Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
2 банер

Новини України

 • Гліфосат продовжує зростати в ціні

  У 2017 році подорожчають всі пестициди, особливо це торкнеться наймасовішого гербіциду суцільної дії – гліфосату, який може вирости в ціні приблизно на третину.

  Детальніше
 • Українська соя подорожчала на 300-400 грн/т

  Станом на 18 січня 2017 р. ціна попиту на українську сою в портах варіювалася в межах 11,3-11,9 тис. грн/т СРТ-порт, що на 300-400 грн/т більше, ніж тижнем раніше.
  Про це свідчать дані «АПК-Інформ».

  Детальніше
 • Три райони Вінниччини повністю очистили від пестицидів

  Три з 27 районів Вінницької області повністю очистили від непридатних хімічних засобів захисту рослин. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

  Детальніше
 • Мінагрополітики ініціює нульову ставку ввізного мита на азотні добрива

  Міністерство аграрної політики та продовольства підтримує вимогу аграріїв України зупинити дію антидемпінгових мит на азотні добрива, існування яких може призвести до зриву весняно-польових робіт 2017 року.
  Про це йдеться у відповіді Мінагрополітики на лист-звернення Всеукраїнської аграрної ради.

  Детальніше
 • Азотні добрива встановили новий ціновий рекорд в Україні

  У січні 2017 року азотні добрива встановили новий ціновий рекорд в Україні.
  Про це пише «Інфоіндустрія».

  Детальніше
 • Передача повноважень: сільгосптехніка і насіння

  Хоча з 1 січня повноваження з реєстрації сільгосптехніки (Постанова кабміну №1051 від 28 грудня 2016 року) та контролю за якістю зерна покладено на Держпродспоживслужбу, але до цього часу тривають розподіл повноважень.

  Детальніше
 • Україна побила рекорд з експорту олії

  У 2016 році Україна побила рекорд з виробництва та експорту соняшникової олії
  Про це повідомляють в об'єднанні підприємств з виробництва та переробки рослинних масел і жирів "Укроліяпром"

  Детальніше
 • МВФ дав Україні новий термін для проведення земельної реформи

  Оновлений меморандум про співпрацю України з МВФ містить ряд жорстких вимог, на яких у статутному Фонді наполягали і раніше.

  Детальніше
 • Імпорт комплексних NPK добрив (1:1:1) в Україну

  Можна констатувати факт, що комплексні NPK добрива зміцнили свої позиції в технології вирощування культур в Україні. «Ера» тукосумішей рухається до кінця, поступаючись місцем комплексним важкозмішувальним добривам, що містить всі елементи в одній гранулі.

  Детальніше
 • В Черкаській області 6 складів з пестицидами в незадовільному стані

  11 січня в Управлінні агропромислового розвитку за участю представників Головного управління Держпродспоживслужби, Державної екологічної інспекції та Управління цивільного захисту відбулось засідання обласної комісії з проведення інвентаризації місць накопичення непридатних пестицидів в області.

  Детальніше
 • Експерти прогнозують збільшення площ під цукровим буряком

  11 січня українські цукрові заводи завершили виробничий сезон, переробивши13,66 млн т цукровогобуряку. За словами керівника аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор»Руслани Бутило, цукрових буряків цьогоріч не тільки більше, але вони кращої якості-вищі як показники цукристості так і виходу цукру- 17,65% та 14,68% відповідно.

  Детальніше
 • Аграріям розблокують допрахунки для сплати ПДВ

  Рахунки аграріїв для сплати ПДВ будуть розблоковані — міністр фінансів Олександр Данилюк дав доручення голові Державної фіскальної служби Роману Насирову відкликати лист, з-за якого рахунку були незаконно закриті.

  Детальніше
 • Реєстрацією сільгосптехніки займеться Госпродпотребслужба

  Функції ліквідованої Державної інспекції сільського господарства в частині здійснення реєстрації та обліку сільськогосподарських машин передані Державній службі з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

  Детальніше
 • Фінансовою підтримкою скористалось 66 фермерських господарств

  За повідомленням прес-служби Мінагрополітики, в 2016 році фермерські господарства отримали 14,8 млн грн фінансової підтримки, що становить 93,5 % від запланованої суми.

  Детальніше
 • В Україні восени запустять новий соєвий завод

  Приватне підприємство «Віктор і К» (ТМ «Королівський смак») восени 2017 р. планує ввести в експлуатацію соєвий завод, на якому буде створено майже 1000 робочих місць.
  Про це повідомляє «Урядовий кур'єр»

  Детальніше
 • У законі Кутового про органіку передбачені штрафи за продаж «псевдоорганіки»

  В новій редакції Закону передбачені штрафи за порушення правил маркування біо продукції. Про це в ексклюзивному інтерв’ю AgroPolit.com розповіла президент Академії Органічного Садівництва «Ekogarden» Валентина Лановенко

  Детальніше
 • Україна збільшує експорт соняшникової олії

  У вересні-листопаді 2016 року Україна поставила на зовнішні ринки на 32% більше соняшникової олії, ніж за підсумками аналогічного проміжку минулого маркетингового періоду. Про це повідомляє аналітик аграрного ринку Станіслава Ярош, передає “ПроАгро”.

