Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Новини компаній

 • Концерн Bayer відзначає 150-річчя. Історія розвитку

  Історія створення та становлення концерну Bayer наочно показує, яких успіхів може домогтися цілеспрямована група людей, об'єднана спільною метою. Сучасний Bayer - це десятки напрямків бізнес-діяльності, випуск величезної номенклатури товарів. Це великий міжнародний концерн, провідний у галузі захисту рослин, розробки і виробництва наукомістких матеріалів.

  1863 році. 1 серпня 1863 комерсант Фрідріх Байєр і фарбувальних справ майстер Йоганн Фрідріх Вескотт відкривають фабрику барвників у Бармен-Ріттерсхаузене (нині один з міських кварталів Вупперталя). Нова компанія під назвою Fried. Bayer et Comp. розташувалася в одній з будівель на Хеккінгхаузер-штрассе в Вупперталь-Бармені.

  1864. Першим хіміком, який прийшов на фабрику в 1864 році, став Август Зіллер, студент хімічного факультету Крефельдского ремісничого училища, здібності якого відзначив Фрідріх Байєр. Пройдуть роки, і Август Зіллер стане заступником голови наглядової ради.

  1865. Цього року Bayer стала співвласником першої фабрики анілінових барвників у США (Албані, штат Нью-Йорк), куди постачає напівфабрикати для виробництва фуксину. Так почався вихід компанії в Новий Світ.

  1873. У 1873 році, щоб прив'язати робочих до заводу і захистити їх від «тягот праці», на алізариновій фабриці Friedr. Bayer & Co. в Ельберфельді організували страхову касу. До неї увійшли всі 35 робітників фабрики. Це сталося за десять років до прийняття першого бісмаркового закону про соціальний захист.

  1876. Bayer в Москві. Перше виробництво Bayer в Росії являло собою знятий в оренду в 1876 році підвал, одну ручну мішалку і пару-трійку робітників, які розмішували з її допомогою спресований алізарин. Від цього московського підвального цеху до сьогоднішніх заводів-гігантів ще далеко, але саме з нього почалося власне виробництво Bayer за кордоном.

  1880. З числа ремісничих робітників під начальством майстрів формуються добровільні пожежні дружини. У 1880 році заводська пожежна служба набуває офіційного статусу.

  1881. Після смерті перших засновників компанії їхні наступники 1 липня 1881 переводять підприємство на більш широкі і стійкі рейки. З цією метою вони засновують акціонерне товариство Farbenfabriken vorm. Friedr. Bayer & Co. з капіталом 5,4 млн марок.

  1882. Перший патент. Кайзерівське патентне відомство 16 травня 1882 видало компанії перший патент - на технологію виробництва алізаринового червоного та інших червоних і жовтих синтетичних барвників.

  1888. Перший фармпрепарат. Наглядова рада компанії 19 лютого 1888 дала згоду на виробництво фенацетину, одного з перших синтетичних жарознижувальних засобів і першого фармацевтичного препарату компанії Farbenfabriken vorm. Friedr. Bayer & Co. Ліки стали виробляти на заводі компанії в Ельберфельді.

  1892. Перший синтетичний інсектицид. Антіноннін, винайдений компанією Bayer, став першим синтетичним інсектицидом, що з'явився на ринку. Він призначався для знищення гусені.

  1899. Поява аспірину. 6 березня 1899 Aspirin був зареєстрований як захищена торгова марка.

  1910. Синтетичний каучук. Bayer приступила до виробництва синтетичного каучуку, незабаром після того як 12 вересня 1910 компанією був отриманий патент на «метод виробництва штучного каучуку». 

