Тваринницький комплекс "АПК-Інвест" в 2012 р. збільшиться ще на 100 тис. голів свиней - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Тваринницький комплекс "АПК-Інвест" в 2012 р. збільшиться ще на 100 тис. голів свиней

Як стало відомо компанії "ПроАгро", компанія "АПК-Інвест" ввела в експлуатацію цех з утримання маточного поголів'я в своєму четвертому тваринницькому комплексі. Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.


Згідно з повідомленням, будівництво тваринницького комплексу, розрахованого на вміст 100 тис. товарних свиней на рік, ведеться з квітня 2011 р. Вже до кінця листопада ц.р. в нові приміщення будуть переведені перші тварини (маточне поголів'я).

Крім цеху маточного поголів'я, четвертий комплекс буде включати в себе два цехи відгодівлі, кожен з яких розрахований на утримання до 50 тис. голів свиней на рік. Постановка перших тварин на відгодівлю (товарне поголів'я) запланована на квітень наступного року, а до осені 2012 р. новий комплекс вийде на повну потужність, що дозволить "АПК-Інвест" відтворювати до 400 тис. голів свиней на рік.

На реалізацію даного проекту буде потрібно 350 млн. грн. Інвестиційна вартість всього напряму тваринництва - 2 500 млн. грн.

Постійне нарощування виробничих потужностей здійснюється в рамках реалізації стратегії компанії "АПК-Інвест", яка передбачає виробництво до 600 тис. голів на рік. На проектну потужність підприємство вийде до 2015 р.

Нагадаємо, що за підсумками 2010 р. компанія стала національним лідером м'ясного ринку відразу по двох позиціях - утримання товарного поголів'я (300 тис. голів) і промислового виробництва свинини (13,5 тис. т). Розширення потужностей тваринницького комплексу дозволить компанії впевнено закріпити лідерські позиції.

Довідка: Приватне акціонерне товариство "АПК-Інвест" реалізує найбільший інноваційний проект в агропромисловому секторі економіки України. У рамках вертикально-інтегрованого підприємства компанія здійснює повний замкнутий цикл виробництва охолодженої свинини - від вирощування зернових і виробництва комбікормів до тваринництва, м'ясопереробки і реалізації готової продукції. У 2011 р. в рамках існуючих напрямків почався розвиток нових бізнес-проектів.

"АПК-Інвест" володіє виробничими потужностями в Красноармійському та Костянтинівському районах Донецької області і є національним лідером промислового виробництва свинини. Основним акціонером компанії через ЗАТ "Укрінвест" є Б. Колесніков. На споживчому ринку компанія "АПК-Інвест" представлена ​​продукцією ТМ "М" ясна весна "і" Колбаспіщепром ".


Новини України
Останні новини