У Голландії почали виробництво роботів для збирання спаржі - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У Голландії почали виробництво роботів для збирання спаржі

У Голландії почали виробництво роботів для збирання спаржі

Приватний інвестор з нідерландської провінції Брабант вклав €3 млн у виробництво комбайна для вибіркового збирання спаржі Cerescon.

За словами аграріїв, пошук достатньої кількості потрібних працівників для збирання спаржі залишається найбільшою проблемою для виробників спаржі. Коронний криз лише посилив проблему. 

«Дефіцит робітників для збирання спаржі становить 30%. А з початком пандемію коронавірусу, попит виробників на таку техніку подвоївся. Зараз важче, ніж будь-коли, знаходити працівників на ручну працю», - розповідає Марк ван Ліер, менеджер з міжнародних продажів Cerescon. 

Комбайн Sparter має унікальну систему виявлення пагонів під землею. Таким чином її збирають більше й кращої якості. За 5 років компанія планує вийти на виробництво 150 машин на рік.

 «Однорядний комбайн здатен заміняти близько 25 робітників, що дозволяє економити на збиранні до 50%. Оскільки він самохідний, тому не потребує трактора та тракториста, а управляти ним може один оператор. Компактний розмір комбайна дозволяє використовувати його на невеликих полях зі стандартними поворотними смугами», - зазначає менеджер з міжнародних продажів Cerescon.

 Він додає, що комбайн можна легко транспортувати на дорозі, використовуючи трейлер.

Читайте також:  Компанія Xiaomi представила пристрій, що очищує фрукти і овочі від пестицидів

Джерело: Agravery.com


Корисне, цікаве
Останні новини