Новини компаній - Сторінка 100

Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

http://www.agro.basf.ua/uk/Products/Product-search/Акріс®.html

Новини компаній

 • Фосагро не планує укладати контракт з Індією в 2013 році

  Російський агрохімічний холдинг Фосагро не планує в поточному році укладати довгостроковий контракт на поставки з найбільшим у світі покупцем фосфорних добрив Індією, оскільки компанію не влаштовують ціни, що диктує Делі.

  Детальніше
 • «Нова» концепція боротьби з шкідниками від Syngenta

  У Бразилії компанія Syngenta запропонувала великим господарствам "нову" концепцію боротьби зі шкідниками з групи лускокрилі, такими як бавовняна совка (Helicoverpa armigera). Стратегія боротьби з шкідниками являє собою превентивну комплексну програму, засновану на інсектицидах з портфоліо компанії, призначених для захисту бавовнику та сої в основний сезон; бобів, бавовнику, кукурудзи, пшениці та інших культур у другий сезон; а також на засобах для передпосівного використання, що знижують тиск з боку комах на ранніх стадіях розвитку рослин.

  Детальніше
 • Черкаський «Азот» опублікував звіт за червень 2013 року

  Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об'єднує активи азотної хімії Group DF) надав показники своєї роботи за червень 2013 рік . Товарної продукції в порівняльних цінах на 1 січня 2013 року в червні було виготовлено на 103,1%, товарної продукції в діючих цінах - на 102,6%, мінеральних добрив у 100% обчисленні - 101,6%, аміаку - на 101,6 %.

   

  Детальніше
 • «Єврохім» побудує в США завод з виробництва аміаку і карбаміду

  Компанія "Єврохім" планує побудувати завод з виробництва аміаку і карбаміду в штаті Луїзіана (США), інвестиції в проект можуть скласти близько 1,5 мільярда доларів, йдеться в повідомленні хімхолдинга, повідомляє Прайм. Споруда нового заводу дозволить компанії розширити ринок збуту продукції в США і на інших ринках.

  Детальніше
 • ВАТ "Мінерально-хімічна компанія" Єврохім "має намір за п'ять років вкласти 4,5 млрд дол в розширення потужностей компанії. Про це повідомляє агентство Reuters. "Єврохім" є найбільшим в Росії виробником азотних добрив, сукупна потужність його підприємств в Росії та Бельгії становить приблизно 9,7 млн ​​т азотних мінеральних добрив і 2,8 млн т аміаку.

  Детальніше
 • ВАТ "Білоруськалій" (Солігорськ, Мінська область) планує відкрити хімічний комбінат по глибокій комплексній переробці хлоровмісної мінеральної сировини на четвертому рудоуправлінні в грудні 2013 року.
   

  Детальніше
 • В'єтнам: новий інсектицид від Arysta LifeScience

  Підрозділ Arysta LifeScience у В'єтнамі запускає продажі інсектициду Dow AgroSciences Closer 500WG (сульфоксафлор). Як відомо, ці дві компанії діють заодно, поширюючи свою продукцію у багатьох країнах. Продукт призначений для боротьби з коричневими дельфацідамі (Nilaparvata lugens). Він непогано показав себе в програмах боротьби з розвитком стійкості і комплексних програмах по боротьбі зі шкідниками при вирощуванні рису.  

  Детальніше
 • Дніпровський завод мінеральних добрив освоїв випуск СЖКУ

  ПАТ «Дніпровський завод мінеральних добрив» приступив до виробництва фосфоровмісних суспензійних рідких комплексних добрив (СЖКУ).
  Технологія виробництва включає процес нейтралізації відфільтрованої і освітленої екстракційної фосфорної кислоти газоподібним аміаком з додатковим відстоюванням і висвітленням отриманого розчину.

