ВР України прийняла закон про планування використання земель - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

ВР України прийняла закон про планування використання земель

ВР України прийняла закон про планування використання земель

Верховна Рада України на засіданні 17 червня ухвалила в другому читанні законопроект №2280 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів з планування використання земель», який передбачає зонування земель в межах територій ОТГ і розробку комплексних планів просторового розвитку громад. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Згідно з положеннями прийнятого закону, громадянин України, який бажає безоплатно приватизувати земельну ділянку або отримати в користування земельні ділянки державної або комунальної власності, в електронному вигляді через Публічну кадастрову карту повинен буде подати відповідну заявку до компетентного органу.

Зміна цільового призначення земель сільськогосподарського призначення здійснюється за умови відшкодування власником і / або користувачем земельної ділянки втрат сільськогосподарського виробництва, крім випадків, визначених законом. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про зміну цільового призначення земельної ділянки здійснюється за умови відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва власником (користувачем).

Також законом визначається процедура відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва при зміні цільового призначення земельних ділянок.

Читайте також: Аграрні асоціації розкритикували ідею меморандуму щодо квот на імпорт добрив

Джерело: apk-inform.com


Новини України
Останні новини