Мораторій на продаж земель в Україні пропонується продовжити на 5 років - Агропортал

Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Мораторій на продаж земель в Україні пропонується продовжити на 5 років

Мораторій на продаж земель в Україні пропонується продовжити на 5 років

Чинний в Україні мораторій на продаж або інші види відчуження земель сільськогосподарського призначення пропонується продовжити до 1 січня 2024 г. Дану пропозицію міститься в законопроекті рег.№9355 від 30 листопада ц.р. зареєстрованому у Верховній Раді України депутатом фракції «Блок Петра Порошенка» Олегом Барною.

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, необхідність цього заходу обумовлена ​​«значною заполітизованістю діяльності Верховної Ради України поточного скликання і в зв'язку з тим, що питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення став засобом спекуляції і маніпуляції окремих політиків і окремих політичних партій».

Відзначимо також, що 4 грудня в парламенті було зареєстровано ще три законопроекти з даного питання - рег.№9355-1, внесений народним депутатом Григорієм Шверк (фракція «Блок Петра Порошенка), рег.№9355-2, автор народний депутат Олексій Мушак ( також фракція «блок Петра Порошенка) і рег.№9355-3, зареєстрований народними депутатами Олександром Вілкулом та Вадимом Новинським (фракція« Опозиційний блок »). Однак тексти цих документів в даний час на сайті парламенту України відсутні.

Нагадаємо, що, згідно з чинним законодавством, термін дії мораторію на продаж сільгоспземель в Україні закінчується 1 січня 2019 р

Читайте також: В умови страхування врожаю сої з держпідтримкою планується внести зміни

Джерело: zol.ru


Новини України
Останні новини