Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк перебуває з робочим візитом у Королівстві Саудівська Аравія. - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
  • Головна
  • ::
  • Новини
  • ::
  • Новини України
  • ::
  • Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк перебуває з робочим візитом у Королівстві Саудівська Аравія.
Курсы НБУ на сегодня

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк перебуває з робочим візитом у Королівстві Саудівська Аравія.

З 21 по 24 листопада 2011 р. Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк перебуває з робочим візитом у Королівстві Саудівська Аравія.


У ході візиту заплановані зустрічі Миколи Присяжнюка з Міністром сільського господарства Саудівської Аравії д-ром Фахдом Бальгунеймом; з Міністром фінансів Ібрагімом Аль-Ассафом, генеральним директором державного підриємства «Grain Silos and Flour Mills Organization» (закупівля зерна, зберігання у зерносховищах, підтримання резервного форду зерна, виробництво муки) Валідом Аль-Херіджі.

Також Микола Присяжнюк відвідає компанії: «ARASCO» (сфера діяльності – імпорт в Саудівську Аравію фуражного зерна, ячменю, кукурудзи. Виробництво продуктів харчування для тваринництва), «Alrasheed Greenhouses» (вирощування овочів в тепличних умовах), «Аль-Мараі» (виробництво молочної продукції).

«Саудівська Аравія - це потенційно наші торгові партнери, інвестори та покупці, в першу чергу, зернових, а також інших продуктів харчування та сільгосппродукції. У 2010 році товарообіг сільськогосподарської продукції між нашими країнами збільшився майже у 1,3 рази і виключно за рахунок експорту. Експортувалися: зернові та злаки, олія; яєчна продукція, тощо. Імпортувалися переважно овочі, рослини та коренеплоди. За 9 місяців 2011 року експортовано зернових (пшениці, ячменю та кукурудзи) на суму 374,4 млн.дол.США або 1,5 млн. тонн у ваговому еквіваленті. Українська Сторона готова і в подальшому нарощувати обсяги», - зазначив Микола Присяжнюк.Прес-служба


Новини України
Останні новини