Підвищення тарифів на електроенергію може призвести до зупинки хімпідприємств, які виробляють добрива, - Союз хіміків України - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
  • Головна
  • ::
  • Новини
  • ::
  • Новини України
  • ::
  • Підвищення тарифів на електроенергію може призвести до зупинки хімпідприємств, які виробляють добрива, - Союз хіміків України
Курсы НБУ на сегодня

Підвищення тарифів на електроенергію може призвести до зупинки хімпідприємств, які виробляють добрива, - Союз хіміків України

Підвищення тарифів на електроенергію може призвести до зупинки хімпідприємств, які виробляють добрива, - Союз хіміків України

Підвищення будь-яких тарифів на електричну енергію в Україні може призвести до зупинки хімічних підприємств, що випускають мінеральні добрива, що несе загрозу продовольчій безпеці країни, заявив президент Союзу хіміків України Олексій Голубов.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ukranews.com.

«Ми категорично проти підвищення тарифів на електроенергію в будь-якому варіанті, будь то генерація, передача або розподіл електроенергії. Це призведе до зупинки основних потужностей хімзаводів, які випускають мінеральні добрива. А це, в свою чергу, спричинить за собою дефіцит добрив, неврожай і т. Д., Аж до появи загрози продовольчій безпеці України », - зазначив він.

За словами Голубова, зараз середня рентабельність хімпідприємств становить 1,3%.

«Підприємства балансують на межі збитковості і можуть зупинитися в будь-який момент. Якщо це станеться, то кому буде потрібна ця дорога електроенергія? », - підкреслив він.

Голубов також висловив думку, що постійне зростання тарифів на електроенергію пов'язаний із завищеними цінами на «зелену» електроенергію СЕС і ВЕС.

«Держава не знає, як платити за цими« зеленим »тарифом. Чому це перекладають на плечі промисловості, яка і так ледь животіє? Будь-яке підвищення тарифів згубно позначається на всій промисловості », - констатував він.

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) має намір підвищити тариф «Укренерго» на передачу електричної енергії на 30,2%, або на 72,53 гривень / МВт-год до 312,76 гривень / МВт-год на грудень 2020 року.

Також «Укренерго» пропонує збільшити в 2,08 рази або на 260,8 гривень / МВт-год до 501,03 гривень / МВт-год свій тариф на передачу електроенергії на 2021 рік.

Читайте також: В Україні запустили новий завод з виробництва міндобрив

Джерело: propozitsiya.com


Новини України
Останні новини