До державної реєстрації допустили низку нових ЗЗР - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

До державної реєстрації допустили низку нових ЗЗР

До державної реєстрації допустили низку нових ЗЗР

На початку липня у Мін’юсті зареєстрували наказ МОЗ щодо гігієнічних нормативів та регламентів безпечного застосування засобів захисту рослин. Про це повідомила прес-служба Європейської Бізнес Асоціації.

Цього року вперше в історії незалежної України не було вчасно затверджено цілий ряд гігієнічних нормативів та регламентів безпечного застосування засобів захисту рослин. Тож, фактично, такою ситуацією була зупинена можливість державної реєстрації препаратів для захисту рослин.  

    «За нашою інформацією, 5 липня нормативи та регламенти було зареєстровано, хоча вони і досі не опубліковані. Дана реєстрація завершує процес державних випробувань та дає можливість розпочати державну реєстрацію засобів захисту рослин. Таким чином, офіційний статус отримали нормативи на майже 750 продуктів», — пояснив координатор Агрохімічного комітету Європейської Бізнес Асоціації Віктор Погорілий.

Окрім того, до державної реєстрації була допущена ціла низка препаратів нового покоління. Тож ще до початку осінньої посівної вони можуть потрапити до фермерів.

Читайте також: В Україні зареєстровано тільки один препарат для захисту ягід

Джерело: kurkul.com


Новини України
Останні новини