IT-гіганти змагаються у вирощуванні огірків - Агропортал

Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

IT-гіганти змагаються у вирощуванні огірків

IT-гіганти змагаються у вирощуванні огірків

Команди компаній Microsoft, Intel і Tencent на території Вагенінгенского університету в Нідерландах з'ясовують, хто з них краще вирощує огірки.

IT-фахівці в провінції Гелдерланд з вересня по грудень проходить експеримент Autonomous Greenhouse Challenge, присвячений вирощування огірків в повністю автоматизованих теплицях, передає Itc.

Як повідомляється, конкурс автономних оранжерей стартував у вересні і триватиме до грудня. Всі беруть участь команди зайняті вирощуванням огірків (дана овочева культура була обрана в якості тестової через різноманітність підходів, в тому числі - автоматизованих, до її вирощування).

У проектах Microsoft, Intel і Tencent роль людини зведена до мінімуму. Людям все ще доводиться заходити в теплицю, щоб зрізати огірки і при необхідності видаляти листя, проте параметри навколишнього середовища регулює ІІ. Зокрема, алгоритм, аналізуючи дані з датчиків, управляє штучним освітленням, вентиляцією, іригації, внесенням підгодівлі, температурою та іншими показниками, що впливають на зростання огірків.

Крім технологічних гігантів, в конкурсі беруть участь китайські студенти з AiCu (Artificial Intelligence Cucumber) і контрольна група професійних садівників з Нідерландів. Остання використовує традиційні методики тепличного вирощування огірків.

Читайте також: Створено гаджет, який пророкує врожайність

Джерело: agroportal.ua


Корисне, цікаве
Останні новини