  1912. Карл Дуйсберг стає гендиректором. Карл Дуйсберг пробуде на цій посаді до 1925 року. Це одна з найяскравіших особистостей в історії концерну Bayer і хіміко-фармацевтичної промисловості Німеччини в цілому. З його ініціативи на заводах Bayer був введений дев'ятигодинної робочий день і значно поліпшені життєві

 • DuPont представляє гербіцид Titus PRO

  Гербіцид Тітус ™ PRO є новим післясходовим розчином, який поєднує DuPont ™ Prism ® SG (римсульфурон) і 75% DF метрибузин в одному зручному пакеті. Це новий інструмент для потужного, гнучкого контролю бур'янів. Він знадобиться канадським фермерам для захисту картоплі і при переробці томатів.
  "Тітus ™ PRO забезпечує винятковий післясходовий контроль широкого спектру трав'янистих і широколистих бур'янів, і його кілька способів дії роблять його відмінним інструментом управління навіть резистентних видів", говорить Рей Дженсен, менеджер компанії.
  Препарат упакований у зручній, простій для використання тарі.
  "Виробники завжди цінували чудовий контроль однорічних трав за допомогою застосування Prism ® SG. За допомогою додавання нової речовини ми пропонуємо додаткову потужність і захист проти великого спектру широколистих  бур'янів"- коментує представник DuPont.
  Гербіцид контролює "злакові" бур'яни, такі як куряче просо, пирій повзучий, мокриця та інші. Повний список зареєстрованих видів, проти яких застосовується препарат, можна на етикетці продукту.
  pesticidov.net

 • Shell і BASF виплатять $ 187 млн ​​за забруднення в Бразилії

  Бразильські підрозділи Royal Dutch Shell PLC і BASF погодилися виплатити 370 800 000 бразильських реалів (187 млн ​​доларів США) для врегулювання позову щодо забруднення навколишнього середовища, яке сталося на вже не функціонуючому заводі з виробництва пестицидів в Бразилії, повідомив у понеділок бразильський Верховний суд з трудових питань.

  Досягнуте врегулювання підводить риску під судовим розглядом, ініційованим у 2007 році, коли робітники заводу в місті Пауліна подали судовий позов після виявлення пестицидного хімікату у невеликій концентрації в грунтовій воді та грунті в районі заводу в 1990-і роки. Shell і BASF раніше повідомили, що погодилися на запропоновану судом мирну угоду в рамках слухань.
  Суд повинен був остаточно затвердити угоду минулого місяця.

  Shell продала завод з виробництва пестицидів, розташований приблизно в 100 км від Сан-Паулу, в 1995 році Cyanamid Company. У 2000 році цей завод придбала BASF, а в 2002 році він був закритий.

  У рамках врегулювання 170800000 реалів буде виплачено 1058 працівникам, які фігурують у позові. При цьому 200 млн реалів буде витрачено на будівництво пологового будинку та двох медичних центрів, що спеціалізуються на питаннях охорони праці на робочому місці.

  Shell раніше висловлювала співчуття з приводу забруднення навколишнього середовища в зоні підприємства, однак, керуючись різними медичними перевірками, компанія вважає, що між її промисловою активністю на заводі і медичними проблемами немає будь-якого зв'язку.

  З тих пір як було виявлено вплив промислових операцій на навколишнє середовище, Shell провела обширні заходи для усунення забруднень і викупила ділянку в 2008 році для спрощення відновлювальних робіт, додала компанія.

  http://asiareport.ru

 • BASF отримала дозвіл на використання гербіциду VIPER ® ADV для захисту сої

  BASF у Канаді отримала офіційну реєстрацію для використання гербіцидів VIPER ® ADV (діазин + імідазолінони) для захисту сої в Західній Канаді для 2013 року. Ще одним поширеним гербіцидом у Західній Канаді є Roundup Ready ®. Тепер із травами та широколистими бур'янами боротимуться кілька потужних препаратів.
  VIPER ADV був вперше зареєстрований в Західній Канаді в січні 2013 року для використання на полях гороху і квасолі. «З новим призначенням VIPER ADV для сої виробники мають якісну бакову суміш - "партнера" гліфосату, який активно контролює трави і широколисті бур'яни", говорить Шон Чікі, бренд-менеджер відділу гербіцидів для кукурудзи та сої BASF у Канаді. "VIPER ADV забезпечує чудовий контроль щодо широкого спектру бур'янів, включаючи навіть деякі стійкі бур'яни".
  pesticidov.net

 • Європейські керівники «Мактишим Агам Індастріз» побували у «Дружбі-Новій»

  Представники ізраїльської компанії «Мактишим Агам Індастріз» побували із візитом у компанії «Дружба-Нова». У складі делегації – Андерс Харфстранд (Dr. Anders Harfstrand) – генеральний директор Мактешим-Аган Європа, Олег Добровольський – генеральний директор Мактешим-Аган Україна та інші.

