Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Новини України

 • Українські аграрії забезпечені мінеральними добривами на 94%

  За оперативними даними з регіонів станом на 18 березня 2017 р. аграрії забезпечені мінеральними добривами на 94%.

  Детальніше
 • У січні-лютому Україна збільшила імпорт азотних міндобрив з Росії на 34%

  У січні-лютому Україна збільшила імпорт азотних мінеральних добрив з Росії на 34% до 53,587 млн доларів у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Про це йдеться в митній статистиці Державної фіскальної служби. Частка російської продукції в загальному обсязі імпорту азотних міндобрив в січні-лютому склала 84,35%. ...

  Детальніше
 • Площі під пшеницею в Україні скорочуватимуться

  В Україні валові площі під пшеницею скорочуються через зростання площ, зайнятих під іншими, більш рентабельними, культурами.

  Детальніше
 • Врожайність української кукурудзи за підсумком 2016/17 МГ буде однією з найвищих у світі

  За результатами 2016/17 МГ Україна покращить показники виробництва кукурудзи. Так, посівні площі під культурою досягнутий 4,3 млн. га (+4%). При цьому обсяг виробництва, згідно з оновленим звітом USDA Grains: World Markets and Trade, складе 28,0 млн. т, перевищивши результат минулого сезону на 4,7 млн. т (20%).

  Детальніше
 • У 2016 році Україна експортувала насіння льону на $27,69 млн

  Згідно з офіційними даними Фіскальної служби України, в 2016 році Україна експортувала насіння льону на суму $27,69 млн. Протягом же останніх п'яти років сукупні надходження за цією статтею експорту склали $80,09 млн.

  Про це повідомила аналітик аграрного ринку «ПроАгро» Станіслава Ярош.

  Детальніше
 • Карбамід та КАС значно подорожчали

  Згідно з даними моніторингу ринку добрив, станом на 17 березня 2017 р. порівняно з минулим тижнем в Україні ціни на всі види мінеральних добрив, крім КАС, залишалися стабільними.

  За підсумками минулого тижня середні ціни знаходилися на рівні: на аміачну селітру - 7500 грн/тонну, карбамід - 9500 грн/тонну, аміачну воду - 3700 грн/тонну, подвійний суперфосфат - 10000 грн/тонну. Відзначається подорожчання КАС на 200 грн/тонну до 7500 грн/тонну.

  На початку березня (3.03.2017) було зафіксовано подорожчання карбаміду до 9500 грн/тонну проти 9100 грн/тонну на 1.03.2017, після чого ціни на нього залишаються стабільними.

  Детальніше
 • Всеукраїнська аграрна рада провела вебінар щодо бюджетних дотацій аграріям

  Всеукраїнська аграрна рада (ВАР) провела інтернет-семінар щодо бюджетної дотації для сільгоспвиробників у 2017 році, на якому голова Податкового комітету Громадської Ради при Мінекномрозвитку Ольга Богданова розповіла всі подробиці отримання держдопомоги та окреслила всі підводні камені цього процесу.

  Про це повідомляє прес-служба ВАР.

  Зокрема, проблеми, на яких під час вебінару зупинилася Ольга Богданова, ― це порядок заповнення заяви, декларації та податкових накладних для отримання дотації, порядок розподілу коштів між сільгоспвиробниками та принцип розрахунку бази дотації. Експерт також звернула увагу на неврегульовані та спірні питання й дала чіткий алгоритм дій для бажаючих отримати держпідтримку.

  Детальніше
 • Вартість посівної зросла на 14%

  За розрахунками експертів УКАБ, вартість весняної посівної 2017 року складе близько 103 млрд грн, що на 14% більше минулорічного показника. В основному зі рік зросла вартість пального (+26% до 2016 року) та добрив (+9% до 2016 року).

  Детальніше
 • У січні 2017 року Україна експортувала аграрної продукції на $1,36 млрд

  У січні 2017 року експорт аграрної продукції склав 1,36 млрд доларів США, що стало рекордним показником за останні 4 роки. У порівнянні із січнем 2016 року зовнішні постачання сільгоспродукції збільшилися наполовину - на 53,7%. Зростання спостерігалося за усіма групами товарів, що свідчить про збільшення у світі попиту на українське продовольство.У абсолютних значеннях, традиційно, найбільше було поставлено на зовнішні ринки продуктів рослинного походження - на $735,7 млн, що більше попереднього періоду на 66,6%. У тому числі, зернових культур - на $565,4 млн (166,4% до січня 2016 року).

  Детальніше
 • В Україні вже засіяли ранніми зерновими 273 тис. га

  На сьогодні посівна кампанія почата вже в 17 областях, засіяно 273 тис. га ранніх ярих зернових та зернобобових культур, передає УНН з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

  Детальніше
 • З аграрними розписками в Україні почне працювати ще один банк

  На даний момент з аграрними розписками, як з новим інструментом кредитування сільгоспвиробників, працюють 2 комерційні банки - «Агропросперіс Банк» та OTP Bank, але вже найближчим часом до цього списку додасться ще одна фінансова установа.

  Про це повідомляється прес-службою Національного прес-клубу «Українська перспектива».

