МінАПіП: на 27 липня 2011 р. українські аграрії зібрали більше 27 млн. т зерна - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

МінАПіП: на 27 липня 2011 р. українські аграрії зібрали більше 27 млн. т зерна

В Україні станом на 27 липня 2011 р. було зібрано 27,2 млн. т зернових культур при середній врожайності 29,5 ц / га. Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства М. Присяжнюк, передає прес-служба відомства.

За інформацією міністра, на сертифіковані зернові склади надійшло вже понад 5 млн. т зерна.

"Незважаючи на несприятливі погодні умови, порівняно з минулими роками збиральні роботи проводяться більш організовано. У жнивах задіяно 53,5 тис. зернозбиральних комбайнів. Крім того, додатково залучено майже 6 тис. одиниць високопродуктивних зернозбиральних комбайнів в складі механізованих прибиральних загонів. У міру дозрівання зернових зазначена техніка пересувається в центральні та північні регіони. Також, здійснюється перекидання зернозбиральних комбайнів між районами і господарствами в межах областей ", - заявив М. Присяжнюк.

Він повідомив, що на сьогодні вже повністю завершено збирання озимих зернових у Херсонській та Миколаївській областях, практично завершена - у Криму та Одеській області. Найбільше зерна намолочено в Одеській (2,5 млн. т), Херсонській і Миколаївській областях (по 2,2 млн. т).

http://www.proagro.com.ua/

 


Новини України
Останні новини