У Заворичах під Києвом відкрито новий елеватор - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У Заворичах під Києвом відкрито новий елеватор

У Заворичах під Києвом відкрито новий елеватор

7 листопада на Київщині (с. Заворичі, Броварського р-ну) СТОВ «Заворичі» відкрило новий елеватор, пише propozitsiya.com.

Елеватор розташований поблизу залізничної станції Заворичі і має зручні під'їзні автодороги. В даному регіоні вирощують на великих площах зернові культури, зокрема, кукурудзу.

  «Хлібоприймальних пунктів розрахований на одночасне зберігання 30 тис. Тонн зернових. Маємо 6 силосів об'ємом по 5 тис. Тонн. У 2020 році плануємо ввести в експлуатацію другу лінію - ще 3 силосу по 5 тис. Тонн. І вже з 2020 року елеватор запрацює на повну силу - 45 тис. Тонн. А в перспективі, можливо, буде і переробка зерна », - розповів директор елеватора Ігор Гапоненко.

Він додав, що будівництво було проведено відповідно до сучасних вимог і з використанням високоякісного як іноземного так і вітчизняного обладнання, яке досить ретельно підбиралися. Зокрема, силосу були закуплені у англійської фірми, які залучили українського замовника високою щільністю цинкового покриття - 650 г / м2. Сушарки встановили італійської компанії Bonfanti. Вони мають потужність 25-28 т / год, залежно від якості зерна. Транспортери, які за годину здатні перевалювати 80-100 тонн, поставила прибалтійська фірма. Терезам віддали перевагу вітчизняного виробництва. «Загалом, при виборі обладнання ми керувалися співвідношенням ціни і якості», - розповів Ігор Гапоненко.

Читайте також: "Епіцентр К" інвестував в нові елеваторні комплекси 3 млрд грн

Джерело: propozitsiya.com


Новини України
Останні новини