  Детальніше
 • У 2017 році не буде галузей, які зроблять ривок - експерт

  Як розповів генеральний директор Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Тарас Висоцький, в наслідок прийняття ВРУ 21 грудня 2016 року законодавчих актів, на 2017 рік скасовано спецрежим оподаткування, держпідтримка становитиме 1% агро ВВП (цього року це буде 5.5 млрд грн), запроваджено єдиний реєстр при відшкодуванні експортного ПДВ, єдиний податок 4-ої групи як головний (а не податок на прибуток).

  Детальніше
 • Україна в 2016 р експортувала азотних добрив на $322 млн

  Україна в 2016 році експортувала азотні мінеральні чи хімічні добрива (за кодом ТНЗЕД 3102) на суму $321,614 млн, а імпортувала – на $216,095 млн.

  За даними Державної фіскальної служби, до Туреччини були поставлені азотні добрива на $113,724 млн, Італії – на $45,42 млн, Індії – на $35,502 млн, в інші країни – $126,968 млн.

  Імпорт азотних добрив в минулому році здійснювався з РФ – на $166,72 млн, Білорусі – на $24,04 млн., Казахстану – на $10,583 млн, інших країн – $14,752 млн.

  Крім того, Україна в 2016 році експортувала аміак (за кодом ТНЗЕД 2814) на $40,569 млн, а імпортувала – на $51,802 млн.

  Детальніше
 • Які ще зміни потрібно для аграрного бізнесу?

  2017 рік аграрний бізнес починає з новими законодавчими і податковими змінами. Про те, які законодавчі ініціативі були ухвалені у 2016 році та які важливі для аграрного ринку у 2017 році не були ухвалені, - ми запитали у генерального директора Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Тараса Висоцького.

  «Насправді, в глобальному сенсі залишилося одне законодавчо не вирішене питання – земельні відносини. Його можна поділити на три основні блоки: децентралізація земельних відносин, вирішення питання по землям колективної власності та напрацювання довгострокового бачення ринку с/г земель, - зазначає експерт. - Децентралізація земельних відносин,  все просто, залишилося ухвалити законопроект №4355 від 31 березня 2016 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель». Цим законопроектом передбачена передача у власність або розпорядження державних комунальних земель місцевим громадам».

  Детальніше
 • Ріпак вперше за багато років став дорожче соняшнику

  Зниження врожаю ріпаку в 2016 р., як в Україні, так і в світі, призвело до зростання цін на культуру, і ріпак вперше за багато років став дорожче соняшнику.

  Про це повідомляє «УкрАгроКонсалт».

  Відзначається, що позитивна тенденція була характерна для першої половини поточного 2016/17 сезону, а високі ціни змогли забезпечити хорошу маржу.

  Детальніше
 • Підживлення і захист ячменю ярого – поради науковців

  Науковці ННЦ «Інститут землеробства НААН», говоорячи про систему удобрення ячменю ярого зазначають, що на родючих ґрунтах (чорноземи, темно-сірі та ін.) для формування 6-7 т/га зерна ячменю необхідно вносити Р60К60 під основний обробіток ґрунту, N30 - під передпосівну культивацію та N30 – підживлення у фазу виходу в трубку. А на бідних ґрунтах дозу добрив доцільно збільшувати до N(45+45)P90K90. 

  Детальніше
 • Вирощування озимого ріпаку – досвід агрохолдингу

  Цієї осені в Чернігівському кластері на площі 2 тис. га вперше посіяли озимий ріпак, і тепер ця культура вирощується в усіх трьох кластерах Національної агропромислової групи Agricom Group. 

  «Ми маємо по кожній культурі основних компаній-виробників насіння соняшнику, кукурудзи, пшениці, ріпаку. Якщо ми говоримо про ріпак, то сьогодні еталоном продуктивності є компанія Lembke. З їхньої гібридної лінійки ми підібрали найбільш адаптовані до нашої зони гібриди, - розповідає керівник Департаменту виробництва і розвитку сільського господарства Agricom Group Тарас Корнієнко. – Ці гібриди не мають схильності до вилягання. До того ж щороку компанія вдосконалює гібридний ряд, і останні чотири роки, де б ми не вирощували ріпак, від Ізмаїлу до Новгород-Сіверського району, ніде не проводили десикації».  

  Детальніше
 • Виробництво сої в Україні б'є рекорди

  Вперше в історії вітчизняного соєвиробництва було зібрано 4 млн 125 тисяч тонн продукції і це при тому, що площі культури були на 300 тисяч га меншими, ніж торік. Про це повідомив президент Української асоціації виробників сої Віктор Тимченко.

  Якщо у 2015-му середня урожайність становила 18,4 ц\га, то у сезоні 2016-го — 22,9 ц/га. Останній показник наближається до світових, які сьогодні становлять 27-30 ц\га.

  Детальніше
 • Аграрії перейшли на загальну систему оподаткування

  Аграрії перейшли на загальну систему оподаткування, що є наслідком вступу в силу закону №5132 «Про внесення змін у Податковий кодекс України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2017 році».

  Встановлюється, що з 1 січня розподіл бюджетної дотації здійснюється у сумі не більше 150 млн грн на одного сільськогосподарського товаровиробника на рік з урахуванням пов'язаних з таким товаровиробником осіб.

  Детальніше