ЄС не вимагає відкрити ринок української землі для іноземців, - посол ЄС - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

ЄС не вимагає відкрити ринок української землі для іноземців, - посол ЄС

ЄС не вимагає відкрити ринок української землі для іноземців, - посол ЄС

Євросоюз не вимагає від України відкрити ринок землі для іноземних інвесторів, адже в самому Євросоюзі немає єдиних правил покупки землі іноземцями, заявив посол ЄС в Україні Матті Маасікас.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на "Українську правду".

    "У ЄС немає позиції з цього приводу з тієї причини, що в самому Євросоюзі немає єдиних правил покупки землі іноземцями. Саме тому і в Угоді про асоціацію немає положення про земельну реформу", - сказав він.

Маасікас додає: "Повірте: все дипломати, що працюють у вашій країні, знають, наскільки це чутливе питання. Я прекрасно розумію побоювання ваших фермерів, іноземні інвестори можуть взяти кредит під набагато менші відсотки".

За його словами, влада України повинна ввести "запобіжники", зокрема схеми підтримки дрібного сільгоспбізнесу, програми кредитування, щоб селяни мали реальну можливість купити землю.

    "Звичайно ж, закордонним інвесторам, в тому числі тим, хто вже обробляє землю в Україні, хотілося б мати таку можливість, але повторюся: ми не сліпі і не глухі, ми розуміємо, які питання це викликає. І з боку ЄС такої вимоги немає , ми цього не регулюємо ", - додав посол.

Читайте також: Болгарія відкриває ринок землі для громадян ЄС

Джерело: propozitsiya.com


Новини України
Останні новини