  Керівник проекту IFC Олексій Омельяненко розповідає, що на 14 березня 2017 вже видано 86 аграрних розписок на суму понад 716 млн гривень. П'ятдесят дві з них - це фінансові аграрні розписки. Також він зазначив, що першим на роботу з аграрними розписками зважився «Агропросперіс Банк», який сьогодні є лідером з надання кредитів. За 2016 він надав кредити під 26 аграрних розписок.

  Детальніше
 • Прем'єр-міністр доручив провести перевірку діяльності Держпродспоживслужби

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман минулого тижня доручив провести перевірку діяльності Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужби) і результати направити в Національне антикорупційне бюро України (НАБУ).

  Детальніше
 • В Україні вже зареєстровано понад 4 тисяч одиниць сільгосптехніки

  Станом на 14 березня територіальними органами Держпродспоживслужби зареєстровано понад 4 тис. одиниць сільгосптехніки. Про це йдеться в повідомленні начальника управління економічної діяльності Держпродспоживслужби  Михайла Лемака.

  Детальніше
 • ДПЗКУ експортувала майже 1,5 млн тонн зернових

  За 8 місяців поточного маркетингового року Державна продовольчо-зернова корпорація України експортувала майже 1,5 млн. тонн зернових.

  Детальніше
 • В Україні почали збирати фінські комбайни

  В Україні розпочато процес виробництва ліцензійної української версії комбайнів Sampo Rosenlew. Sampo Rosenlew, фінська комнания, яка понад 60 років займається виробництвом зернозбиральних комбайнів.

  Про це у своєму акаунті в Facebook, повідомив директор програми аграрно-індустріального розвитку Українського інституту майбутнього майбутнього Олексій Павленко.

  За його інформацією, виробництво розпочато на Херсонському машинному заводі. Планується щомісяця збірка 10 комбайнів.

 • Закон про обіг сільгоспземель планують розробити до 1 липня

  Закон про обіг земель сільськогосподарського призначення має бути розроблений і поданий на розгляд Верховної Ради до 1 липня 2017.

  Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Детальніше
 • Експорт сої в січні-лютому склав 637 тис. тонн

  Україна в січні-лютому 2017 р. експортувала 636,77 тис. т соєвих бобів на суму $237,33 млн.

  Про це свідчать дані ДФС.

  Відзначається, що в лютому 2017 р. Україна експортувала 344,83 тис. т сої, що на 18,12% більше показника січня (291,94 тис. т).

  Детальніше
 • Кенія хоче закупити в Україні 450 тис. тонн кукурудзи

  Уряд Кенії прийняв рішення закупити в Україні 450 тис. тонн жовтої кукурудзи протягом березня–травня 2017 року.

  Детальніше
 • В Україні пропонують заборонити ацетохлор

  Українська правозахисна організація ЕПЛ («Екологія. Право. Людина») в особі свого юристконсульта і еколога А. Войцехівської має намір домогтися від керівництва країни заборони на використання ацетхлора.

  Ацетохлор - діюча речовина пестицидів, гербіцид з класу хлорацетамиди. Захищає культури від однорічних злакових та дводольних бур'янів. Не діє на пророслі бур'яни.

  В даний час використання препаратів на основі ацетохлору заборонено в Росії і ряді країн Європи.

  Детальніше
 • USDA зберегло прогноз експорту соняшникової олії з України на рівні 5,1 млн тонн

  Міністерство сільського господарства США (USDA) зберегло прогноз експорту соняшникової олії з України в 2016/2017 маркетинговому році (вересень 2016-серпень 2017) порівняно з лютневим прогнозом на рівні 5,1 млн тонн.

  Детальніше
 • Україна може збільшити експорт насіння у десятки разів

  У 2016 році експорт насіння зернових з України становив $17,2 млн. Цей результат на 50% перевищив показник 2015 року в $11,5 млн.

  Детальніше
 • ПАТ «Аграрний фонд» розпочало весняну кампанію форвардної програми 2017 року

  ПАТ «Аграрний форд» оголошує про початок весняної кампанії форвардної програми 2017 р. Закупівельні ціни, виходячи з яких буде здійснюватися передплата за договорами, для зерна пшениці 2 класу становлять 4600 грн/т, зерна пшениці 3 класу – 4500 грн/т. Про це 9 березня повідомила прес-служба компанії.

  Детальніше
 • Озимий ріпак зійшов на 96% площ

  Озимий ріпак посіяний на площі 899,2 тис. га, його сходи отримано на площі 864,3 тис. га (96,1%).
  Про це повідомляє «УкрАгроКонсалт».

  Детальніше
 • Площі під соняшником в Україні близькі до максимально допустимих норм сівозміни

  Поточні площі під соняшником в Україні знаходяться близько до максимально допустимих норм сівозміни, та подальше їх зростання буде обмежене 5%.

  Про це заявила старший аналітик компанії Dragon Capital Наталія Шпигоцька, передає Latifundist.com.

  Детальніше
 • Єгипет назвав допустимий вміст ріжків і насіння амброзії в українському зерні

  Центральне управління карантину рослин Міністерства сільського господарства та рекультивації земель Єгипту повідомило про визначення допустимих норм вмісту ріжків та насіння амброзії в зерні зернових та бобових культур, яке імпортується до Єгипту. 

  Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

  Детальніше