КМУ схвалив проект Закону про грунти та їх родючість - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

КМУ схвалив проект Закону про грунти та їх родючість

КМУ схвалив проект Закону про грунти та їх родючість

Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону України «Про грунтах і їх родючості». Рішення датоване 23 листопада 2011, передає прес-служба Кабміну.

Законопроект передбачає гарантоване збереження унікального грунтового покриву країни, його екологічних і продуктивних функцій, створення необхідних умов ефективного використання грунтових ресурсів без негативних наслідків для наступних поколінь.

Проект закону спрямований на законодавче забезпечення:

- Раціонального використання та збереження грунтів Україні як важливого компонента навколишнього середовища і основного засобу сільськогосподарського виробництва, розширеного відтворення їх родючості;

- Дотримання землевласниками та землекористувачами науково обгрунтованих технологічних регламентів, правил високої культури землеробства, охорони грунтів при експлуатації, ліквідації та консервації об'єктів господарської та іншої діяльності;

- Своєчасне попередження та усунення явищ деградації грунтів та можливих еколого-економічних ризиків, пов'язаних з неправомірним, екологічно небезпечним землекористуванням.

Передбачається, що прийняття проекту закону і виконання його норм сприятиме раціональному використанню та збереженню унікальних за властивостями і потенціалу родючості грунтів Україні, попередження їх деградації, захисту від природних і техногенних впливів.


Новини України
Останні новини