Мінекономіки запропонувало учасникам зернового ринку Меморандум щодо виконання форвардних контрактів - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Мінекономіки запропонувало учасникам зернового ринку Меморандум щодо виконання форвардних контрактів

Мінекономіки запропонувало учасникам зернового ринку Меморандум щодо виконання форвардних контрактів

28 жовтня відбулося нарада з учасниками зернового ринку за участю міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігоря Петрашко, заступника міністра Тараса Висоцького, представників профільних асоціацій, Торгово-промислової палати України та народних депутатів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на me.gov.ua.

Зустріч стала черговим етапом відкритого діалогу між усіма стейкхолдерами ринку для обговорення і вироблення найбільш оптимального механізму запобігання можливих суперечок пов'язаних з виконанням форвардних контрактів.

«Збереження балансу і стабільності у відносинах між виробниками, трейдерами і переробниками, а також вирішення спірних моментів є важливим завданням для нас. У таких ситуаціях міністерство виступає як відкрита платформа, на якій спільно з усіма сторонами ми повинні шукати взаємовигідний формат врегулювання складних ситуації, в тому числі і за форвардними контрактами. І одним з таких форматів може стати Меморандум, адже практика використання подібних документів вже показала свою дієвість », - зазначив міністр Ігор Петрашко.

Він зазначив, що Меморандум - це не зобов'язуючий документ, але це важливий орієнтир руху для його учасників.

Міністр закликав усіх представників активно включитися в процес напрацювання спільних та власних взаємовигідного Меморандуму, який би максимально враховував інтереси всіх сторін.

Зі свого боку, представники ринку подякували міністерство за якісний діалог, можливість дискусій і спільних напрацювань, а також відзначили успішне дотримання умов по зерновому Меморандуму, зокрема, безперебійного постачання зерна та сільськогосподарської продукції на експорт в період коронакрізіса.

Читайте також: В Україні затвердили власну систему сертифікації органічного виробництва

Джерело: propozitsiya.com


Новини України
Останні новини