В Україні стартував сезон виробництва цукру - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

В Україні стартував сезон виробництва цукру

В Україні стартував сезон виробництва цукру

В Україні стартував сезон виробництва цукру. Першим його почав «Радехівський цукор», який 1 вересня почав переробляти цукрові буряки врожаю 2019 р

Про це повідомляє прес-служба «Укрцукор».

За словами агронома-грунтознавця підприємства «Радехівський цукор» Василя Косаря, на полях компанії «Західний Буг», які є сировинною зоною «Радехівського цукрового заводу», збір цукрових буряків почався з 27 серпня. Загальна площа, яка підлягає прибиранню, становить 8,2 тис. Га, а збирати аграрії планують цукровий буряк до 5 грудня, в залежності від погодних умов.

    «У поточному році більшість цукрових заводів відклали початок нового сезону переробки буряка на більш пізні терміни. Причиною, як ми і раніше вказували, стали несприятливі погодні умови, оскільки в більшості регіонів України через спекотну і суху погоду утворилася ґрунтова кірка, що ускладнює технологічний процес збирання врожаю. В інших частинах країни через сильні дощі знизилася цукристість коренеплодів, тому аграрії припинили польові роботи, очікуючи підвищення якісних показників врожаю. Саме ці фактори впливають на зниження темпів збирання цукрових буряків », - розповіла заступник голови правління НАЦУ« Укрцукор »Руслана Яненко.

Згідно з повідомленням, очікується, що ситуація на полях покращиться, і більшість заводів запрацюють до кінця вересня.

Нагадаємо, що в новому сезоні виробництва цукру в Україні працюватимуть 32 цукрових заводи, що в порівнянні з минулим роком, на 10 заводів менше.

Читайте також: В Україні зібрано майже 40 млн тонн зерна

Джерело: latifundist.com


Новини України
Останні новини