Україна в найближчому майбутньому може виробляти 80 млн. т зерна на рік - М. Безуглий - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Україна в найближчому майбутньому може виробляти 80 млн. т зерна на рік - М. Безуглий

Україна в найближчому майбутньому може виробляти 80 млн. т зерна на рік. Про це 28 липня 2011 р. на прес-конференції повідомив президент Національної академії аграрних наук України М. Безуглий, передає УНІАН.

"Є підстави вважати, що в найближчі роки Україні може вийти на 80 млн. т зерна на рік", - сказав він.

За словами М. Безуглого, в 2015 р. урожай складе вже 71 млн. т. Це вивірена цифра, підкреслив він, яка досяжна, якщо будуть витримані технології вирощування та збирання зернових культур, що зараз не робиться через дефіцит коштів. У зв'язку з цим, культури недостатньо удобрюються і т.д. Дані розрахунки проведені фахівцями Національної академії аграрних наук, які розробили Програму розвитку виробництва зерна.

М. Безуглий зазначив, що в Україні необхідно збільшити кількість внесених в землю добрив в 3 рази, крім того, сьогодні потреба у захисті рослин від шкідників і хвороб задовольняється на 33%. "В результаті цього ми бачимо нереалізованість генетичного потенціалу", - сказав він.

Україна може стати світовим ініціатором створення запасів зерна, вважає М. Безуглий. Зокрема, в Україні такі запаси повинні складати 10 млн. т. Він повідомив, що відповідна службова записка про необхідність створення світових запасів зерна спрямована академією та Міністерством аграрної політики і продовольства Президенту України В. Януковичу.

http://www.proagro.com.ua/

 


Новини України
Останні новини