Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Новини компаній

 • «Кусто Агро» придбає дрони для моніторингу полів

  Компанія «Кусто Агро» планує придбати ще два безпілотних літальних апарата (БПЛА).

  Поєднання моніторингу БПЛА з супутниковим дозволяє отримувати більш повну картину того, що відбувається в полях, зауважили в компанії.

  Раніше «Кусто Агро» уже запровадив відео- та фотофіксацію дроном на полях господарства. Цього року практикували в тестовому режимі підрахунок кількості рослин, що зійшли, і результатом задоволені, зауважили в компанії.  

  Детальніше
 • LNZ Group виводить на ринок новий бренд ЗЗР

  Компанія LNZ Group виводить на ринок новий бренд генеричних засобів захисту рослин - DEFENDA.

  Сьогодні в лінійку продукції входять 46 препаратів. Серед них: 23 гербіциди, 6 фунгіцидів, 6 інсектицидів, 7 протруйників, а також регулятор росту, прилипачі, десикант.

  Вже відомими препаратами на ринку є: гербіциди Сумаро, Аксакал, Бетагард, Напалм, Сора-Нет; фунгіциди Меценат та Абсолют, інсектициди Бомбардир, Альфа Супер.

  Детальніше
 • Horizon Capital інвестує в Україну $200 млн

  Інвестиційна компанія Horizon Capital має намір інвестувати в Україну $200 млн до 2021 року.

  Детальніше
 • Louis Dreyfus влітку запустить зерновий комплекс в Одесі

  Компаній Louis Dreyfus, яка будує Мультимодальний зерновий комплекс в морському порту "Одеса", має намір запустити його в експлуатацію влітку 2019 року.

  Детальніше
 • «Кернел» планує в наступному сезоні запустити два елеватори в Сумській і Чернігівській областях

  Група «Кернел» на сьогоднішній день реалізує ряд інвестиційних проектів - будівництво нових і реконструкцію вже діючих елеваторів. Зокрема, в наступному МР в експлуатацію будуть введені сучасні потужності в Біловодах (Сумська обл.) Та Ніжині (Чернігівська обл.). Про це 1 листопада повідомила прес-служба компанії.

  Детальніше
 • «Астарта» за 9 місяців 2018 переробила 156 тис. тонн сої

  Агропромхолдинг «Астарта» за 9 місяців 2018 року зменшила дохід від сегменту переробки сої на 8%, в порівняні з минулим роком, до €53,3 млн

  Детальніше
 • BASF відкриває надсучасний центр селекції огірків у Нунемі, Нідерланди

  Нунем, Нідерланди, 7 листопада 2018 – BASF відкрив надсучасний центр селекції огірків на своєму виробничому майданчику в Нунемі. Інвестиція близько 50 мільйонів євро стала найбільшою за сторічну історію бізнесу насіння овочів. Тепличний комплекс площею у 2,5 гектари з 17 000 м2 приміщень технічного та офісного призначення збільшить можливості BASF для задоволення потреб споживачів новими сортами овочів.

  Детальніше
 • UKRAVIT організував семінар для українських виноградарів у Молдові

  24-27 жовтня фахівці «Коблево», «Таврії», «Чорноморської перлини» та інших господарств з Півдня України відвідали кращі виноробні підприємства Молдови.

  У ході семінару вітчизняні садівники мали нагоду обмінятись досвідом та практичними навичка вирощування винограду, дізнатись як працюють кращі виноробні підприємства Молдови — «Крікова», «Асконі», «Мімі», «Пуркар».

  Детальніше
 • ViОil збільшила виробництво ріпакової олії в 2,2 раза

  З початку 2017/18 маркетингового року компанія ViОil виробила 33 тис. тонн ріпакової олії, що в 2,2 раза більше, ніж за відповідний період попереднього сезону.

  Детальніше
 • Агрохолдинг «Мрія» і компанія SALIC завершили угоду

  Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) завершили операцію купівлі-продажу більшості сільськогосподарських активів групи «Мрія», включаючи всі об'єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, які володіють правом оренди земельної банку . Операція була закрита після отримання відповідного дозволу Антимонопольного комітету України (АМКУ), повідомила 5 листопада прес-служба «Мрії».

  Детальніше
 • МХП оціфрував увесь свой земельний банк

  Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) реалізував проект з оцифрування всього свого земельного банку.

  Наразі цей проект є одним з найбільших у Європі, розповів керівник відділу впровадження інновацій холдингу Андрій Кіяненко.

  Детальніше
 • «Астарта» собрала рекордный урожай масличных

  Агрохолдинг «Астарта» завершив збирання олійних культур, урожай яких склав 183 тис. тонн.

  Це на 20% більше, ніж торік, та є найвищим показником за всю історію компанії.

