ПРИСЯЖНЮК: УКРАЇНСЬКІ АГРАРІЇ ЗАСІЯЛИ 99% ПОСІВНИХ ПЛОЩ - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

ПРИСЯЖНЮК: УКРАЇНСЬКІ АГРАРІЇ ЗАСІЯЛИ 99% ПОСІВНИХ ПЛОЩ

17 областей України закінчили осінню посівну компанію. Найкращі показники продемонструвало Полісся, де всі області виконали та перевиконали план посівної. Кіровоградська та Полтавські області відстають від лідерів. Там засіяно 86% і 80% від запланованих обсягів відповідно. Безперечними лідерами у виконанні програми посівної стали Донецька та Миколаївська області лісостепової зони, які перевиконали план на 5%. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.


«Озимими засіяно 9,2 млн. га земель, що практично дорівнює показникам минулого року. Ще задовго до початку посівної аграрії були повністю забезпечені усім необхідним насінням. Тому ми сподіваємося, що наступного року зібраний врожай зернових із запасом забезпечить наші внутрішні потреби», - зазначив очільник Мінагрополітики.

В цілому, Уряд планує збільшити обсяги сільгоспвиробництва на 5,7%, а зростання врожаю зернових складе до 54 млн. т. Саме такі показники закладені в проекті державної програми економічного і соціального розвитку України на 2012 рік.

«Успіхи у виконанні програми посіву озимих культур обумовлені повною готовністю сільських господарств до посівного сезону. Такі результати дозволять нам наступного року сформувати такий продовольчий запас, який дозволить уникнути дефіциту хлібобулочних виробів. Але найголовніше, саме завдяки ефективній діяльності аграріїв та таким високим результатам, ми зможемо гарантувати продовольчу безпеку країни», - зауважив Микола Присяжнюк.

http://www.minagro.gov.ua/


Новини України
Останні новини