаді. Організація по стандартизації продуктів харчування в Австралії та Новій Зеландії схвалила використання продуктів, що містять цю лінію ГМО в грудні 2012 р.

  Monsanto відзначає, що ріпак Truflex дозволяє більш ефективно боротися з бур'янами і підвищує гнучкість виробництва даної культури. При його вирощуванні фермери можуть використовувати гербіцид Roundup Weathermax (гліфосат) в дозі до 3,2 л / га, це більш ніж в 2 рази перевищує максимальний поріг толерантності для ГМ-ріпаку попереднього покоління - Roundup Ready.

  pesticidov.net

 • Bayer CropScience придбає Prophyta

  Bayer CropScience підписала угоду про придбання Prophyta GmbH, провідного постачальника мікробних засобів захисту рослин зі штаб-квартирою у Німеччині. Разом з компанією Bayer отримає дослідницькі лабораторії та сучасний стан виробництва і новітні розробки об'єктів у Вісмарі (Німеччина).

  Це придбання доповнює портфель Bayer CropScience і допоможе компанії побудувати передові пропозиції комплексних рішень захисту культур. Фінансові деталі операції не розголошуються.

  Це придбання корисне також отриманням прав на запатентовану  технологія твердого бродіння Prophyta і здобуттям великого досвіду в розробці живих спор грибів. Prophyta буде розширювати портфель існуючих біологічних технологій Bayer CropScience у боротьбі зі шкідниками  і дозволить компанії підсилити свою подальшу технологічну платформу, отриману в результаті придбання корпорації Athenix і AgraQuest.

  pesticidov.net

 • Миколаївська компанія «НІБУЛОН» зробила новорічний подарунок Одеській академії

  Герой України Олексій Вадатурський повернувся до своєї альма-матер і оснастив унікальним сучасним обладнанням чотири лабораторії.

  На минулому тижні у студентів та викладачів Одеської національної академії харчових технологій був святковий настрій. У цьому навчальному закладі панував лідерський настрой «НІБУЛОНа». І причиною тому не тільки Новий рік, але і щедрий подарунок від компанії. Миколаївське підприємство оснастило найсучаснішим обладнанням відразу чотири навчальні лабораторії.
  Такий інтерес керівника «НІБУЛОНа» Героя України Олексія Вадатурського, до речі, уродженця Одеської області, до цього вишу не випадковий. Понад сорок років тому Олексій Опанасович закінчив Одеський технологічний інститут імені М. Ломоносова - так у ті роки іменувалася академія. І ось яскраве повернення в альма-матер!
  «В Україні інформацією про оснащення сучасними комп'ютерними технологіями кабінетів підшефних шкіл вже нікого не здивувати. Але наша компанія, не забуваючи і про свої підшефні школи, виходить на новий рівень, працюючи з профільними галузевими вузами країни, переоснащуючи їхні давно застарілі лабораторії новим, найсучаснішим обладнанням від провідних світових виробників », - заявив в ході церемонії відкриття лабораторій Олексій Вадатурський.
  За його словами, такий крок з боку компанії - це приклад турботи бізнесу про майбутнє аграрної галузі, а також турбота про поповнення колективу молодими фахівцями. «Це одна із запорук успішного розвитку компанії. Адже високий рівень навчального лабораторного обладнання дозволить залучити молодих людей на навчання до вузу. А значить, з часом і нам - отримати висококласних фахівців, які будуть застосовувати знання у високотехнологічній компанії », - додав Олексій Опанасович.
  Як зізнався ректор академії Богдан Єгоров, лабораторії, подаровані «НІБУЛОНом», - кращі в Україні. Це було сказано не для красного слівця. «Днями до нас приїжджала доктор наук з Києва. Ми їй показали нашу академію, нові лабораторії. Так вона потім їхати не хотіла! У Києві, каже, таких умов і близько немає! », - Посміхається ректор. Воно й не дивно, адже частина обладнання була виготовлена ​​для лабораторій академії за спецзамовленням.
  Викладач Анатолій Яковенко з гордістю показав гостям новеньку лабораторію якості зерна - вологомір, сушильні шафи, вимірювач деформації клейковини, лабораторний млин, аналізатор зерна, ручний прес для вичавлювання олії з насіння соняшника, аквадистилятор й інше новітнє обладнання.
  А Богдан Єгоров зазначив, що система контролю за якістю зерна на підприємствах компанії «НІБУЛОН» завжди була для нього зразком. І це не дивно, адже лабораторії підприємства оснащені передовим обладнанням, а фахівці компанії можуть визначати всі показники зерна, пшениці та хлібобулочних виробів, показники якості грунту, повітря і води (підземної, стічної, питної); наявність генетично модифікованих організмів та важких металів у продуктах харчування ; визначати рівень шуму і радіації, вихлопних газів і т. д. Нещодавно компанія «НІБУЛОН» отримала атестат про акредитацію відповідно до вимог ДСТУ ISO / IEC 17025:2006 (ISO / IEC 17025:2005).
  Ще дві лабораторії «НІБУЛОН» оснастив в ОНАХТ на рідній кафедрі Олексія Вадатурського - автоматизації виробничих процесів. Це лабораторія промислових контролерів, мереж і САПР, а також лабораторія теоретичних основ автоматичного управління. Відзначимо, що в першій встановлені німецькі контролери, а всі комп'ютери - з ліцензійним програмним забезпеченням компанії «Сіменс».
  І, нарешті, четверта лабораторія від «НІБУЛОНа» - електроніки та мікропроцесорної техніки. Тут новітні осцилографи та генератори, передова наукова думка - деякі закордонні апарати були розроблені буквально кілька місяців тому!

