Найкраще спортивне село України визначено! - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Найкраще спортивне село України визначено!

На минулих вихідних, з 11 по 13 листопада, на Івано-Франківщині у гірському селищі Ворохта пройшов спортивний огляд-конкурс «Найкраще спортивне село України» серед сільських та селищних рад, що проходив в рамках щорічних Всеукраїнських сільських спортивних ігор, які традиційно організовує Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» АПК України спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України. Цього разу спортивне свято було присвячене Дню працівників сільського господарства та ХХХ літнім Олімпійським іграм. 


Головною метою Всеукраїнських сільських спортивних ігор є залучення сільського населення до регулярних занять спортом, активізація фізкультурно-оздоровчої роботи серед сільського населення і працівників агропромислового комплексу та подальша пропаганда і розвиток масових та традиційних видів спорту на селі.

У цьому широкомасштабному святі приїхало взяти участь 25 команд з усіх куточків України. Близько 300 учасників зібралися на навчально-спортивній базі «Україна», щоб позмагатися за право називати саме своє село Найкращим. Впродовж 2 напружених днів сільські спортсмени змагалися з 9 видів спорту: плавання, легкоатлетичний крос, волейбол, міні-футбол, шахи, шашки, перетягування линви, гирьовий спорт і настільний теніс.

За підсумками результатів змагань, із загальною кількістю 138 очок, титул «Найкраще спортивне село України» та переможний Кубок ВФСТ «Колос» АПК України дісталися колективу з с. Боратин Волинської області. Збірна команда Боратинської сільської ради вже заявляла про себе на галузевих фестивалях та обласних змаганнях в минулому. Зокрема, Боратинський колектив завоював перше місце на обласних змаганнях за програмою сільських спортивних ігор Волині 2011 року «День здоров'я сільського трудівника» та став переможцем IX, X районних фестивалів 2009-2010 років з фізичної культури і спорту та срібним призером фестивалю 2011 року.

Друге місце завоював колектив с. Великий Дальник Одеської області із загальною кількістю 129 очок. Фізкультурно-спортивний клуб «Великий Дальник» теж має свої славні традиції, систематично бере участь у районних і обласних змаганнях. Футбольна команда й команда з перетягування линви – чемпіони Одеської області, а чоловіча й жіноча волейбольні команди – багаторазові призери обласних змагань.

Останнє призове місце дісталося вихідцям із східного регіону України – команді с. Половинкине Луганської області із загальною кількістю 119 очок. Село виховало чимало фізкультурників і спортсменів, які достойно виступили і цього разу на Всеукраїнських іграх.

Змагання дали можливість товариству «Колос» підбити підсумки усієї проведеної фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи у регіональних фізкультурно-спортивних організаціях ВФСТ «Колос» та намітити подальші орієнтири розвитку спорту у сільській території.

Прес-служба


Новини України
Останні новини