Компанія "KMZ Industries" поставить устаткування для зберігання та обробки зерна на ВАТ "Єйський портовий елеватор" - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
  • Головна
  • ::
  • Новини
  • ::
  • Новини України
  • ::
  • Компанія "KMZ Industries" поставить устаткування для зберігання та обробки зерна на ВАТ "Єйський портовий елеватор"
Курсы НБУ на сегодня

Компанія "KMZ Industries" поставить устаткування для зберігання та обробки зерна на ВАТ "Єйський портовий елеватор"

Компанія "KMZ Industries" уклала договір на поставку обладнання з ВАТ "Єйський портовий елеватор". Договором передбачена поставка транспортного і елеваторного обладнання ємністю 15 000 т. Про це компанії "ПроАгро" стало відомо з повідомлення прес-служби підприємства.

Також в повідомленні зазначається, що ТОВ "Баришівська зернова компанія" і KMZ Industries підписали договір про постачання елеваторного обладнання для запуску другої черги елеватора загальною ємністю 11 500 т. Об'єкт планується ввести в експлуатацію в найкоротші терміни для того, щоб прийняти урожай кукурудзи цього сезону.

Довідка: KMZ Industries (ПАТ "Карлівський машинобудівний завод") - провідний український постачальник комплексних рішень для галузі зберігання і обробки зерна. Комплексні рішення включають розробку, проектування, виробництво, монтаж повного спектру обладнання для елеваторної промисловості, навчання персоналу і післяпродажний сервіс в режимі 24x7x365.

ТОВ "Баришівська зернова компанія" (Київська обл., Україна) спеціалізується на вирощуванні, а також реалізації зернових і олійних культур, надає послуги з первинної обробки та зберігання зерна.

ВАТ "Єйський портовий елеватор", (Краснодарський край, Російська Федерація) надає послуги з перевалки зернових та олійних культур на експорт.

http://www.proagro.com.ua/

 


Новини України
Останні новини