  Генеральний директор «Дружба-Нова» Сергій Гайдай зустрівся із поважними гостями у центральному офісі компанії. Під час двосторонніх переговорів учасники зустрічі обговорили ефективність кількарічної співпраці та можливості покращення взаємовигідних партнерських відносин у перспективі.

  «Дружба-Нова» співпрацює із компанією «Мактишим» упродовж останніх декількох років. – Минулорічний контракт між нашими компаніями складав понад пів мільйона доларів, у 2013 році ця сума складає вже мільйон. Ми купуємо у «Мактишим» основні засоби захисту рослин для соняшника. Крім того, випробовуємо практично всі їхні продукти і здійснюємо підбір оптимальних норм під наші умови вирощування, - розповів головний агроном із захисту рослин «Дружби-Нової» Володимир Філімонов.

  По завершенню протокольної частини зустрічі гості оглянули технічний парк компанії, завітали до вегетаційної кімнати та ознайомились із роботою випробувальної агрохімічної лабораторії.

  - «Дружба-Нова» є нашим надійним клієнтом і для нас важливо розуміти, що нового із продуктів та можливостей сервісу ми можемо запропонувати, - зауважив у коментарі для медіа генеральний директор Мактешим-Аган Європа Андерс Харфстранд, - Вже нині наша компанія може запропонувати нові продукти, і дослухаючись до ваших агрономів, наші спеціалісти, врахувавши усі потреби, забезпечать вас і необхідними продуктами, і правильними рішеннями. Мій досвід роботи у сільськогосподарській сфері ще не досить значний, але можу із певністю стверджувати, що технологічні операції, які «Дружба-Нова» імплементуєте, є унікальними у своєму роді не лише в Україні, але й у світі. Імпонує те, що ви працюєте на високому науковому рівні, а у своїй роботі дотримуєтесь жорстких екологічних стандартів. Надзвичайно вражаючим є рівень агрохімічної лабораторії компанії. Я переконаний, якщо інші аграрні компанії зможуть перейняти та впровадити досвід інтелектуального ведення сільського господарства і системного підходу використання технологій «Дружби-Нової», то і Україна і світ зможуть уникнути продовольчих проблем. Я можу лише привітати компанію «Дружба-Нова» із досягненням настільки вражаючих результатів діяльності. Дуже сподіваюсь повернутись до «Дружби-Нової» найближчим часом.

  Для довідки:

  «Мактишим Агам Індастріз» є світовим лідером із виробництва засобів захисту рослин. Компанія пропонує ефективні рішення для фермерів та сільгоспвиробників, що допомагають їм у боротьбі зі шкідниками та хворобами культур, сприяють підвищенням врожаю. Компанія широко відомо завдяки власним ноу-хау, технологічно-хімічними показниками високого рівня, суворому контролю якості, дотриманням високих стандартів у питаннях охорони навколишнього середовища.

  http://agroua.net/news/news_42683.html

 • Бенефіс і Поларіс - новинки для захисту насіння зернових

  Добре відомо, що шкідники та хвороби рослин призводять до значних втрат врожаю. Проте особливої уваги кожен виробник надає захисту від так званих "прихованих" хвороб. Йдеться про такі небезпеки, як снігова пліснява, кореневі та прикореневі гнилі, джерелами яких є неякісний ґрунт, залишки небезпечних речовин та насіння. Тому сьогодні актуальним питанням для кожного аграрія є протруювання насіння - найбільш надійний і раціональний метод захисту. 

