Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Дефіцит добрив ускладнює проведення посівної озимих культур

Дефіцит добрив ускладнює проведення посівної озимих культур

Враховуючи сезонні періоди дефіциту міндобрив на ринку, чимало сільгоспвиробників намагаються запастись добривами для посівної заздалегідь, проте не у всіх на це вистачає коштів. В результаті: нерідко доводиться вносити підживу із запізненням, часто питання викликає якість отриманої продукції.

Для прикладу господарство «Лактус», що на Донеччині практично увесь обсяг живлення під осінню посівну придбало ще навесні, тож тепер як такого дефіциту не відчувають. Про це розповів агроном господарства Григорій Козлов.

Втім, як зазначають аграрії, наразі знайти нормальні добрива і домовитися про своєчасне їх постачання — вкрай складно.

Агроном одного з господарств на Сумщині розповів, що при сівбі ріпаку вчасно внести азотні добрива через їх дефіцит так і не вдалося.

«Цього року карбаміду ще не використовували, оскільки не знайшли доступного. Купували білоруський КАС, але ціна не дуже вигідна, та ще й логістика проблемна — поставки затримали майже на місяць. Фосфорно-калійні добрива придбали виробництва Тунісу і Польщі. Ціни вищі за минулорічні майже удвічі, при цьому якість дуже низька. З вітчизняними ситуація не краще, то якість дуже погана, а ціна вища за минулорічну в 1,5 рази», — ділиться агроном.

Читайте також: Українські аграрії забезпечені мінеральними добривами на 48%

Джерело: agravery.com


Нравится
Новини України
Останні новини