Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Україна має великий потенціал на світовому ринку яєць

Україна має великий потенціал на світовому ринку яєць

Україна недостатньо використовує свій потенціал на світовому ринку постачальників яєць.

Про це в інтерв'ю УНІАН сказав професор департаменту епідеміології і громадського здоров'я Університету Луїзіани (США) доктор Саймона Шейн. Якщо за обсягами виробництва Україна посідає 9 місце (913 тис. тонн у 2010 році), то за обсягами експорту - лише 18-е (близько 20 тис. тонн).

«Вам слід активніше користуватися своїми перевагами: низькою вартістю кормів і високими технологіями. Адже на ринку яйця диференціація продукції є мінімальною. А ціна є головним маркетинговим фактором. Отже, чим нижче собівартість - то більше конкурентоспроможність », - зазначив професор.

За його словами, для подальшої експансії Україна не існує ніяких унікальних чи специфічних обмежень, крім транспортної інфраструктури.

«Чинники, які підвищать конкурентоспроможність галузі виробництва яйця, - це наявність зернових і рослинних білків для підтримання конкурентоспроможних цін, співпраця з урядом в раціональних та науково-обгрунтованих програмах боротьби із захворюваннями, державна підтримка для просування експорту, єдині стандарти якості та безпеки продукції для підтримки сприятливого іміджу яєчної галузі та її продукції на експортних ринках », - сказав Саймон Шейн.


Нравится
Новини України
Останні новини