Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

КМУ схвалив проект Закону про грунти та їх родючість

КМУ схвалив проект Закону про грунти та їх родючість

Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону України «Про грунтах і їх родючості». Рішення датоване 23 листопада 2011, передає прес-служба Кабміну.

Законопроект передбачає гарантоване збереження унікального грунтового покриву країни, його екологічних і продуктивних функцій, створення необхідних умов ефективного використання грунтових ресурсів без негативних наслідків для наступних поколінь.

Проект закону спрямований на законодавче забезпечення:

- Раціонального використання та збереження грунтів Україні як важливого компонента навколишнього середовища і основного засобу сільськогосподарського виробництва, розширеного відтворення їх родючості;

- Дотримання землевласниками та землекористувачами науково обгрунтованих технологічних регламентів, правил високої культури землеробства, охорони грунтів при експлуатації, ліквідації та консервації об'єктів господарської та іншої діяльності;

- Своєчасне попередження та усунення явищ деградації грунтів та можливих еколого-економічних ризиків, пов'язаних з неправомірним, екологічно небезпечним землекористуванням.

Передбачається, що прийняття проекту закону і виконання його норм сприятиме раціональному використанню та збереженню унікальних за властивостями і потенціалу родючості грунтів Україні, попередження їх деградації, захисту від природних і техногенних впливів.


Нравится
Новини України
Останні новини