Вчені працюють над селекцією сої, стійкої до теплового стресу - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Вчені працюють над селекцією сої, стійкої до теплового стресу

Вчені працюють над селекцією сої, стійкої до теплового стресу

Дослідники з Університету Клемсона виявили важливу особливість у розвитку стійкості сої до високої температури. Основною метою дослідження стало визначення здатності зміни ліпідного обміну в соєвих бобах під впливом теплового стресу.

У ході дослідження групу вчених очолив доцент Срут Нараянан, науковий співробітник Клемсонського відділення наук про рослини і навколишнє середовище.

Дослідники вивчили ознаки сільгоспкультури, які призводять до підвищення стійкістю до тепла.

«Наше дослідження виявило нові метаболічні ознаки ліпідів, пов'язані з стійкістю до високих температур у сої і з генами, контролюючими ці ознаки. Ці гени можуть привести до ідентифікації молекулярних маркерів, які будуть корисні при відборі генотипів сої на жаростійкість», - зазначив Срут Нараянан.

Зі слів науковців, деякі виробники використовують ранньостиглі сорти, які висівають у квітні і збирають врожай в спекотний літній період. Така модель відома як система раннього виробництва сої (ESPS). Вчені встановили, що при використанні ESPS високі температури в літні місяці при збиранні врожаю можуть викликати проблеми з якістю насіння.

В ході дослідження фахівці вивчали, як впливають метаболічні зміни ліпідів у відповідь на тепловий стрес у сортів з різною стійкістю до високої температури. Термочутливий сорт був створений для ESPS в штаті Міссісіпі.

«Ліпідна ознака і пов'язані з нею гени, які сприяють термостійкості, можуть бути включені в інші генотипи. Ці дані знадобляться для створення посухостійких сортів сої, адаптованих до різних умов», - зауважив Срут Нараянан.

Дослідники визначили зміни, які відбуваються в листі сої під дією високих температур. Вони виявили зниження вмісту жирів, які небажані для виробництва рослинного масла і біопалива. З іншого боку, соєві боби з високим вмістом жиру мають додану вартість, в першу чергу завдяки користі для здоров'я. Вчені сподіваються, що у них вийде створювати сорти сої, стійкі до високих температур і при цьому з поліпшеним складом олії.

Читайте також:  Підраховано загальні витрати на вирощування 1 га соняшнику за традиційної технології

Джерело:  СуперАгроном


Корисне, цікаве
Останні новини