Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Компанія “Маїс” запрошує до участі у заході NaPoli. Agribusiness Day

Компанія “Маїс” запрошує  до участі у заході NaPoli. Agribusiness Day

12 вересня  2018 року в Черкасах  відбудеться захід “NaPoli. Agribusiness Day”.
Організатор -   Агропромислова компанія “Маїс”.  

До проведення заходу приєдналися не тільки знані українські компанії, а й всесвітньо відомі. Cпіворганізаторами стали –  Лімагрейн, UKRΛVIT,  Агро Арена,  генеральними партнерами - Ківонь та Агроальянс, партнерами – RAGT Семанс, Астра, Європейські аграрні традиції, Укравтозапчастина, Агро Ресурс, запрошеними партнерами – Petkus, Seedcare, Gamaya та IFC.

«Маїс» – українська компанія-лідер з виробництва насіння.
Компанія однією з перших в Україні почала виробляти насіння найвищої якості та здійснила справжній прорив у вітчизняному гібридному насінництві. Кожного дня ми працюємо, щоб на власному прикладі показувати, що українське насіння може відповідати найвищим стандартам і нічим не поступатися продукції іноземних брендів.

NaPoli. Agribusiness Day - ефективний майданчик для комунікацій, налагодження бізнесових зв'язків, просування інноваційних проектів і нових технологій в сільськогосподарському виробництві, що сприяє економічному розвитку Черкащини та агропромислового комплексу країни.

У рамках заходу учасники мають можливість дізнатися про таємниці виробництва найкращого насіння, тонкощі ефективного вирощування кукурудзи на зерно та силос від провідних селекціонерів України, новинки у системі захисту та живлення зернових культур, ефективні фінансові рішення, державні програми підтримки сільгоспвиробників. А також побачити золоту лінійку гібридів кукурудзи та соняшника, унікальний насіннєвий завод, новітню сільгосптехніку для обробітку, збирання культур та системи захисту рослин.

У числі учасників керівники, власники та інші фахівці агрокомпаній, фермерських господарств, науковці, дистриб'ютори  та дилери.
Це унікальна можливість зустрітися з колегами та обмінятися досвідом, отримати корисну інформацію, нові знання, незабутні враження та позитивні емоції.

Для підтвердження участі та отримання детальної інформації звертайтеся до координаторів:
Онищенко Марина: тел. +38 050 335 05 55                  Козуб Юлія: тел. +38 050 508 77 72

pesticidov.net


Нравится
Новини України
Останні новини