  Детальніше
 • Співвласником агрохолдингу

  Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) став співвласником компанії MK Group (холдинг Agri Europe), яка працює в Україні через свою дочірню структуру - компанію «Агро Інвест Україна», інвестувавши в підприємство 50 млн євро. Додатковий капітал послужить для фінансування нових інвестицій в сільське господарство та інфраструктуру в Україні і в Сербії.

  Детальніше
 • Bayer планує подвоїти свої продажі в Україні

  Bayer CropScience, сільськогосподарський підрозділ міжнародного концерну Bayer, планує в середньостроковій перспективі, приблизно до 2017 року, збільшити продажі продукції в Україні в два рази - до 200 млн євро на рік.

  Детальніше
 • Bayer побудує станцію селекції пшениці в Україні

  Bayer CropScience, сільськогосподарський підрозділ міжнародного концерну Bayer, має намір до 2015 року вийти на український ринок насіння пшениці.
  "Ми плануємо почати будівництво станції селекції пшениці, яку сподіваємося запустити до 2015 року", - повідомив головний виконавчий директор Bayer CropScience Ліам Кондон.

  Детальніше
 • «Гродно Азот» збільшив виробництво мінеральних добрив

  Згідно зі звітом про підсумки роботи за травень, ВАТ «Гродно Азот» з початку цього року виробило 334,64 тис. т. мінеральних добрив, що на 3,1% більше, ніж за п'ять місяців минулого року. У тому числі, у травні поточного року підприємство збільшило обсяги цього виробництва на 9% до 65,995 тис тонн.

  Детальніше
 • Філія «Азот» ВАТ «ОХК« Уралхім» в Пермському краї і ВАТ« Мінеральні добрива» («ПМУ », є афілійованою особою і входить до групи осіб ВАТ« ОХК «Уралхім») опублікували звіти у сфері навколишнього середовища за 2012 рік. 

  Детальніше
 • «Монсанто Україна» удвічі збільшила площу посівів кукурудзи

  Компанія «Монсанто Україна» удвічі збільшила площу посівів для вирощування насіння гібридів кукурудзи традиційної селекції, повідомляє latifundist.com.
  У 2012 році в рамках виробничої програми з співпраці з українськими фермерами та аграрними компаніями було засіяно 3,5 тис. га ділянок гібридизації. У 2013 році виробнича програма розширена до майже 6,5 тис. га.

  Детальніше
 • Нібулон допоможе Єгипту створити зернову інфраструктуру

  Міністерство сільського господарства і меліорації Єгипту розраховує, що найбільший експортер зерна в Єгипет ТОВ СП «Нібулон» допоможе побудувати потужності для зберігання імпортованих зернових, а також вкласти кошти в інші інфраструктурні проекти, пов'язані з постачанням продовольства в Єгипет.

  Детальніше
 • «Райз» планує побудувати в Овручі та Житомирському районі заводи по виробництву комбікорму

   У прес-центрі Житомирської обласної державної адміністрації відбулася зустріч за участі заступника губернатора Житомирської області Миколи Дейсана із представниками компанії «Райз», що входить до Групи УкрЛендФармінг, пише Житомир.info. Заступник губернатора зазначив, що як інвестор ТзОВ «Райз-Полісся» гарно себе зарекомендувала: «Компанія посідає друге місце в області за кількістю інвестицій, спрямованих на розвиток сільського господарства в регіоні. Ми надзвичайно раді такій співпраці і хочемо подякувати вам за це».

   

   

  Детальніше
 • Росія. Інновації в області хімії будуть грати ключову роль

   Інтерв'ю голови BASF в Росії та СНД Сергія Андрєєва. BASF є однією з перших німецьких компаній, що вийшли на російський ринок. Які перспективи російсько-німецького технологічного співробітництва? Що сьогодні пропонує концерн російським споживачам? Які нові проекти планує запустити найближчим часом? На ці та інші запитання відповість голова BASF в Росії та СНД Сергій Андрєєв.