 • Група

  У результаті угоди на суму 1,2 млрд рублів ВАТ "Фосагро" стало власником 66,79 % "Метахіма". Угода укладена 21 грудня 2012 відповідно до угоди "Фосагро" і "Метахіма" про збільшення статутного капіталу "Метахіма" за рахунок внеску "Фосагро". Таким чином, частка групи "Фосагро" в "Метахіме" збільшилася до 74,76%.

  У листопаді "Фосагро" досягли угоди з учасниками "Метахіма" про придбання 100 % підприємства. На момент укладення угоди групі "Фосагро" належало 24% "Метахіма". Угода передбачає інвестиції "Фосагро" на суму 1,2 млрд рублів.

  У результаті консолідації "Метахіма" потужності "Фосагро" по виробництву сульфату калію збільшаться на 80 тис тонн на рік, потужності з виробництва триполіфосфату - на 130 тис тонн на рік. Крім того, "Фосагро" також збільшить потужність виробництва сірчаної кислоти на 4,5 % / на 215 тис тонн на рік /, потужність виробництва фосфорної кислоти - на 4,1 % / на 80 тис тонн в рік у перерахунку на P2О5 /.
  У жовтні генеральний директор "Фосагро" Максим Волков повідомив, що завершення консолідації станеться пізніше наміченого терміну і що на "Метахімі" триває процедура реорганізації, пов'язана з наявністю у підприємства непрофільного для "Фосагро" бізнесу. "Фосагро" має намір розвивати на "Метахімі" виробництва фосфорної кислоти, сірчаної кислоти та мінеральних добрив.

  pesticidov.net

 • Arysta і Laboratoires Goëmar : біопестицидні угоди

  Arysta LifeScience і французька компанія, що займається технологіями сталого ведення сільського господарства, Laboratoires Goëmar (Сен-Мало) підписали два договори, що дозволяють кожній зі сторін виробляти біопестициди і біостимулятори росту рослин.

  Arysta отримала ексклюзивні права на технології Natural Protect і Physio Activator (біологічний стимулятор росту рослин), розроблені Goëmar. Перша технологія пов'язана з виробництвом такого біопестициду, як VacciPlant (ламінарин). Дана угода стосується території Центральної Європи, включаючи Польщу, Чеську Республіку, Словаччину, Румнію, Угорщину, Прибалтійські країни, а також країни СНД (Російська Федерація, Україна, Республіка Білорусь, Молдова і Казахстан). Ламінарин є засобом підвищення стійкості рослин до хвороб, і зареєстрований у багатьох західно- і південноєвропейських країнах. Очікується, що його застосування у Польщі буде схвалено в 2013 р., а повністю комерціалізований він буде у 2014 р.

  У свою чергу Goëmar отримав права на біопестициди і біостимулятори, розроблені Arysta для Франції та інших країн Західної Європи.

