Кабмін затвердив умови спільного з ЄІБ проекту фінансування українських підприємств АПК - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Кабмін затвердив умови спільного з ЄІБ проекту фінансування українських підприємств АПК

Кабмін затвердив умови спільного з ЄІБ проекту фінансування українських підприємств АПК

Кабінет міністрів України затвердив вимоги до банків-учасників спільного з Європейським інвестиційним банком проекту «Основний кредит для аграрної галузі - Україна» і валютно-фінансові умови субфінансірованія. Загальна вартість проекту становить 800 млн євро. Про це 10 липня повідомила прес-служба Міністерства фінансів України.

В рамках проекту планується надання довгострокового фінансування за первинне виробництво зернових і олійних культур, а також за розвиток, модернізацію та сертифікацію потужностей для сушіння, очищення, сортування, тестування і зберігання зернових і олійних культур.

«Міністерство фінансів активно працює над залученням довгострокових фінансових ресурсів в економіку України. Реалізація проекту позитивно вплине на бізнес-клімат, створить передумови для активізації інвестиційної діяльності, допоможе українським аграріям наростити виробничі потужності і створити нові робочі місця », -розповів заступник міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Гелетій.

Згідно з повідомленням, кошти проекту будуть надані малим і середнім підприємствам аграрної галузі України, а також будуть інвестовані в інфраструктуру операторів державного сектора.

Читайте також: Аграрний товарообіг між Україною і Китаєм за 5 місяців 2019 року склав більше $ 860 млн.

Джерело: apk-inform.com


Новини України
Останні новини