Компанія "Яблуневий Дар" планує побудувати ще один завод з виробництва сокових концентратів в Україну - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Компанія "Яблуневий Дар" планує побудувати ще один завод з виробництва сокових концентратів в Україну

Найбільший в Україні виробник сокових концентратів - компанія "Яблуневий Дар", що входить у ГК TBFruit, планує побудувати ще один завод з переробки фруктів в Україні.Про це повідомили представники компанії. Новий завод буде спеціалізуватися на виробництві сокових концентратів і пюре.

Нове підприємство планується запустити вже до наступного сезону переробки. У компанії підтвердили, що вже вибрали майданчик для нового заводу, проте не уточнили, в якому регіоні країни вона розташовується.

В даний час потужності TBFruit з виробництва сокового концентрату об'єднує підприємство "Яблуневий дар", до якого входять 3 заводи: у Хмельницькому (потужність 1,2 тис. т переробки яблук на добу), Харкові (0,5 тис. т сировини на добу ) і в Городку Львівської області - (1 тис. т сировини на добу), а також плодоперерабативающій завод TBFruit Dwikozy (Польща). Раніше повідомлялося, що "Яблуневий Дар" планує побудувати завод з переробки фруктів у Грузії, інвестувавши в цей проект 12 млн. євро. Українська сторона припускає, що вже в 2012 р. нове підприємство візьме на переробку 50 тис. т винограду.

Група компаній TBFruit була створена в липні 2011-го, об'єднавши всі активи Тараса Барщовський: підприємство "Яблуневий Дар", польський плодоперерабативающій завод TBFruit Dwikozy, завод з переробки фруктів у Грузії, будівництво якого TBFruit почне у вересні ц.р., компанії "Танк Транс України" і Tank Trans Polska, займаються внутрішніми і міжнародними перевезеннями наливних вантажів автоцистернами, і садівничий комплекс, який зараз включає 550 га садів яблуні, вишні, полуниці та малини.

Компанія постачає концентратами, крім України, ще кілька країн Європи.


Новини України
Останні новини