  Слід зазначити, що ці дві країни мають давню історію співпраці. Ще в 2000 р. Goëmar і попередник Arysta - компанія Nichimen Corporation почали взаємодіяти в питаннях реалізації власних продуктів, особливо на території Польщі та інших країн Центральної Європи. У 2002 р. Arista була викуплена інвестиційною компанією Olympus Capital Holdings у Nichimen. У 2008 р. вона була перепродана міжнародній інвестиційній компанії, розташованій в Ірландії, - Industrial Equity Investments.

  Керівник бізнес-підрозділу Arysta в Європі, Кевін Сміт, сказав: "Дана взаємовигідна угода є результатом тривалих і плідних взаємин між нашими компаніями".

  pesticidov.net

 • Bayer та AGI підписали угоду на протруювачі насіння

  Ag Growth International, Inc (AGI) і Bayer CropScience Inc уклали договір на розробку та поширення сучасних протруювачів насіння  на ринку Північної Америки.

  SeedGrowth Bayer CropScience пропонує фірмову технологію для обробки насіння зернових і спеціальних культур у поєднанні з досвідом Ag Growth International в зерно-транспортному устаткуванні. Такий підхід є цілком очікуваним для комплексної інновації на ринку насіння та устаткування для насінняобробки.

  Новий тип обробки насіння пропонує електронні системи управління, вимірювання конвеєра і перистальтичних дозуючих насосів. Ринок насіння продовжує зростати в Північній Америці і нова система була розроблена, щоб заповнити порожнечу недостачі інноваційнного обладнання.

  "Ми вважаємо, що майбутні досягнення в області виробництва сільськогосподарських культур будуть спричинені розвитком насіннєвих технологій", пояснює Брент Коллінз, директор з маркетингу зернових Bayer CropScience у Канаді. "Робота з AGI, лідером у галузі розробки обладнання для портативної обробки зерна, допоможе нам принести SeedGrowth технології виробникам і дозволить їх застосовувати для продуктивної обробки насіння і максимізації їхніх доходів ".

  Офіційний початок співпраці між компаніями заплановано на 2013 рік. Демонстрація нових пристроїв буде доступна на Новий рік. Для комерційного продажу продукти будуть доступні восени 2013 року, а отже будуть застосовуватися вже у сезоні посіву 2014 року.

  "Ми раді партнерству з Bayer CropScience. Ми з нетерпінням чекаємо демонстрації продукції цієї весни і повного запуску продукту восени 2013 року", заявив президент і генеральний директор AGI Гері Андерсон.

  Джерело : agropages.com

 • Органічна цибуля - дебют Syngenta та AgriCoat

  Syngenta та голландська компанія, що займається покриттями для насіння, Incotec - підрозділ AgriCoat (Соледад, штат Каліфорнія) представили новий продукт - посадковий матеріал цибулі з сухим покриттям, до складу якого входить інсектицид FarMore OI100. Новаторським є те, що цибулини поміщаються в оболонку з інсектицидними властивостями.

  Як зауважив представник Syngenta, поки що це єдиний у світі засіб, що допомагає боротися з цибулевої мухою (Delia antiqua) і паростковою мухою (Delia platura) при вирощуванні органічної цибулі.

  Incotec був придбаний AgriCoat в 2011 р.

  Джерело: Agrow

   

   

 • AEF Global і BioWorks підписали дистриб'юторську угоду

  Розташована в Квебеці (Канада) компанія AEF Global, Inc. і BioWorks, Inc. зі штату Нью-Йорк, США, що є виробниками біопестицидів, оголосили про підписання договору про організацію продажу продукції на території Північної Америки.

  AEF Global вже більше 15 років присутня на канадському ринку біопестицидів та інших засобів для інтегрованої системи боротьби зі шкідниками. У сферу її діяльності входять сільське і лісове господарство, декоративне садівництво, а також охорона навколишнього середовища. Дана угода відкриває прекрасну можливість для AEF розірвати обмеження, пов'язані з кордоном, і вийти на нові ринки.
  BioWorks є компанією, що знаходиться у власності її працівників, і займається виробництвом безпечних для навколишнього середовища і людини ефективних рішень для садівництва. BioWorks є членом-засновником Альянсу виробників біопестицидів, а також почесним спонсором стипендіальної програми AFE "Стійкі методи".