  "Щьолково Агрохім" представили новинки - трикомпонентні мікроемульсійні протруйники насіння зернових культур Бенефіс, МЕ (50 г/л імазалілу + 40 г/л металаксилу + 30 г/л тебуконазолу) і Поларіс, МЕ (100 г/л прохлоразу + 25 г/л імазалілу + 15 г/л тебуконазолу). "Комбінація трьох діючих речовин в оптимальному співвідношенні та їх синергетична дія у поєднанні з прогресивною препаративною формою у вигляді мікроемульсії надають посилену дію проти збудників хвороб, що передаються насінням та мешкають в грунті. Нові протруйники насіння також створюють потужний і пролонгований захист проростка в період вегетації" - коментують експерти новинку компанії.

  Бенефіс виявляє посилену дію проти кореневих гнилей, Поларіс - проти снігової плісняви. Препарати знезаражують не лише насінину, а й ґрунт навколо неї, що не надзвичайно важливим для уникнення повторного зараження. Окрім фунгіцидної активності, препарати виявляють ефект стимуляції росту рослин шляхом формування у них потужної кореневої системи. Як результат - зернові ростуть сильними і більш стійкими до навколишніх стресів, у тому числі перепадів погодних умов, що на сьогодні є надзвичайно актуальним. 

  pesticidov.net

 • Syngenta розробляє методи біологічного контролю - нематоциди проти шкідників сої

   

  Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA) надає реєстрацію компанії Syngenta для одного із методів біологічного контролю. Йдеться про застосування на насінні культур нематоцидів, що є ефективним засобом прямої дії проти SCN - одного із видів нематод, які паразитують на сої. SCN (soybean cyst nematode) - актуальне питання для фермерів, адже щорічні втрати, заподіяні цим шкідником, становлять близько $ 1,5 млрд. Боротьба із соєвою нематодою стала широко розповсюдженою проблемою в усіх основних галузях виробництва на Середньому Заході. Часто соєва нематода неправильно діагностується, що призводить до застосування інших препаратів, а тому і до негативних результатів. За прогнозами, у найближчі роки втрати, пов'язані із SCN, значно зростуть. 
  Сингента пропонує біологічний контроль над соєвою нематодою - обробку насіння особливим видом нематоцидів, що є дуже ефективним у боротьбі проти шкідника. Окрім миттєвої допомоги, це забезпечує довгий захист культури протягом сезону. 
  "Біо-контроль нематоцидів зупиняє ріст і розмноження SCN, а також вбиває шкідника за допомогою Pasteuria SPP., видом бактерій, які є природним ворогом SCN" - пояснюють представники компанії. Біо-контроль нематоцидами буде впроваджено у 2014 році разом із провідними інсектицидами та фунгіцидами Syngenta, які допоможуть виробникам отримати якісний захист від шкідників та хвороб. Syngenta нещодавно придбала Pasteuria Bioscience, Inc, США -компанію, яка займається біотехнологіями. З 2011 року Syngenta і Pasteuria мали ексклюзивне глобальне технологічне партнерство з розробки та комерціалізації біологічних продуктів для управління фітонематодами, використовуючи природні грунтові бактерії Pasteuria SPP.

  pesticidov.net

   

 • Chemtura AgroSolutions представляє новий інсектицид Double Take

   

  Chemtura AgroSolutions - одна із американських компаній-виробників засобів захисту рослин - пропонує широку лінійку інсектицидів, фунгіцидів та препаратів для обробки насіння. Нещодавно стало відомо, що компанія випускає новий інсектицид Double Take (діючі речовини: дифлубензурон 22% + цигалотрин 11%). 
  Менеджер з маркетингу Дон Гай прокоментував новинку і розповів про особливості її використання. Як очікується, Double Take як інсектицид / регулятор росту комах отримає схвалення комітету з охорони навколишнього середовища США вже до кінця цієї весни.
  Спочатку препарат буде рекомендований для використання на бавовні, арахісі, перці та сої. Дон Гай повідомив, що за результатами експериментальних досліджень, окрім знищення комах-шкідників, помітною була значна урожайність піддослідних культур. Про інші особливості Double Take буде відомо найближчим часом.
  pesticidov.net

   

