Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Міністерство вживає запобіжні заходи для збереження озимих

Міністерство аграрної політики та продовольства вже почало підготовку до можливого пересіву частини озимих культур навесні. За попередніми прогнозами, 1,5 мільйонів гектар озимих доведеться пересіяти. Але зробити остаточні висновки можна буде тільки весною. Фахівці здійснюють постійний моніторинг стану посівів озимих і оцінюють можливі ризики.

Наразі, несприятлива ситуація склалася в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, де через відсутність опадів продовжується ґрунтова посуха. Обстеження посівів озимих зернових культур показало, що сходи отримано на 71% посівних площ, з них у задовільному стані знаходиться 69,2%, а в слабкому – 30,8%. До таких наслідків призвела посушлива погода в листопаді, що уповільнює ростові процеси.

За дорученням Прем’єр-міністра Миколи Азарова створено робочу групу по підготовці проведення весняних польових робіт і ліквідації можливих негативних наслідків.

На особливий контроль Міністерства взято забезпечення сільгосппідприємств високоякісним насінням, а також паливом за здешевленими цінами. Вже зараз вирішується питання про збільшення внесення добрив у грунт.

Прес-служба


Нравится
Новини України
Останні новини