  Відповідно до умов договору, AEF Global буде продавати в Канаді препарати RootShield ® WP, RootShield ® HC і MilStop ®, SuffOil-X ®. AEF Global займеться реалізацією цих продуктів на канадському ринку під власним найменуванням Sirocco. У свою чергу, BioWorks займеться продажами в США і Мексиці Bioprotec ™ CAF, Influence ™ WP під власними найменуваннями. На цих ринках BioWorks також пропонуватиме гербіцид суцільної дії, і Cyclone, Tivano, Buran, Influence ™ LC, Kona - селективні гербіциди.

  Яннік Бідон, Президент і Генеральний директор AEF Global заявив: "Цей договір надав нам прекрасну можливість почати продажі зареєстрованих в Канаді продуктів на нових ринках і розширити діапазон їхнього використання. AEF зареєстрував у Канаді більше 22 продуктів, і новий договір допомагає нам зайняти міцніші позиції на ринку біопестицидів. Ряд заявок на реєстрацію продуктів у Канаді знаходиться ще на стадії розгляду, але зареєстрованих препаратів цілком вистачає для того, щоб ми могли взаємовигідно працювати з BioWorks. У нас є чудові діючі речовини, що виготовляються в Канаді, і ми вважаємо, що вони будуть затребувані і в інших країнах ".
  "Ми раді можливості співпрацювати з AEF Global.

  Завдяки підписаній угоді AEF Global зможе зміцнити свої позиції в Канаді, а BioWorks - в США. Компанії зосереджені на безпечних для навколишнього середовища продуктах, органічно поєднуються з системами мінерального живлення рослин та іншими біологічними препаратами для боротьби зі шкідниками і хворобами. Додавши розробки AEF Global в своє портфоліо, ми можемо краще задовольняти потреби наших клієнтів ", - сказав Білл Фостер, Президент і Генеральний директор BioWorks.
  Цей договір служить додатковим доказом збільшення потреби в біопестицидних продуктах на ринках Північної Америки і підтверджує істотні темпи зростання даної індустрії".


  Джерело: AEF Global

 • Monsanto інвестує $ 100 млн у насіннєві виробничі потужності

  Monsanto планує витратити понад $ 100 млн на розширення виробництва на чотирьох своїх заводах по переробці насіння в штатах Небраска, Індіана і Айова, щоб задовольнити зростаючий попит на насіння кукурудзи. 

  Велика частина грошей буде витрачена на заводах компанії Monsanto в Вако, штат Небраска, і Ремінгтон, штат Індіана, але великі потужності також будуть застосовані на заводах штату Айова. 

  "Ми розширюємо виробництво, щоб дати фермерам таку кількість і якість насіння, якої вони хочуть", коментує прес-секретар Monsanto Кетлін Меннінг. Гроші будуть надані на розширення сушарок та площі складів і посівів. Розширення виробництва призведе до збільшення зайнятості населення, але Меннінг заявив, що компанія ще не може назвати точні цифри про кількість робочих місць, котрі буде додано.

  Monsanto укладає договори з фермерами, щоб використовувати насіння кукурудзи на їхніх полях. Представники компанії планують домовитися з фермерами в межах 50 км від насіннєвих заводів, аби збільшити площі під засіви насінням кукурудзи Monsanto. Компанія зосереджує свої інвестиції в таких регіонах, як Вако, де сільськогосподарські землі добре зрошуються для захисту насіння від посухи. Інформація про розширення виробництва на заводі Вако стала відомою тільки через рік після відкриття Monsanto $ 135 мільйонного насіннєвого заводу, на якому працюють на повний робочий день 70 людей. 

  Компанія сподівається, що розширення виробництва на заводах позитивно відобразиться на врожаях наступної осені.

  Джерело : agropages.com

 • БАЙЄР провели Конференцію Польової Академії

  Конференція «Польової Академії» компанії БАЙЄР зібрала більше 150 агрономів і керівників агропідприємств з Курської, Орловської та Бєлгородської областей. У Центрально-Чорноземному регіоні захід проводиться вдруге, а в цьому році він присвячений високим технологіям для сільського господарства.

  «Ми прагнемо зруйнувати стереотип, що аграрна галузь далека від інновацій. Минула конференція вже стала традицією сказати спасибі тим, хто не боїться впроваджувати нове в сфері, де прихильність минулого досвіду може здаватися більш очевидною», - зазначив Керівник відділу оперативного маркетингу« Байєр КропСайєнс »Дмитро Трішкін.

  У ході конференції агрономи обговорили питання контролю шкідників при протравленні озимих і бур'янів в ранні фази розвитку кукурудзи, нові можливості застосування технології внесення гербіцидів восени, перспективи виробництва пивоварного ячменю та цукрових буряків у РФ в 2013 році.