  Детальніше
 • Комерційні таємниці

  Співробітник ВАТ "ФосАгро" - одного з провідних світових виробників добрив - був засуджений за передачу інформації, яка містить комерційну таємницю, партнерам холдингу з московського представництва швейцарської компанії Transammonia AG. І хоча збиток, нанесений інсайдером, склав $2 млн, виправлятися він буде не у в'язниці, а на громадських роботах.

  Детальніше
 • Сучасні технології дозволяють економити до 60% добрив

  Використання новітніх технологій дозволяє максимально ефективно використовувати ресурси, забезпечуючи економію добрив до 60%. Про це в ході Дня поля кореспонденту Latifundist.com повідомив заступник генерального директора з науково-технологічного розвитку «Дружба-Нова» Ярослава Бойка.
  За його словами, з 2010 року «Дружба-Нова» почала впроваджувати систему локально-стрічкового внесення мінеральних добрив, концентрувати повний комплекс мінеральних добрив на 15-сантиметровій технологічної смузі, де безпосередньо розташоване насіння і коріння рослин.

  Детальніше
 • Виробник калійних добрив "Уралкалій" URKA -0,59% в рамках програми buy back, оголошеної в листопаді минулого року, за період з 17 по 21 червня придбав 11,637 мільйона акцій і 1,851 мільйона GDR за середньою ціною 6,8 долара і 33,73 долара за папір відповідно, повідомляє компанія.
  Таким чином, компанія на минулому тижні придбала акції приблизно на 141 мільйонів доларів.
  Всього з початку дії програми "Уралкалій" викупив цінних паперів на суму 877 млн доларів, пише prime.ru.  Детальніше
 • Компанія «ФосАгро» продовжує розвивати виробничі потужності своїх хімічних підприємств. У 2012 році компанія, що є одним з провідних світових виробників мінеральних добрив, зупустила в експлуатацію промисловий комплекс, в якому були об'єднані виробництво карбаміду потужністю 500 тис. тонн на рік. Виробництво карбаміду стало першим виробничим комплексом, побудованим в сучасній Росії.

   

  Детальніше
 • BASF зміцнює партнерство з Limagrain Europe

  Limagrain Europe і BASF оголосили про підписання глобальної угоди без виключних прав, в якому BASF надасть Limagrain Europe ліцензію на роботу з соняшником, стійким до гербіцидів Clearfield ® Plus. Угода дозволяє Limagrain Europe виводити стійкі до гербіцидів BASF Clearfield Plus гібриди насіння для комерційних цілей.

  Детальніше
 • Компанія «Монсанто» оприлюднила Звіт зі сталого розвитку

  Компанія «Монсанто» оприлюднила 19 червня 2013 року Звіт зі сталого розвитку за 2012 рік. У звіті подано інформацію про діяльність компанії та співпрацю з партнерами для вирішення проблеми забезпечення продуктами харчування 9 млрд людей, що, як очікується, населятимуть Землю до 2050 року.

  Детальніше
 • Райффайзенбанк і ВАТ «Фосагро-Череповець» підписали кредитну угоду

  ЗАТ «Райффайзенбанк» та ВАТ «ФосАгро», один з найбільших в світі виробників фосфоровмісних добрив, повідомляють про відкриття кредитної лінії для ВАТ «Фосагро-Череповець» передає b-port.com.Обсяг кредитної лінії - $ 150 млн., термін - 3 роки. Залучені кредитні кошти будуть спрямовані на фінансування оборотного капіталу ВАТ «ФосАгро-Череповець», загальні корпоративні цілі, а також рефінансування кредитів позичальника в інших банках.


  Детальніше
 • ВАТ

  ВАТ "Уралкалий", найбільший в світі виробник хлористого калію, планує укласти новий контракт на постачання калійних добрив до Індії в січні 2014 року, повідомив журналістам  генеральний директор компанії Владислав Баумгертнер пише camarade.biz.

  Детальніше