 • Іспанія виходить на ринок агрохімії

  Іспанська агрохімічна компанія Industrias Quimicas (IQv) оголосила про початок роботи двох нових філій у штаті Джорджія (США) та Пекіні (Китай) з метою розширення своєї організаційної структури за кордоном та збільшення позитивної динаміки експорту. 
  Згідно із заявою власника компанії, запуск нових філій буде зміцнювати присутність компанії на ринку агрохімікатів та посилить експортні можливості виробника. Також це непоганий крок заявити про себе як про перспективного конкурента.
  IQv вже експортує більш, ніж 50% своєї продукції. Компанія інвестує у регіональні центри в Сполучених Штатах і Китаї для того, аби отримати необхідні дозволи виходу на міжнародний ринок інших продуктів свого асортименту. Дочірні компанії IQv вже є в Іспанії, Італії та Португалії, місцеві компанії-партнери є в Греції. В цілому продукція виробника представлена на ринках 55 країн.
  pesticidov.net

 • Яра пшениця та ячмінь будуть надійніше захищені від бур'янів

   

  З урахуванням необхідності ефективної ранньої боротьби з бур'янами ярих культур BASF отримав дозволи на можливість використання деяких зі своїх продуктів "не за призначенням". Мова йде про гербіциди піколінафен та пендиметалін. Раніше вони були схвалені лише для захисту озимої пшениці та ячменю, тепер можуть бути використані для попередньої обробки ярої пшениці та ярого ячменю.
  Виробники і консультанти можуть звернутися на сайт компанії, щоб побачити повний перелік брендів, які схвалені для використання. Розширене застосування пендиметаліну і піколінафену забезпечує багато переваг, адже препарати можуть бути використані у будь-якому кліматі, на будь-якій стадії вирощування рослин. Також залишки діючих речовин не залишаються у ґрунті після збору врожаю. Ще однією з переваг є гнучкі дози, які фермер може встановлювати залежно від потреб. Розширення можливостей внесення препаратів буде корисною альтернативою для аграріїв, які вже зіштовхнулися із проблемою стійкості бур'янів.
  pesticidov.net

   

 • BASF затверджує гербіцид Zidua для сої

  BASF Crop Protection оголосили про реєстрацію гербіциду Zidua ®  для застосування на бобах сої. Виробники тепер матимуть можливість проводити ефективний залишковий контроль бур янів, зокрема широколистих. Згідно з 10-річними дослідженнями та польовими випробуваннями, залишкова боротьба з бур'янами, яку забезпечує гербіцид Zidua, триває на два тижні довше, ніж при застосуванні інших гербіцидів, котрі на цей час є на ринку. Дослідження також показують, що Zidua забезпечує на 10 відсотків вищу продуктивність, ніж інші залишкові гербіциди.

  "Zidua є новим класом хімії і відмінним продуктом сам по собі, але також препарат може бути ефективно використаний разом з гербіцидом Kixor ®", - говорить Грег Армель, технічний директор ринку BASF.

  Наразі новинка призначена для захисту сої, проте в найближчому майбутньому спектр дії гербіциду буде розширено до бавовни і пшениці, соняшнику, м'яти, арахісу та інших культур.

  pesticidov.net

 • DuPont пропонує програму для смартфонів

  Компанія DuPont повідомила про вихід нової програми для мобільних пристроїв, яка буде хорошим помічником для аграріїв. Програма змодельована для розробки порад із підготовки бакових сумішей, котрі містять ALS-гербіциди. Мобільний пристрій зможе повідомити фермерові основні рекомендації із застосування препаратів, а також надасть можливість отримати доступ до бази даних компанії DuPont, де аграрії зможуть знайти усі необхідні дані про ту чи іншу речовину. Якщо ж виробникові не вдасться це зробити - за допомогою одного натискання можна буде вийти на зв'язок із представниками компанії за допомогою гарячої лінії. Програма постійно оновлюється і залучає нову інформацію. 

  DuPont зауважує, що після дощового осіннього періоду потреба у бакових сумішах із ALS-гербіцидами зросте, тому нова програма є ще більш актуальною. 

  pesticidov.net

 • FMC випускає гербіцид Marvel для захисту сої

  Компанія FMC презентувала гербіцид  Marvel, який буде цікавим для виробників сої. Новий гербіцид надає аграріям можливість здійснювати максимальний контроль над бур'янами при післясходовій обробці рослин, стійких до гліфосату.

