Україна і Великобританія спростили залучення британських інвестицій в українську економіку - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Україна і Великобританія спростили залучення британських інвестицій в українську економіку

Україна і Великобританія спростили залучення британських інвестицій в українську економіку

В ході візиту президента України Володимира Зеленського в Великобританію 8 жовтня було підписано Меморандум про взаєморозуміння, яким передбачається відновлення роботи на українському ринку агентства з підтримки британського експорту UK Export Finance. Про це повідомила прес-служба Офісу президента України.

Відповідно до підписаного меморандуму, UKEF зможе надати кредитні гарантії в розмірі до 2,5 млрд фунтів стерлінгів для британсько-українських торгових контрактів.

«Ці кошти можуть бути використані для реалізації інвестиційних проектів в таких пріоритетних галузях, як безпека і оборона, сільське господарство, інфраструктура, енергетика та охорона здоров'я. Але ми не обмежуємося лише ними », - зазначив, коментуючи підписання документа, В.Зеленський.

Як уточнюється, UKEF підтримує експорт всіх видів товарів і послуг з Великобританії. Кредити будуть видаватися на 10 років під дуже привабливу ставку - 2,5% в євро і 3,5% в фунтах стерлінгів. Пільговий період кредиту, коли можна не виплачувати відсотки, - 3 роки, рівень локалізації британської частки виробництва - 20%, що є найнижчим подібною вимогою серед інших експортно-кредитних агентств Заходу.

Читайте також: Україна та Китай збільшать обсяги торгівлі продукцією АПК

Джерело: apk-inform.com


Новини України
Останні новини