На українському підприємстві перероблятимуть коноплі - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

На українському підприємстві перероблятимуть коноплі

На українському підприємстві перероблятимуть коноплі

   Компанія ТОВ «Хемптехно» створила обладнання для первинної переробки трести конопель. Лінія дозволяє переробляти сировину різної якості, від соломи до трести, з хаотичним розташуванням їх у шарі сировини як в рулонах, так і в тюках.


   «На виробництво прийматимуть сировину з фермерських господарств, які мають ліцензію на вирощування конопель. Розрахункова продуктивність ЛПЛ (переробка вхідної сировини) — до 1 т/год. Потужність електрообладнання ЛПЛ (без системи аспірації пилу) — 35 кВт», — йдеться в повідомленні.

   Зазначимо, що волокно і костриця, одержане за запропонованою технологією, знаходить широке застосування у різних сферах сучасної промисловості: біопластик, будівельні матеріали, текстиль, медицина, військово-промисловий комплекс та ін.

   «На сьогодні вже проведено успішні заводські випробування промислового зразка лінії з переробки луб’яних культур (ЛПЛ), що стало початком позитивних змін в напрямку одержання натуральної, екологічно чистої продукції з промислових конопель», — розповіли у компанії.

   Слід додати, що ця розробка є першою українською лінією з переробки трести промислових конопель, яка є плідною роботою фахівців компаній ТОВ «Хемптехно», Інституту луб'яних культур (м.Глухів) та заводу ТОВ «Укр.Агро-сервіс».

Читайте також: Українські вчені розробляють новий гібрид паливного ріпаку

Джерело:tripoli.land


Новини України
Останні новини