В Антарктиді зібрали рекордний урожай овочів і зелені - Агропортал

Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

В Антарктиді зібрали рекордний урожай овочів і зелені

В Антарктиді зібрали рекордний урожай овочів і зелені

З початку 2018 року на німецькій антарктичній дослідницької станції Neumayer Station III Інституту Альфреда Вегенера вирощують зелень, салат латук, овочі. Результат піврічної роботи є відмінним показником для майбутніх висадок на Місяць і Марс.

За словами інженера і вченого з DLR Пола Забела, врожаю овочів і зелені тепер настільки багато, що залишилися продукти тепер зберігаються в холодильній камері.

Салат, помідори, огірки та зелень особливо добре розвиваються в умовах 21 ° C і 65% відносної вологості в теплиці. На площі близько 13 квадратних метрів вже виростили і зібрали 77 кг салату латуку, 51 кг огірків, 29 кг томатів, 12 кг кольрабі, 5 кг редису і 9 кг зелені.

В даний час в теплиці проводиться сорок різних експериментів. Щоденна рутина Пола Забела включає в себе отримання мікробіологічних зразків, вивчення якості врожаю і періодичну перевірку всіх систем, таких як освітлення, регулювання температури і подачу повітря, збагаченого живильним і вуглекислим газом. Він також документує, як свіжі продукти впливають на здоров'я перезимували членів команди.

Читайте також: Американські фермери продаватимуть м’ясо через вендингові автомати

Джерело: agroportal.ua


Корисне, цікаве
Останні новини