Турецька імпортер соняшникової олії відкриває офіс в Україну - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Турецька імпортер соняшникової олії відкриває офіс в Україну

Як стало відомо компанії "ПроАгро" з повідомлення ІА "Дело", турецька компанія "Aves" відкриває офіс в Одесі. Таким чином, представники компанії сподіваються зміцнити свої торговельні відносини з українськими компаніями. Одеський офіс компанії "Aves" буде спеціалізуватися на торгівлі зерновими, олійними та рослинними оліями.


Нагадаємо, що "Aves" - одна з компаній, що входять до складу компанії "Aves Group". Розвиток торгівлі соняшниковою олією "Aves" почала з 2009 р.

Варто зазначити, що на 16 листопада ц.р. мінімальні закупівельні ціни на соняшникову олію в Україні становили 9 200 грн / тонна. Про це повідомив начальник відділу АПК Державного інформаційно-аналітичного центру "Держзовнішінформ" А. Одосій. За його словами, на минулому тижні ціна соняшникової олії на внутрішньому ринку небагато знизилася, на ринку ж соняшникової шроту продовжувала спостерігатися стабільна ситуація, яка прогнозується і в подальшому.

Ринок соняшнику в той же час практично не змінився: пропозиція насіння від сільгоспвиробників знаходилося на стабільному рівні, тому переробники мали можливість нормально закуповувати олійне сировину, однак багато аграріїв поки утримували свою продукцію.


Новини України
Останні новини