Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
  • Головна
  • ::
  • Новини
  • ::
  • Новини України
  • ::
  • Компанія "KMZ Industries" поставить устаткування для зберігання та обробки зерна на ВАТ "Єйський портовий елеватор"
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Компанія "KMZ Industries" поставить устаткування для зберігання та обробки зерна на ВАТ "Єйський портовий елеватор"

Компанія "KMZ Industries" уклала договір на поставку обладнання з ВАТ "Єйський портовий елеватор". Договором передбачена поставка транспортного і елеваторного обладнання ємністю 15 000 т. Про це компанії "ПроАгро" стало відомо з повідомлення прес-служби підприємства.

Також в повідомленні зазначається, що ТОВ "Баришівська зернова компанія" і KMZ Industries підписали договір про постачання елеваторного обладнання для запуску другої черги елеватора загальною ємністю 11 500 т. Об'єкт планується ввести в експлуатацію в найкоротші терміни для того, щоб прийняти урожай кукурудзи цього сезону.

Довідка: KMZ Industries (ПАТ "Карлівський машинобудівний завод") - провідний український постачальник комплексних рішень для галузі зберігання і обробки зерна. Комплексні рішення включають розробку, проектування, виробництво, монтаж повного спектру обладнання для елеваторної промисловості, навчання персоналу і післяпродажний сервіс в режимі 24x7x365.

ТОВ "Баришівська зернова компанія" (Київська обл., Україна) спеціалізується на вирощуванні, а також реалізації зернових і олійних культур, надає послуги з первинної обробки та зберігання зерна.

ВАТ "Єйський портовий елеватор", (Краснодарський край, Російська Федерація) надає послуги з перевалки зернових та олійних культур на експорт.

http://www.proagro.com.ua/

 


Нравится
Новини України
Останні новини