Дооцінка підвищить вартість землі в Україну на 75% - Держземагентство - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Дооцінка підвищить вартість землі в Україну на 75% - Держземагентство

Державне агентство земельних ресурсів (Держземагентство) розробило проект постанови уряду про внесення поправок в методику нормативної грошової оцінки землі с / х значення, які збільшать її середню вартість, починаючи з 2012 р., на 75%. Про це йдеться в повідомленні відомства, пише ІА "Укррудпром".

Зокрема, в Автономній Республіці Крим після такої переоцінки земля подорожчає в середньому з 12 тис. грн. / га до 21 тис. грн. / га.

"Не поспішайте продавати землю. Раджу переходити на договірні відносини з фермерськими господарствами", - заявив глава Рескомзему Криму А. Чабанов на виїзному раді в Красноперекопському районі Криму.

За його словами, селяни готові вже сьогодні продати близько 3 млн. га. У той же час, А. Чабанов висловив упевненість, що робити цього не варто, оскільки земля с / х значення продовжить дорожчати в майбутньому, а Держземагентство допоможе у консолідації паїв та оформленні єдиного документа на них.

Глава Рескомзему додав, що з прийняттям закону про ринок земель фермери отримають право отримувати кредити під заставу оренди землі.

http://www.proagro.com.ua/

 


Новини України
Останні новини