Швейцарія першою в Європі схвалила використання дронів для ЗЗР - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Швейцарія першою в Європі схвалила використання дронів для ЗЗР

Швейцарія першою в Європі схвалила використання дронів для ЗЗР

Техніка безпілотників досягла значних успіхів за останні кілька років і продовжує відкривати нові сфери застосування. У Швейцарії зараз використовуються перші безпілотники для застосування пестицидів. Швейцарія - перша країна в Європі, яка розробила процес ліцензування.

Швейцарія - єдина країна в Європі, де отримано офіційний дозвіл на застосування дронів для внесення засобів захисту рослин. Аби прийняти це рішення, знадобилося два роки злагодженої роботи п'яти федеральних відомств. До цього часу у Швейцарії для обприскування полів використовували гелікоптери. Перевага застосування дронів полягає в тому, що вони літають на меншій висоті, ніж гелікоптери, що зумовлює менший ризик зносу потоком повітря частини робочої рідини і потрапляння засобу на сусідні, нецільові ділянки. 

Заявку на дозвіл застосування дронів для внесення ЗЗР у Швейцарії подала компанія "Agrofly".  Особливості застосування дронів у сільському господарстві управління частково автоматизовано і ведеться віддалено, не піддаючи оператора ризику висота польоту підтримується автоматично, що забезпечує більшу точність обробки. (для точного застосування дрони повинні літати по заданому маршруту з максимальним допустимим відхиленням від курсу 50 см.) дрони повинні відповідати вимогам, висунутим службою цивільної авіації. Для кожного типу дронів встановлений максимально допустимий знос крапель робочої рідини, щоб мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище у перспективі, як і звичайні машини для застосування ЗЗР, кожні три роки дрони повинні будуть проходити техогляд.

Читайте також:  Роботи у Франції вирощуватимуть жуків для виробництва добрив

Джерело: Інфоіндустрія


Корисне, цікаве
Останні новини