Мінприроди України звернулося до ЄС через деякі пестициди - Агропортал

Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Мінприроди України звернулося до ЄС через деякі пестициди

Мінприроди України звернулося до ЄС через деякі пестициди

Міністерство екології та природних ресурсів України звернулося до Європейського Союзу за рекомендаціями і консультаціями, які стосуються використання деяких видів пестицидів, на забороні яких наполягають бджолярі та громадські організації.

Про це заявив заступник міністра екології та природних ресурсів України Віктор Вакараш під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо пожежонебезпечної ситуації в Україні, передає agropolit.com.

«Проблематика, яка існує з питань, що виникли в процесі використання (агрохімікатів і пестицидів – ред.), враховуючи звернення бджолярів і громадських організацій – вони наполягають на забороні використання окремих видів пестицидів. З цією метою, зважаючи на те, що у нас є меморандуми щодо використання пестицидів і агрохімікатів, Мінприроди звернулось до Євросоюзу з метою отримання рекомендацій і консультацій, яким чином нам поступати з тим переліком – їх біля 50 – на забороні яких в нашій державі наполягають», — сказав Вакараш.

Читайте також: У Мінагрополітики обговорили удосконалення законодавства по СЗР

Джерело: agravery.com


Новини України
Останні новини