Експорт зерна в Саудівську Аравію за 9 місяців 2011 р. склав 1,5 млн. т - М. Присяжнюк - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Експорт зерна в Саудівську Аравію за 9 місяців 2011 р. склав 1,5 млн. т - М. Присяжнюк

З 21 по 24 листопада 2011 р. Міністр аграрної політики і продовольства України М. Присяжнюк перебуває з робочим візитом в Королівстві Саудівська Аравія. Про це повідомляє прес-служба МінАПіП.

Згідно з повідомленням, в ході візиту заплановані зустрічі М. Присяжнюка з міністром сільського господарства Саудівської Аравії Фахд Бальгунеймом; з міністром фінансів Ібрагімом Аль-Ассаф, генеральним директором державного підприємства Grain Silos and Flour Mills Organization (закупівля зерна, зберігання, в зерносховищах, підтримання резервного фонду зерна, виробництво борошна) Валідом Аль-Херіджі.

Також М. Присяжнюк відвідає компанії: ARASCO (сфера діяльності - імпорт в Саудівську Аравію фуражного зерна, ячменю, кукурудзи, виробництво продуктів харчування для тваринництва), Alrasheed Greenhouses (вирощування овочів в тепличних умовах), "Аль-Мара" (виробництво молочної продукції) .

"Саудівська Аравія - це потенційно наші торговельні партнери, інвестори і покупці, в першу чергу, зернових, а також інших продуктів харчування і сільгосппродукції. У 2010 р. товарообіг сільськогосподарської продукції між нашими країнами збільшився майже в 1,3 рази і виключно за рахунок експорту . Експортувалися: зернові і злаки, масло; яєчна продукція тощо. Імпортувалися переважно овочі, рослини і коренеплоди. За 9 місяців 2011 р. експортовано зернових (пшениці, ячменю та кукурудзи) на суму $ 374,4 млн. або 1,5 млн . т у ваговому еквіваленті. Українська сторона готова і надалі нарощувати обсяги ", - зазначив М. Присяжнюк.


Новини України
Останні новини