  На заході були представлені п'ять нових продуктів Байєр: Баритон, Сценик Комбі, Алістер Гранд, Зантарая та Аденго, а також проведений запуск продажів насіння ярого ріпаку. Крім того, учасники змогли дізнатися про результати демонстраційних і виробничих випробувань препаратів Байєр на зернових і просапних культурах на БайАрені в цьому році.

  Кульмінацією конференції стало нагородження головною нагородою Польової Академії «Росток» кращих агрономів Центрально-Чорноземного регіону. У номінації «Краща технологія захисту озимої пшениці» переможцями стали А.А. Юшин (ТОВ «Хлібороб», Орловська область); В.І.Ковалев (ВАТ «Самарінское», Білгородська область). У номінації «Краща технологія захисту ярого ячменю» - С.С. Мірюк (ВАТ «Російський ячмінь», Курська область); В.М. Марахін (ТОВ «Луганське», Орловська область). У номінації «Краща технологія захисту цукрових буряків» Ю.М. Допомагає (ТОВ «КшеньАгро», група компаній «Разгуляй», Курська область); Е.Л. Фоміна (ТОВ «Отрадаагроінвест», група компаній «Разгуляй», Орловська область); А.С. Трусов (ТОВ «Зерно Білогір'я», Білгородська область). У номінації «Краща технологія захисту кукурудзи» - Р.А. Безсонов (ТОВ «Черноземье», Курська область). У номінації «Краща технологія захисту картоплі» - Н.П.Федосов (СПК «Ленінський заклик», Курська область).

  Один з переможців - генеральний директор ТОВ «Зерно Білогір'я» Андрій Трусов - у своєму слові розповів, що вже понад 10 років працює з препаратами Байєр: «Це ефективно і дозволяє нам отримувати гідний урожай. Дякуємо організаторам конференції за цю можливість сказати колегам, що не треба боятися впроваджувати нове, експериментувати, йти вперед і розвиватися, переходити на біологічне землеробство, зберігаючи землю для майбутніх поколінь ».

  Польова Академія - це некомерційний проект компанії БАЙЄР, створений в допомогу аграріям Росії і СНД в 2006 році. В рамках проекту компанія проводить навчання та тренінги для фахівців аграрного сектору по захисту сільгоспкультур від шкідників, бур'янів, хвороб і знайомить з новітніми технологіями та інноваціями в галузі. Для навчання залучаються як співробітники компанії БАЙЄР, так і професіонали галузі, а так само учені з різних університетів, інститутів, академій.

  Джерело : http://www.agro.ru

 • Bayer розробляє продукт для обробки насіння по боротьбі з SDS

  Виробники на Середньому Заході продовжують боротися з синдромом раптової смерті (SDS), який був виявлений в 1971 році. SDS на даний час вважається одним з чотирьох найбільших захворювань сої і має тенденцію до активного розповсюдження. Хвороба здатна знищувати цілі поля сої і знижувати їхню прибутковість до 90%.

  Bayer CropScience SeedGrowth ™ вивчає проблему боротьби з SDS, аби дати виробникам необхідні рішення. Новий продукт, який пропонує компанія, призначений для обробки насіння, застосовується безпосередньо на насінні сої і допомагає контролювати  грибок Fusarium, який викликає SDS. "Синдром раптової смерті часто не виявляє симптомів в соєвих бобах, поки не стало надто пізно для виробника допомогти своєму врожаю" - сказав Етан Luth, SeedGrowth менеджер по продукції Bayer CropScience.

  "Ми знаємо, виробники заклопотані SDS, і до цих пір не було можливості вирішення цієї проблеми. Тим не менш, випробування наших нових продуктів показують чудові результати, і ми вважаємо, це допоможе виробникам запобігти втратам від SDS". Грибковому патогену, який викликає SDS, сприяють прохолодні, вологі умови. Під час ранніх стадій розвитку сої інфекція проникає в кореневу систему, але немає жодних видимих ​​симптомів до закінчення цвітіння. Для цього періоду немає відомих варіантів лікування. Грибкова інфекція раптом стає очевидною, коли листя жовтіє і зазнає некрозу, в результаті чого воно опадає і рослина стає вже непридатною для врожаю.

