Російські лобісти намагаються вплинути на розслідування МЕРТ щодо імпорту добрив в Україну - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Російські лобісти намагаються вплинути на розслідування МЕРТ щодо імпорту добрив в Україну

Російські лобісти намагаються вплинути на розслідування МЕРТ щодо імпорту добрив в Україну

Росія в обхід санкцій поставляє добрива на український ринок через інші країни. Російські добрива заборонені до ввезення в Україну з липня 2019 року.

Серед учасників спеціальних розслідувань Міністерства економічного розвитку України щодо імпорту в Україну азотних і комплексних добрив виявилися лобістські структури з Російської Федерації - торгове представництво РФ в Україні, а також Російська асоціація виробників добрив .

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УНІАН.

Таким чином, російські лобістські структури беруть активну участь в розслідуваннях Мінекономрозвитку України та Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі (МКМТ), метою яких є виявлення фактів потрапляння в Україну заборонених російських добрив через інші країни.

"В той час, як МЕРТ і МКМТ проводить спеціальні розслідування щодо можливих фактів обходу українських санкцій російськими виробниками добрив шляхом переорієнтації своїх торгових потоків в Україну через треті країни, російські організації включаються в процес розслідувань", - повідомляє видання.

За його даними, розслідування МКМТ і Мінекономрозвитку не мають прямого відношення до виробників мінеральних добрив з РФ. Російські добрива заборонені до ввезення на митну територію України з липня 2019 року. У грудні 2019 року Кабінет міністрів України продовжив термін дії санкцій щодо російських добрив до кінця 2020 року.

Читайте також: Українські виробники азотних добрив збільшують експорт

Джерело: propozitsiya.com


Новини України
Останні новини