В Україні запустили новий завод з виробництва міндобрив - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

В Україні запустили новий завод з виробництва міндобрив

В Україні запустили новий завод з виробництва міндобрив

Компанія «Українські мінеральні добрива» (РОЗУМУ) ввела в експлуатацію комплекс з виробництва мінеральних добрив у Кривому Розі. Про це 13 жовтня повідомила прес-служба компанії.

«Основний продукт, який буде випускати нове підприємство - азотно-сірчані і комплексні добрива, створені на основі сульфату амонію. Виробничі потужності нового виробника дозволяють забезпечити українських аграріїв готовою продукцією в обсязі до 100 тис. Т щорічно. Загальний обсяг інвестицій в проект склав більше $ 11 млн », - уточнюється в повідомленні.

Як зазначив генеральний директор РОЗУМУ Олексій Афанасьєв, новий виробничий комплекс застосовує енергоефективну та екологічно безпечну технологію виробництва гранульованих добрив, базуючись на технології компактування.

«Наш завод дозволяє виробляти тверді полікомпонентні добрива, адаптовані до вимог певного регіону, грунту, культури і кліматичних умов. Добрива, які ми виробляємо, орієнтовані на потреби сучасного сільського господарства. З наступного року ми плануємо розширити асортимент і збільшити потужності для виробництва вітчизняних добрив третього покоління », - додав А.Афанасьев.

Також наголошується, що «Українські мінеральні добрива» готові здійснювати поставку продукції, що виробляється в будь-яку точку України автомобільним або залізничним транспортом. Добриво відвантажується біг-бегах по 900 кг.

Читайте також: Україна прибрала ввізні мита на ввезення добрив з Росії

Джерело: tripoli.land


Новини України
Останні новини