Всесвітній банк закликає Україну прискорити створення законодавчої для своєчасного запуску ринку землі - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Всесвітній банк закликає Україну прискорити створення законодавчої для своєчасного запуску ринку землі

Всесвітній банк закликає Україну прискорити створення законодавчої для своєчасного запуску ринку землі

Всесвітній банк закликає Україну прискорити прийняття законів, необхідних для своєчасного запуску ринку землі, який очікується в липні 2021 р Про це йдеться в зверненні директора Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Арупа Банерджі, повідомило агентство УНІАН.

Як наголошується в зверненні, відповідно до підрахунків Світового банку, створення необхідних нормативних актів та процес імплементації можуть зайняти, щонайменше, дев'ять місяців.

«Тому дуже важливо прийняти відповідні закони не пізніше кінця вересня цього року. Якщо держава не встигне це зробити в строк через затримки, яких цілком можна уникнути, існує реальний ризик того, що в день відкриття ринку землі Україна втратить цей золотий шанс », - підкреслив А.Банерджі.

Також у Світовому банку припускають, що відкриття ринку землі при відсутності суворих правових і регуляторних гарантій зробить ринок уразливим перед потужними гравцями, поглибить корупцію і нерівність.

За розрахунками Світового банку, завдяки земельній реформі Україна зможе стабільно щорічно додавати майже по одному відсотку до темпів свого економічного зростання.

Читайте також: Капітальні інвестиції в економіку України різко скоротилися, чи не найбільше - в сільське господарство

Джерело: apk-inform.com


Новини України
Останні новини