Ввезення цукрозамінників в Україну слід обмежити - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Ввезення цукрозамінників в Україну слід обмежити

Ввезення цукрозамінників в Україну слід обмежити

Субсидований експорт цукру до України з інших країн, а також ввезення сахарозаменяющіх речовин необхідно обмежити.

Переконаність у цьому висловив міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк в ході наради з розвитку цукрової галузі та перспектив виробництва біоетанолу, який пройшов у Вінницькій області.

Як повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства, за словами Миколи Присяжнюка, для забезпечення сталого розвитку бурякоцукрової галузі та нарощування виробництва необхідно захистити внутрішній ринок цукру.

Насамперед, за його словами, необхідно обмежити субсидований експорт цукру до України з інших країн у режимі вільної торгівлі. Крім того, такі обмежують заходи, відзначає глава відомства, повинні поширюватися і на цукрозамінники й інтенсивні підсолоджувачі, які ввозяться в Україну для потреб харчової, фармацевтичної та інших галузей. Ця продукція, за його даними, в середньому вже заміщає менше 300 тис. тонн українського цукру.

Нагадаємо, цього тижня Микола Присяжнюк заявив, що валовий збір цукрового буряка в країні через п'ять років може вирости до 60-65 млн. тонн на рік, у той час, як в поточному сезоні склав близько 14,7 млн. тонн. Надлишки цукру планується експортувати і частина цукрових буряків - направляти на виробництво біопалива.


Новини України
Останні новини