  Детальніше
 • «Украгроцентр» буде навчати аграріїв No-Till за аргентинський досвідом

  Компанія «Украгроцентр» започатковує соціальний проект Із навчання українських аграріїв системе нульового обробітку ґрунту (No-Till).

  Про це сообщил директор «Украгроцентру» Олексій Луговий.

  Детальніше
 • «НІБУЛОН» почав працювати з рисом

  Компанія «НІБУЛОН» зайнялась прийманням, очищенням, сушінням та зберіганням рису.

  Перші 4 тис. тонн рису прийняв і обробив перевантажувальний термінал компанії в Голій Пристані, повідомили в «НІБУЛОНі».

  Детальніше
 • АМКУ надав дозвіл SALIC на придбання акцій «Мрії»

  Антимонопольний комітет України дозволив SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) придбати акції Mriya Holding Cyprus Limited (м Нікосія, Кіпр). Відповідне рішення опубліковано 26 жовтня на сайті АМКУ.

  Детальніше
 • FarmersEdge в 2019 року виходить на український ринок з новим сервісом

  У 2019 році компанія FarmersEdge виходить на український ринок з сервісом для агрокомпаній, який дозволить збільшити врожайність сільськогосподарських культур і прибутковість бізнесу.

  Про це повідомив генеральний менеджер FarmersEdge в Україні Олександр Руденко.

  Детальніше
 • Суд в США майже в 4 рази знизив виплату потерпілому від препарату Monsanto

  Компанія Monsanto повинна виплатити в якості компенсації потерпілому з онкологічним захворюванням $ 78 млн, а не $ 289 млн, як було вирішено раніше.

  Таке рішення винесла суддя Верховного суду Сан-Франциско Сюзанна Боланос, підтвердивши вердикт присяжних, повідомляє Associated Press.

  Детальніше
 • «Астарта» у ІІІ кв. зменшила продажі цукру на 20%

  Агропромисловий холдинг «Астарта», найбільший виробник цукру в Україні, у липні-вересні 2018 року реалізував 88,04 тис. тонн цукру.

  Це на 20% менше, ніж за відповідний період попереднього року, йдеться у повідомленні на Варшавській фондовій біржі в середу.

  Водночас продажі пшениці холдингом за вказаний період зросли на 18% до 143,68 тис. тонн, соняшнику - на 30% до 1,25 тис. тонн, соєвого шроту - на 6% до 29,19 тис. тонн.

  Детальніше
 • «UKRAVIT» допоміг виростити рекордний врожай сорго

  Книга рекордів України» поповнилася новим досягненням: у цьому сезоні завдяки  «Технології Бардина-Чикалюка вирощування сорго», розробленої спеціалістами «UKRAVIT» та ТОВ «НВТ «УКРСОРГО», вдалося зібрати рекордний врожай зерна сорго.

  Детальніше
 • МХП завершив збирання соняшнику

  Агрохолдинг МХП завершив збирання соняшнику, середня врожайність якого склала 3,4 тонн/га.

  Кукурудза зібрана з 50% запланованих площ, її врожайність – 11,8 тонн/га, повідомили в компанії.

  Детальніше
 • HarvEast відкрив на Донеччині насіннєвий завод вартістю $5 млн

  Агрохолдинг HarvEast відкрив у Донецькій області насіннєвий завод, у будівництво якого інвестував $5 млн.

  У майбутньому компанія вкладе ще $2 млн у придбання техніки та будівництво сучасного насіннєвого сховища потужністю 9 тис. куб. м.

  Детальніше
 • Кредитори дозволили МХП купити завод в Європі

  Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) отримав згоду власників своїх єврооблігацій приступити до придбання нових активів.

  Про це йдеться в повідомленні МХП на Лондонській фондовій біржі.

  Детальніше
 • Louis Dreyfus виплатила понад $ 400 млн дивідендів

  Компанія Louis Dreyfus (LDC) виплатила дивіденди в розмірі $ 411 млн своїм власникам, які контролюють Louis Dreyfus Holding.

  Про це повідомляє Financial Times.

  Детальніше
 • «Нібулон» приступає до будівництва терміналу в Запорізькій області

  ТОВ СП «Нібулон» починає будівельні роботи нового перевантажувального терміналу в Запорізькій області (с. Тернівка, Вільнянський р-н). Про це 11 жовтня повідомила прес-служба компанії.

  Детальніше
 • У Risoil заявляють про мільйонні збитки через дії Генпрокуратури і ГФС

  Дії Генеральної прокуратури України (ГПУ) і Державної фіскальної служби (УКРІНФОРМ) України, які за надуманими приводами блокують роботу терміналів, призводять до збитків на десятки мільйонів доларів.

  Детальніше