В Україні планують побудувати найбільший глибоководний порт на Чорному морі за $ 5 млрд - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

В Україні планують побудувати найбільший глибоководний порт на Чорному морі за $ 5 млрд

В Україні планують побудувати найбільший глибоководний порт на Чорному морі за $ 5 млрд

В акваторії Березанського лиману в Очаківському районі Миколаївської області планують побудувати найбільший глибоководний порт на Чорному морі.

У порту, згідно з повідомленням, в тому числі будуть зерновий і маслоналивной термінали.

Автором ідеї порту виступає компанія «Березань порт». Побудувати морський порт в повному обсязі під Очаковом планують за 3 роки і $ 5 млрд. Всього проект зі створення порту, аеропорту, ж / д терміналу і індустріальної зони оцінюють в $ 60 млрд. Планований вантажообіг - 120 млн т на рік.

«Порт необхідно будувати для успішної конкуренції з російськими та румунськими портами і максимально вигідного використання транзитних можливостей України», - зазначено в презентації проекту.

Об'єкт буде інтермодальним хабом, де будуть перетинатися морської, річкової, ж / д транспорт та вантажний аеропорт. Також плануються своя теплоелектростанція, нафтоналивний термінал, два термінали сипучих вантажів, кілька контейнерних терміналів, завод з виробництва вітряних турбін, НПЗ, ж / д термінал, вертолітний майданчик і туристичний комплекс.

Згідно з повідомленням, компанія «Березань порт» провела попередні переговори з інвестиційними фондами із Західної Європи і Близького Сходу про участь в консорціумі і фінансуванні даного проекту.

Читайте також: В Україні планують ввести плату за користування дорогами для вантажівок

Джерело: latifundist.com


Новини України
Останні новини