  "Сьогодні стійкість бур'янів до гліфосату є однією із глобальних проблем виробників сільськогосподарської галузі" - зауважив технічний консультант  FMC у регіоні Північної Америки. "Marvel гербіцид був розроблений у якості преміксу з метою запропонувати більш широкий спектр гербіцидів для захисту сої". 
  Завдяки гнучкості і швидкості використання, дію гербіцида можна побачити вже за 24 години від використання. Цей "танк-мікс гербіцид" ​​може бути використаний від передпосівної обробки до періоду повного розквіту сої.
  Детальніше
 • Підсумки роботи гігантів агрохімічного бізнесу за минулий рік

  Syngenta залишилася цілковитим лідером і очолила рейтинг агрохімічних компаній за минулий маркетинговий рік. Компанії вдалося підняти продажі вище, ніж у 10 мільярдів доларів. Особливий прибуток принесли швеййарському виробнику гербіциди, хоча позитивна тенденція закріпилася за всіма продуктами. Найбільш активне зростання продаж відбулося у Північній та Латинській Америці.

  Bayer CropScience повідомляє, що продажі пестицидів (в усіх галузях) зросли більше, ніж на 15%, а загальний рівень продаж компанії - не менше, ніж на 10%. Компанія заявила про позитивну динаміку у всіх регіонах світу.

  BASF збільшила прибуток на 12%. Хоча 5 відсотків від цієї цифри - лише завдяки зміні курсу валют. 

  Dow AgroSciences продемонструвала зростання продаж на 10%, і для компанії це справді чудовий результат, адже подібний показник вона має вперше. 

  Monsanto має зростання продаж на 15%. Звісно, компанія повідомила про значне зростання продаж гербіцидів Roundup (гліфосат).

  DuPont відзначилися у США та Латинській Америці, де рівень реалізації збільшився на 9%.

  pesticidov.net

 • Нагадаємо, що нещодавно компанія Монсанто розірвала угоду із Nufarm щодо дистриб'юторства Roundup на території Австралії. Детальніше - http://pesticidov.net/news/companies/1826/
  Стало відомо, що цими днями було офіційно оприлюднено ім'я нового дистриб'ютора, який матиме виключне право проводити продаж Roundup на території Австралії та Нової Зеландії. Компанія Sinochem, ім'я якої було назване, розповсюджує гербіцид від Monsanto в Китаї та на Філіппінах. За офіційними документами, угода вступить у дію із вересня, проте продажі можуть розпочатися ще за три місяці до того. Керівниками австралійського підрозділу Sinochem є колишні очільники структур компанії Монсанто, тому, укладаючи таку угоду, Монсанто переконана у тотальному контролі продаж і операції свого офіційного дистриб'ютора.
  Додамо, що акції Nufarm впали на 12% після розірвання угоди із Монсанто. Експерти називають Nufarm потенційним об'єктом для поглинання.
  pesticidov.net
 • Відтепер біологічний фунгіцид Remedier ® буде розповсюджувати Syngenta, яка уклала договір із ISAGRO SpA. Remedier - засіб проти захворювань овочевих культур та декоративних рослин, розроблений компанією Isagro на основі новітніх технологій. Фунгіцид є дуже зручним у використанні, адже він сумісний із багатьма хімікатами і є ефективним навіть при невеликих дозах застосування. 