  "При боротьбі із синдромом раптової смерті, важливо використовувати комплексний підхід" - заявив Luth. Bayer CropScience провів серію польових випробувань для визначення ефективності свого нового продукту проти SDS. Врожаї оброблених рослин стають помітно здоровішими, проявляють більшу стійкість до SDS, і дослідники повідомляють про збільшення продуктивності. Продукт все ще перебуває в стадії тестування, але Bayer CropScience очікує, що новий він може бути доступний для покупки на 2015 рік.

  Крім того, Bayer CropScience придбали AgraQuest Inc (світовий постачальник інноваційних рішень біологічної боротьби зі шкідниками) у серпні 2012 року. Дане придбання розширює існуючу біологічну боротьбу зі шкідниками і додає у портфель компанії VOTiVO ® (засіб біологічної обробки насіння), який захищає від патогенних нематод. Це також дозволяє компанії далі використовувати біотехнологічні платформи, отримані в результаті Athenix Corporation. "Додавання більшої кількості біологічних препаратів в нашому портфелі продуктів SeedGrowth дозволяє нам відкрити нові комплексні рішення, які допоможуть продуктивно боротися із важкими захворюваннями рослин, завдаючи найменшої шкоди", заявив Luth.


  Джерело : AGROPAGES.COM

 • Концерн BASF завершує придбання бізнесу компанії Becker Underwood

  Концерн BASF завершив процедуру покупки компанії Becker Underwood у інвестиційній компанії Norwest Equity Partners, що базується в США. Сума операції склала 1,02 млрд. доларів США (785 млн. євро). Дана транзакція виводить BASF на позиції провідного глобального постачальника технологій і матеріалів (барвників, полімерів) для біологічної обробки насіння. Крім того, BASF розширює портфель своїх пропозицій по засобам біологічного захисту рослин, а також по продуктах для садівництва та городництва, годування тварин і ландшафтних робіт.

   

  Детальніше
 • Глава Dow Chemical - про відновлення виробництва в Китаї

  Генеральний директор Dow Chemical Co. Ендрю Ліверіс у понеділок повідомив, що ланцюг поставок у виробничій сфері Китаю знову почав зміцнюватися в останні тижні, проте вирішення глухого кута у переговорах по бюджету США, як і раніше, залишається визначальним чинником для відновлення перспектив світової економіки на 2013 рік, пише Wall Street Journal.

  Керівник Dow Chemical песимістично відгукувався про ситуацію в Китаї напередодні зміни влади в цій країні і попереджав про те, що дрібному і середньому бізнесу, який служить рушієм цазіатської економіки, не вистачає кредиту, що призводить багато з компаній до банкрутства.

  "Китайці знову почали купувати товари, це означає, що у них з'явилися на це кошти", - сказав Ліверіс на зустрічі з репортерами напередодні щорічної зустрічі Dow Chemical з інвесторами.

  Хімічні компанії відчувають тиск з боку зменшення запасів клієнтів, а також слабкості будівельного ринку та ринку електроніки. При цьому бум попиту в сільськогосподарській галузі сприяв зростанню продажів насіння і добрив.

  За словами Ліверіса, Dow Chemical, як і раніше очікує "повільного зростання" світової економіки. Згідно з оцінками компанії, світовий ВВП в 2013 році зросте на 2,5% в порівнянні з 2012 роком, а ВВП Китаю - на 6% -7%.

  "Ми з оптимізмом дивимося в майбутнє і сподіваємося, що нам вдасться уникнути бюджетного обриву", - сказав Ліверіс, що входив в ділову еліту, нещодавно запрошену на зустріч в президентом Бараком Обамою. На його думку, згода стосовно бюджету може дозволити США знову стати лідером світової економіки і націлити країну на зростання ВВП більш ніж на 2,5% в 2013 році.

  Будучи налаштованими оптимістично щодо подальшого відновлення автомобільного і будівельного секторів США, Dow Chemical, тим не менше, вважає, що світове виробництво автомобілів в наступному році зросте менше, ніж у 2012 році.

  У понеділок компанія оголосила про свої плани по продажу бізнесів, які приносять близько 1 млрд доларів доходу в рік. Ці плани є частиною зусиль з підтримки довгострокових фінансових цілей компанії, включаючи намір збільшити операційний прибуток до 10 млрд дол в "короткостроковій перспективі". Ліверіс не уточнив, які саме бізнеси планується продати.

