Один з регіонів України втрачає небувалу кількість врожаю кукурудзи - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Один з регіонів України втрачає небувалу кількість врожаю кукурудзи

Один з регіонів України втрачає небувалу кількість врожаю кукурудзи

На Чернігівщині аграрії скаржаться на недобір врожаю кукурудзи, через діфіціта вологи. Нерівномірні і локальні опади протягом вегетації культур викликали рекордні втрати врожаю.

Найнижчі показники в агропідприємствах Бобровицького, Прилуцького, Козелецького та Семенівського районів.

На думку регіонального менеджера компанії «Океан Інвест» Олександра Захаренка, втрати в деяких районах будуть значними. Через жахливі погодні умови, в деяких районах дощів не було протягом 50 днів, прогноз дуже сумний. Якщо в цьому році на 2-3 т аграрії вийдуть по кукурудзі, то це буде добре. Залишилися надії на соняшник, що за рахунок своєї посухостійкості, він зможе принести непоганий урожай.

Як повідомляють в підприємстві «Прогрес» недостачу врожаю оцінюють мінімум в 10% від прогнозу (з 2,2 тис. Га площ під кукурудзою - 770 га). Якщо в минулому році продуктивність була на рівні 10 т / га, то в цьому рекордне зменшення врожаю уникнути не вийде. Також погодні умови вплинули і на рапс, посіви просто висихають і деяким агропідприємствам довелося навіть пересівати.

Також відзначають, що в порівнянні з минулим роком ситуація критична. Можливо, вийде зібрати близько 60% врожаю, хоча на деяких підприємствах вдасться зібрати 90% врожаю, але є де буде 20-30%.

Читайте також: Українським фермерам бракує вітчизняного насіння цукрової кукурудзи

Джерело: agro-smart.com.ua


Новини України
Останні новини