МінАПіП Україна вживає заходів для збереження озимих культур - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

МінАПіП Україна вживає заходів для збереження озимих культур

Міністерство аграрної політики і продовольства Україні вже почало підготовку до можливого пересіву озимих культур частини навесні 2012 р. За попередніми прогнозами, 1,5 млн. га озимих доведеться пересіяти. Але зробити остаточні висновки можна буде тільки навесні. Фахівці здійснюють постійний моніторинг стану посівів озимих і оцінюють можливі ризики, передає прес-служба МінАПіП.

Зараз несприятлива ситуація склалася в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській і Запорізькій областях, де через відсутність опадів триває грунтова посуха. Згідно з повідомленням, обстеження посівів озимих зернових культур показало, що сходи в Україну отримані на 71% посівних площ, з них у задовільному стані перебуває 69,2%, а в слабкому - 30,8%. До таких наслідків призвела посушлива погода в листопаді, що уповільнює ростові процеси.

У МінАПіП також повідомили, що за дорученням прем'єр-міністра М. Азарова створена робоча група з підготовки проведення весняних польових робіт і ліквідації можливих негативних наслідків.

Крім того, на особливий контроль міністерства взято забезпечення сільгосппідприємств високоякісним насінням, а також паливом за здешевленим цінами. Уже зараз вирішується питання про збільшення внесення добрив у грунт.


Новини України
Останні новини