  У жовтні Dow Chemical повідомила про те, що спише витрати на суму аж до 1,1 млрд доларів в 4-му кварталі в рамках своїх планів щодо закриття 20 об'єктів і скорочення 3000 робочих місць в Європі, США та Японії в наступні два роки. Чисте скорочення штату складе 2400 співробітників, або приблизно 5% від всього штату компанії.

  Крім того компанія зменшує капітальні витрати в рамках своїх спроб по збільшенню економії витрат до 2,5 млрд доларів у наступні три роки з колишнього цільового рівня, який за останній рік вже був подвоєний до 1,5 млрд доларів.

  Ліверіс фактично виключив можливість того, що стане міністром енергетики США, якщо його запросять на цей пост, який в даний час займає Стівен Чу, хоча прямо коментувати це він відмовився. "Політика - це явно не моє", - сказав він.

  Ліверіс очолив Dow Chemical, другу найбільшу в світі хімічну компанію по доходу після німецької BASF, в 2004 році.

  НЬЮ-ЙОРК, 4 грудня / Азіатський репортер /.

  Джерело : http://asiareport.ru

 • Monsanto інвестує 100 мільйонів доларів у потужності з виробництва насіння

  Monsanto планує інвестувати понад 100 млн. дол США для збільшення обсягів виробництва насіння на чотирьох існуючих підприємствах в штатах Небраска, Індіана і Айова, що дозволить задовольнити зростаючий попит на посівний матеріал кукурудзи.

  Велика частина грошей буде витрачена на розширення виробничих потужностей заводів, розміщених у Вако (штат Небраска) і Ремінгтон (штат Індіана), решта коштів буде розподілено між заводами в Гріннелл і Вілльямсбурзі (штат Айова).

  "Розширюючи виробництво, ми зможемо запропонувати фермерам те насіння, якого вони потребують ", - сказав представник Monsanto Катлін Меннінг.

  Ці інвестиції дозволять встановити більше зерносушарок і організувати додаткові складські приміщення. Будуть створені додаткові робочі місця, але конкретна їхня кількість поки не уточнюється.

  Також Monsanto уклала додаткові контракти з фермерами для збільшення обсягів заготівлі насіння кукурудзи. Про збільшення частки посадок кукурудзи на насіння компанія веде переговори з тими господарями, чиї поля знаходяться на відстані до 50 миль від її виробничих потужностей.

  Слід зазначити, що Monsanto зосередила свої інвестиції в таких регіонах, як Вако, у зв'язку з тим, що тут використовується іригаційне землеробство, і посуха не зможе надати сильного впливу на обсяги поставок насіннєвого матеріалу.

  Розширення заводу у Вако відбулося всього через рік після його урочистого відкриття. На даний час тут постійно працює 70 співробітників.

  Компанія сподівається, що нові потужності запрацюють на повну силу до осені наступного сезону.

  Джерело : Агро Перспектива http://www.agroperspectiva.com

 • Корпорація „NUFARM” і зокрема компанія „NUSEED” лише починають відкривати для себе європейські ринки. Але висока якість їх насіннєвого матеріалу (зокрема сорго та соняшника) вже давно і добре зарекомендувала останніх на світовому ринку. Сьогодні Україна входить до складу найбільш бажаних імпортерів насіння, а лідер вітчизняного аграрного сектору – компанія „НІБУЛОН” – тим паче. На думку керівництва „НІБУЛОНа”, першим кроком на шляху до налагодження співпраці із іноземними постачальниками стануть пробні закупівлі американських насіннєвих гібридів та подальші висіви демонстраційних ділянок, зокрема з різною густотою сівби. Укладення відповідних угод, на які вже є попередні домовленості, „НІБУЛОН” запланував вже на перше півріччя 2013 року.
  Для довідки. Компанія „NUSEED” входить до складу міжнародної корпорації „NUFARM”. Сама корпорація створена в 1957 році в м. Мельбурн (Австралія) і є провідним виробником пестицидів у світі, основним постачальником пестицидів в Австралії, продаючи препарати у 100 країн світу та маючи виробничі потужності в 125 країнах світу. Вона виробляє гербіциди, фунгіциди, пестициди, є світовим лідером з виробництва гліфосату. Реалізація продукції складає 43 млрд доларів США в рік.
  Джерело : http://anyfoodanyfeed.com/ru/news/id/28943