Дефіцит продовольства Україні не загрожує - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Дефіцит продовольства Україні не загрожує

Дефіцит продовольства Україні не загрожує

Міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк впевнений, що дефіцит продовольства Україні не загрожує.

Про це він заявив в ході онлайн-конференції на сайті видання Комсомольська правда в Україні.

"Цього року ми докладаємо всіх зусиль, щоб дефіциту не було ні в одній групі сільськогосподарської продукції. Принаймні, показники збору всіх зернових, зернових, які йдуть на виробництво круп, показники виробництва м'яса, овочів, показники ринку споживання і прогноз споживання говорять про те, що дефіциту не буде ", - запевнив глава відомства.

Як пояснив міністр, на сьогоднішній день Аграрний фонд закупив досить велика кількість зернових, цукру і закуповує молочну продукцію, зокрема вершкове масло, для того, щоб робити інтервенції в разі сплеску цін.

Але міністр попередив, що багато чого залежить від виконання планів з експорту. У цьому ключі Присяжнюк відзначив позитивні зрушення в експорті овочів українського виробництва. "За друге півріччя 2010 року та за перше півріччя 2011 року ми в два рази збільшили обсяги експорту. ... Це говорить про те, що нашу продукцію визнають, у тому числі і овочеву, що є сигналом для збільшення виробництва цієї групи сільгосппродукції", - резюмував він.

http://ukrapk.com/

 


Новини України
Останні новини