  Syngenta отримала офіційне право розповсюджувати фунгіцид під власним товарним знаком на ексклюзивній основі у країнах Європи, Близького Сходу та Африки. Isagro надаватиме компанії ексклюзивні поставки та посприяє у реєєстрації. Обидві компанії висловлюють сподівання на подальшу співвпрацю.

  pesticidov.net

 • Компанія Monsanto - один із найбільш світових виробників засобів захисту рослин та насіння - придбала ізраїльську компанію Rosetta Green. Така операція дасть змогу Монсанто отримати передовий досвід і розширити свої технології, адже Rosetta Green займається біотехнологіями для сільського господарства (розробка підвищеної стійкості рослин, втручання до геному рослин, яке дозволяє контролювати стресовитривалість та толерантність до хвороб тощо). Серед об'єктів, над якими працює компанія, - зернові, бавовник та ін. Монсанто придбала компанію повністю, а отже остання стає правомірною частиною одного із сільськогосподарських гігантів світу. Угода вважається дійсною від початку лютого.

  pesticidov.net

 • Bollgard II XtendFlex - новинка від Monsanto

  Компанія Monsanto представила новий сорт бавовника, переваги якого зможуть бути доступними аграріям з 2015 року. Новинка є генетично модифікованою і має толерантність до гербіциду Roundup Ready Flex (MON88913), гербіциду дикамбра та глюфосинату. Бавовник відзначається стійкістю до комах від Bollgard II (MON15985).

  Наразі компанія займається підготовкою нового сорту, а громадське обговорення про схвалення вже відкрите Міністерством сільського господарства США.

  Monsanto підкреслює надзвичайну перевагу нового насіння у стійкості до трьох гербіцидів водночас, адже це дозволить фермерам розширити можливості обробки своїх ділянок. Очікується, що найближчим часом компанія запустить сою із таким же рівнем толерантності.

  pesticidov.net

 • DuPont запускає нову програму для смартфонів

  DuPont оголосити про запуск нової безкоштовної програми для смартфонів, котра допомогатиме виробникам і агрономам у складних питання, пов'язаних із послідовністю внесення гербіцидів та їхнім змішуванням. Програма працює через 3G і миттєво оновлюється, даючи доступ до останніх рекомендацій. Крім того, виробники можуть вийти на зв язок із технічною гарячою лінією DuPont у будь-який час.

  Сам виробник вміщує всю відому інформацію про препарати та досвід їхнього застосування у базу даних і викладає у програмі. DuPont заохочує інших виробників також це зробити, аби аграрії могли отримати слушну кваліфіковану допомогу у будь-якій точці світу. Крім того, використання засобів захисту рослин досить тісно пов язано з погодніми умовами, що також враховано у програмі.

  В цілому, програма допомагає аграріям розібратися із багатьма нюансами на різноманітному і непослідовному ринку пестицидів.

  pesticidov.net

 • MANA Canada представили новий гербіцид - TopLine ™

  Компанія MANA (Канада) оголосила про реєстрацію гербіциду TopLine ™ (флорасулам + ефір MCPA) для захисту пшениці, ячменю та вівса. TopLine контролює великий спектр широколистих бур'янів. Новинка містить ті ж активні інгредієнти, що й гербіцид Frontline ™. Препарат буде корисним, адже аналогічних гербіцидів існує не так багато, а звикання до них для сучасних аграріїв - справжня проблема.

  "MANA
  Canada прагне забезпечити високопродуктивні рішення для захисту рослин, TopLine - одне із них", - говорить Ендрю Манн, генеральний директор компанії. "Ми розробили TopLine, щоб запропонувати виробникам зернових конкурентноспроможний вибір у боротьбі з широколистими бур'янами".

  pesticidov.net

 • Nufarm і Monsanto розірвуть договір із розподілу Roundup

  Nufarm отримала повідомлення від Monsanto, де вказано, що угоди, пов'язані з ексклюзивною дистриб юцією Roundup (фірмового гліфосату) в Австралії та Новій Зеландії повинні бути розірвані.

  Nufarm Австралія уклала угоду
  на ексклюзивне використання бренду Monsanto Roundup у 2002 році  і запустила ряд інноваційних продуктів гліфосату під цим брендом, в тому числі Roundup Power Max і, зовсім недавно, Roundup Attack. В угоді прописана вимога до Nufarm платити кошти Monsanto від усіх продаж гліфосату в Австралії та Новій Зеландії. Nufarm володіє сьогодні приблизно 50% ринку продажів гліфосату в Австралії, близько 60% цих продажів - під маркою Roundup. Продажі Roundup Nufarm в Австралії та Новій Зеландії у фінансовому 2012 році склали близько $ 100 мільйонів.
  Виконавчий директор Nufarm прокоментував ситуацію звісткою про те, що Nufarm, як і раніше, прихильна до сегменту гліфосату на ринку і буде продовжувати вкладати кошти в розвиток нових  сумішей гліфосат під власними брендами Nufarm.

