Комітет Європарламенту схвалив визнання системи сертифікації насіння України - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Комітет Європарламенту схвалив визнання системи сертифікації насіння України

Комітет Європарламенту схвалив визнання системи сертифікації насіння України

Аграрний комітет Європарламенту підтримав визнання української системи сертифікації насіння, йдеться в повідомленні асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

Як зазначається, відповідне рішення і підсумки голосування були розміщені на сайті комітету. Надалі рішення планується виноситися на голосування Європарламенту.

На думку експертів, прийняття даного рішення матиме позитивний вплив на всіх учасників ринку, надавши можливість експортувати вирощені в Україні насіння в даний час закриті країни ЄС і поліпшить ситуацію з виробництвом насіння, і стимулюванням інвестицій в цей сектор.

«УКАБ і український аграрний бізнес вітають ухвалення даного рішення аграрного комітету і чекають якнайшвидший розгляд даного проекту в Європарламенті. Це позитивно вплине не тільки на виробників насіння, а й українських аграріїв.

Тепер аграрії будуть впевнені в якості закуплених українського насіння і відповідно високим стандартам ЄС, і більш активно розглядати варіант інвестування в насіннєвий бізнес і вирощування насіння з високою доданою вартістю замість товарної продукції », - зазначив координатор комітетів УКАБ Олег Нестеров.

Читайте також: Вперше в історії України сорти пшениці вітчизняної селекції досягли врожайності 140 ц/га

Джерело: propozitsiya.com


Новини України
Останні новини