Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
В Україні настали оптимальні терміни для сівби озимих

В Україні настали оптимальні терміни для сівби озимих

Кінець другої і початок третьої декади вересня характеризувалися теплою погодою з невеликою кількістю опадів на півдні, сході та заході країни.

Середньодобова температура повітря в кінці другої і на початку третьої декади становила 19,5-22,1 ° С тепла і була вищою за норму на 3-5 ° С, однак на 0,6-3,0 ° С нижче торішньої величини. Максимальна температура повітря підвищувалася до 25-30 ° С тепла, грунт нагрівалася до 40-42 ° С тепла. Мінімальна температура повітря знижувалася до 8-14 ° С тепла (на поверхні грунту до 5,3-15,5 ° С тепла), повідомляє «УкрАгроКонсалт».

Почалися оптимальні терміни для сівби озимих зернових культур, відзначають експерти. Опади, що випали в кінці першої і середині другої декади вересня, поповнили запаси продуктивної вологи в орному шарі ґрунту на площах, призначених під посів озимих зернових культур, які до цього характеризувалися як недостатні.

Озимі зернові, посіяні до 10 вересня, знаходяться у фазі повних сходів.

Продовжується сівба озимого ріпаку. На раніше засіяних полях (в серпні) спостерігається поява 1-3-х справжніх листків. В цілому стан посівів задовільний і хороший, додають фахівці.

Читайте також: Дефіцит добрив ускладнює проведення посівної озимих культур

Джерело: agroportal.ua


Нравится
Новини України
Останні новини