Верховна Рада України продовжила мораторій на продаж с / г земель до 1 січня 2013 - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Верховна Рада України продовжила мораторій на продаж с / г земель до 1 січня 2013

Як стало відомо компанії "ПроАгро" з повідомлення УНІАН, Верховна Рада Україна прийняла Закон "Про внесення змін до розділу Х" Перехідні положення "Земельного кодексу України щодо заборони на відчуження та зміну цільового призначення земель сільськогосподарського призначення" .

Даним законом передбачено, що до 1 січня 2013 року не допускається:
• купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;

• купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну земельної ділянки на іншу земельну ділянку відповідно до закону та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб.

Законом передбачено до 1 січня 2013 р. заборонив внесення права на земельну частку (пай) до статутних фондів господарських товариств.


Новини України
Останні новини