КМУ збільшив розмір компенсації процентних ставок за кредитами аграріям - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

КМУ збільшив розмір компенсації процентних ставок за кредитами аграріям

КМУ збільшив розмір компенсації процентних ставок за кредитами аграріям

КМУ збільшив розмір компенсації процентних ставок за кредитами, залученими підприємствами агропромислового комплексу у національній валюті, з 1 до 1,5 облікової ставки НБУ.

Відповідні зміни Кабінет Міністрів вніс до Порядку використання у 2009-2013 роках бюджетних коштів, що спрямовуються на підтримку підприємств агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів, що закріплено постановою КМУ № 1056 від 7 жовтня 2009

Також КМУ встановив 90% компенсацію ставки за довгостроковими кредитами, залученими аграріями в 2009 р. у національній та іноземній валюті для будівництва виробничих приміщень, тваринницькихта птахокомплексів, ферм, зерносховищ, складів для овочів і фруктів, а також для будівництва оптових ринків сільгосппродукції.

Як відзначили в інвестиційної групи (ІГ) "Сократ", аналітики розглядають цей крок уряду як позитивний для всіх підприємств агропромислового комплексу. "Зниження ставок по кредитах дозволить компаніям повноцінно завершити посівну кампанію і поліпшити операційну діяльність. Майже повна компенсація за довгостроковими кредитами націлена на збільшення інвестиційної привабливості АПК України", - прогнозують експерти.

Як говориться в повідомленні, з початку поточного року і станом на 1 липня 2009 р. сільськогосподарські виробники залучили від комерційних банків кредитів майже на 6 млрд. грн.

Джерело:   Ліга

Новини України
Останні новини