Микола Присяжнюк домовився з єврокомісарами про співпрацю у ветеринарії - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Микола Присяжнюк домовився з єврокомісарами про співпрацю у ветеринарії

Під час свого робочого візиту до Бельгії, Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк зустрівся з Генеральним директоратом Європейської Комісії з питань охорони здоров’я та захисту прав споживачів (САНКО).На порядок денний було винесено питання, що стосуються ситуації з африканською чумою свиней та подальшої співпраці в забезпеченні епізоотичного благополуччя в цілій Європі.

«Україна неодноразово піднімала питання про співпрацю в сфері ветеринарії з ЄС. Це стало ще більш актуальним через ситуацію в сусідній Росії, де не вдається локалізувати розвиток африканської чуми свиней. Через структуру свинарства в Україні, яка побудована на тому, що велика кількість поголів’я утримується в приватному секторі, захворювання може швидко підійти до кордонів Європейського Союзу», - поінформував присутніх Микола Присяжнюк.

Також сторони обговорили перспективи створення на території України буферної зони для запобігання розповсюдження сказу. За попередніми домовленостями з САНКО, зона знаходитиметься в прикордонних областях, прилеглих до кордонів ЄС.

Прес-служба


Новини України
Останні новини