  У зверненні

 • Керівник Syngenta очолив друге місце рейтингу Forbes

  Forbes-Україна опубліковав рейтинг 25 найбільш успішних топ-менеджерів України. Список очолив гендиректор компанії «IDS Borjomi» (виробник популярних мінеральних вод "Моршинська" та "Миргородська"). На другому почесному місці опинився Гебхард Рогенхофер - керівник Syngenta - виробника засобів захисту рослин та насіння. За національністю чоловік швейцарець, проте це не виняток, адже у списку Forbes восьмеро є представниками інших країн.

  Кращі українські очільники вчилися у таких лідерів, як Уоррен Баффет, Стів Джобс, Джек Уелч, Маргарет Тетчер і Джим Коллінз.

  Перша вісімка рейтингу виглядає так:
  1. Марко Ткачук - «IDS Borjomi»
  2. Гебхард Рогенхофер - «Сингента»
  3. Петро Чернишов - «Славутич»
  4. Ніл Старрок - «Сандора»
  5. Федір Караманіц - КЗРК
  6. Ігор Ситий - Метінвест
  7. Максим Тимченко - ДТЕК
  8. Ігор Клейнер - ЗТР

  pesticidov.net

 • BASF продемонстрував зростання продажу більше, ніж на 12%

  Обсяг продаж компанії BASF зазнав стрімкого злету. Причини цього аналітики вбачають у кількох сприятливих чинниках водночас. Позитивно вплинуло на процес збільшення виробництва пестицидів, підвищення цін, зміна курсу валют. Проте однією із найбільш суттєвих причин є придбання восени 2012 року американської компанії Becker Underwood.

  Провідним сегментом продаж стали фунгіциди (45%) та гербіциди (34%). Продаж інсектицидів серед загального показника продажу ЗЗР становить 21%.

  Щодо фінансових оцінок, то оборот компанії збільшився більше, ніж на 6 млрд доларів у минулому році, операційний прибуток зріс майже на 30%.

  pesticidov.net

 • Zhengbang Group побудує завод із виробництва пестицидів

  Компанія Zhengbang Group є відомим виробником пестицидів. Йому належать добре знайомий інсектицид тріазофос та гербіцид бутралін (щороку компанія випускає 2500 т першого та 1500 т останнього). На разі компанія заявила про початок будівництва нового заводу з виробництва ЗЗР у південно-східному регіоні Китаю. Почнеться робота вже в березні, а триватиме до кінця 2014 року. Обсяг інвестицій - більше 160 мільйонів доларів США. 

  Очікується, що після початку роботи завод випускатиме до 35 тисяч тонн активних інгрідієнтів та готових препаратів. За прогнозами, сума прибутку за перший рік складе більше 320 мільйонів доларів США. Заводу буде функціонувати в провінції Цзянсі. 

  pesticidov.net

 • Syngenta і рекорд продажу ЗЗР

  Syngenta пророкує рекорд продажу своєї продукції. Компанія першим аргументом на користь високого рівня продаж називає нестабільні природні умови, які вимагатимуть застосування гібридів насіння та повторного внесення ЗЗР. 

  Компанія із штаб-квартирою у Швейцарії очікує, що в 2013 році на європейському ринку будуть реалізовані рекордні кількості пестицидів, хімічних добрив і насіння. 

  Syngenta наразі переймається питанням, як буде розподіляти 19% дивідендів з чистого прибутку за останній фінансовий рік. Проте спостерігається невелике зниження у ціні акцій компанії. Деякі аналітики пов'язують це із забороною, отриманою від ЄС на пестициди, небезпечні для бджіл. Нагадаємо, що офіційне підтвердження заборони очікується.  

  pesticidov.net